Jump to content
Dogomania

_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']nie ma zuzlika :( nie wiem co sie z nia dzieje :(

Diego ma dlugi, dlugasne dlugi.

Nie pociagnie kolejnego miesiaca...[/QUOTE]

Bercik nie ma lekarstw...remont trwa nadal...benie w domku,ale zobowiązania zostały,bardzo duże zobowiązania...dogo nie działa...
Trochę się dzieje.
Madallena...trzeba Diega pokazać i na innych wątkach,poprosić o pomoc bazarkową ,fantową...a bazarki koniecznie podnosić...jedna,czy dwie osoby tego nie udźwigną.

Link to comment
Share on other sites

[B]Diego został zabrany w trybie interwencji...
nie było czasu zbierać pieniędzy na leczenie i hotel.
Szczęśliwie okazało się,że leczenie nie będzie długotrwałe i kosztowne...
jedynie(!?) koszt zdiagnozowania, zaszczepienia p.wściekliźnie i pobytu w lecznicy obciąża nas teraz...
jednak musimy spłacić to zobowiązanie i zabezpieczyć chłopaka i na przyszłość,
do momentu aż znajdzie dom.

POMÓZCIE![/B]

[SIZE=4][COLOR=Red]Jeśli możesz pomóc Diego wpłacając najdrobniejszą kwotę...
nawet złotówka się liczy- jedna nie może wiele,
ale wiele i wspólnie [B]może bardzo dużo[/B]!!!
...jeśli możesz, wpłać ją na konto [B]Fundacji Azylu pod Psim Aniołem[/B]
[/COLOR]
Rachunek bankowy:[B] 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B]
Siedziba: [B]ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa[/B]
[B]****z dopiskiem DIEGO****

Bardzo dziękujemy...[SIZE=3]Diego sam nie może, ale jego szczęście, bezpieczeństwo
i spokój, będzie najwspanialszym podziękowaniem!

[/SIZE][/B][/SIZE]
[CENTER][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5467/img4306s.jpg[/IMG][/CENTER]

[SIZE=4][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bazarek banerkowy już jest wystawiony, nie idzie za dobrze, jedna osoba tylko zamówiła. To akurat na Emilkę było. Jest do jutra, wystawię jak się skończy dla Niego teraz, ale tak jak pisałam słabo idzie :(:(

A 300zł od Oliwki, pójdzie dla Diega. Tylko napiszę do gos.


zuzlik Ty już nie spamuj, bo dostaniesz bana i już całkiem nie będzie miał kto nas wspierać ;)

Link to comment
Share on other sites

Nic Ci nie może grozić chłopie...bazarek dla Ciebie...na hotelik...byś nawet przez sekundę nie był zagrożony!!!

[B]...prosto z Londynu- nowe nowości RIMMEL...zapraszaja[/B]- pudry,cienie,pomadki,lakiery...ufff,się zasapałam ,a tam jeszcze coś jest...ZAPRASZAMY!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182234-Kosmetyki-firmy-RIMMEL-prosto-z-Londynu-Nowe-Tanie-Modne-min-dla-benia-DIEGO-31-03?p=14333922#post14333922[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Proszę o podnoszenie nie tylko tego bazarku ale i innych.[/QUOTE]

[SIZE=5][B].[/B][/SIZE][B][SIZE=5]..następny bazarek i dla DIEGA...nigdy nie do schronu...

[/SIZE][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182285-IskrzAE-ce-GAA-AE-ZECZKI-w-krysztale-czerwieni-i-dymie-Kolczyki-zuzlikowej-na-benie-31-03?p=14336786#post14336786[/URL]

Zapraszamy do chłopaka i na bazarek...


[B]Czy były jakieś wpływy na Diego?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Paulinko...a umiałabyś zebrać wszystkie benkowe bazarki (linki do nich) w jednym miejscu i zrobić do tego miejsca banerek :[B] Bernardynie bazarki[/B]...? Tak by miejsca mało zajęło,a bazarki możnaby aktualizować i objąć wszystkie dla benków.
Nie wiem jednak,czy jest to technicznie realne...i czasowo także...sory jeśli marudzę...

Link to comment
Share on other sites

Dało by się, tylko musiała bym mieć te wszystkie linki.

Ode mnie jest obecnie jeden. Myślę, że już po świętach wystawię to co nie poszło.
Są moje ogłoszenia-to ten obecnie aktywny.
I banerkowy-ten muszę od nowa wystawić,bo się skończył.

Jest też kosmetykowy.
Ale więcej aktywnych nie mogłam znaleźć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']heja zuzliku:loveu:

skoro zapraszasz, to jestem:cool3:
wpłaciłam na Twoje konto 50 zł na długi Emilki i Meluni;) to mało:oops: ale zawsze coś...


Diego, tak dostojnie wygląda, choć to szczylek jeszcze:lol:[/QUOTE]

Madziu...to baaaaaaardzo wiele...dziękuję!
A Diego to szczyl nie tylko z wieku...to drań smarkaty i z zachowania...trzeba stać do niego przodem jeśli się nie ma już ochoty na zabawę z nim...jak staniesz tyłem, to potrafi szczypnąć,by zwrócić uwagę na siebie!!!
Ale poza tym to pieszczoch nad pieszczochy!!!...musi się jeszcze tylko nauczyć,że nie on decyduje o tym kiedy się pieścić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...