Jump to content
Dogomania

_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']Mam juz 100 zl stalych deklaracji na smarkacza :) od Bartka.

Trabie o Diegu na prawo i lewo! Dzisiaj mozliwe, ze bede miala nastepna deklaracje :) jakos idzie :P[/QUOTE]

[B]DEKLARACJE STAŁE:
_Bartek...100zł
-----------------------
razem...100zł[/B]



Niestety nie wystarczy to jeszcze na hotelik i opłatę za lecznicę,ale to już baaaaardzo dużo!!! [B]Dzięki Bartek!![/B]
Wstawiam w pierwszy post...albo któryś początkowy z rozliczeniem!
Napiszę potem który!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Beatą i nie zapomniałam zapytać o Diego tym razem!
Diego w potrzebie bliskości z człowiekiem przypomina Melę... ogromna jest ta potrzeba!!!
Diego zapomni o wszystkim- o jedzeniu, innych psach...o wszystkim byleby mógł się przytulić, byle zostałby pogłaskany! Wodzi oczami za człowiekiem i miłośnie czeka na to aż się zwróci na niego uwagę!!! Wtedy jest zachwycony i...przytulony!!!

[B]Niech żałuje facet,który odpuścił...ma czego żałować- traci w ten sposób największego przyjaciela jakiego mógł mieć w życiu!Traci najbardziej oddane serce!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Cudo nie piesek... :)[/QUOTE]

Dzisiaj dzwonił z Łodzi pan...pytał o psiaka,który jest na fotkach z Melunią, czyli o Prezesa!
Poinformowałam pana, że Prezes ma domek, podałam namiary na stronkę i allegra zbiorcze psiaków...
przy czym poinformowałam pana,by przyjrzał się dokładnie Omarowi i Diego!!!
Pan zawsze ma dwa psy- bernardyna i onka...przy domu firma, do 14-ej psiaki są w kojcu, potem biegają swobodnie po terenie...nie rozpytywałam dokładnie, wolę niech pan zdecyduje, który psiak zainteresuje go.
...wizyta, umowa, kastracja- wszystko na tak!

Pan obejrzy dokładnie psiaki i zadzwoni do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za adopcję pieska.

Powodzenia chłopcze! A Diego wart bliskiego i ciepłego człowieka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']oj, dzwonil do mnie ten facio z Lodzi i pytal sie o Omara!
Nie skojarzylam, ze chodzi o Diego rowniez, bo nie wspomnial o nim ;/

Diego! lec do domu bo juz w srode tydzien minie od czasu jak przyjechales![/QUOTE]

Panu się imiona pomyliły...chodziło mu najpewniej o Diego!!!
Omar ma inne namiary na kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Diego kochany. Pokaz sie swiatu. Jak Cie zobacza kazdy bedzie Cie chcial![/QUOTE]


[SIZE=5][B]Pilnie potrzebujemy osoby do wizyty w SULEJÓWKU!

[SIZE=2]Pan dzwonił w związku z Oliwką,ale uprzedzony,że Oliwka może mieć już domek,wyraził wstępnie zainteresowanie innym bernardynem...zaproponowałam Diego...pan zerknie i w związku z tym,że spieszy mu się...prosił już o wizytę przedadopcyjną!Chce psa( lub sunię )wysterylizowanego.[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...