Jump to content
Dogomania

_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

Kolejni zainteresowani beda ogladac Diego w weekend. Chyba gdzies juz o nich pisalam, ze koncza budowe domu i Diego wcale nie bedzie musial mieszkac na ogrodzie :) bedzie mogl wybierac - dom / ogrod. Jest sunia przygarnieta i kot. Zobaczymy co z tego wyniknie ale dom przez tel bardzo mi sie spodobal... mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie.

Byly dwa telefony ale slowo kastracja spowodowala, ze jeden machnal sluchawka (chamstwo spod Wyszkowa) a drugi chcial placici, zby jej nie bylo.

Cholera! oby wreszcie Diego znalazl ten dom :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']
Byly dwa telefony ale slowo kastracja spowodowala, ze jeden machnal sluchawka (chamstwo spod Wyszkowa) a drugi chcial placici, zby jej nie bylo.[/QUOTE]

co za cholerna palanty! buraki jakieś:angryy:

oby tan pies wreszcie normalny ds znalazł...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='andegawenka']Witaj Pieknościowy Diego. na nowy domek pora[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]

Wczoraj dzwonił pan z okolic Warszawy...no ok.100km od Warszawy...przez telefon sensowny, więc nie zabierałam czasu i skierowałam go bezpośrednio do Madalleny-chce odwiedzić Diego...dobrze byłoby gdyby wzięła ona udział w tych odwiedzinach-może wtedy od razu mielibyśmy jasność,co takiego się dzieje,że domek w hoteliku deklaruje się na tak,a w rezultacie nie odzywa się potem...bo przecież to nie jeden taki domek.Warto zorientować się o co chodzi...

[B]Dostaję masę maili z pytaniem...jakim cudem tak piękny pies nie znalazł jeszcze domu...CO Z NIM NIE TAK?[/B]

Warto się dowiedzieć,co z nim...lub nie z nim jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Oby to był ten i najlepszy:roll:[/QUOTE]

Oby w końcu znalazł ten SWÓJ DOM...ktoś jeszcze ma podjechać do hoteliku...ale to już wiem z przekazu,więc niech może Madallena sama wrzuci info...ale niech już znajdzie ten SWÓJ dom.

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z bernardyniego:

No dobra. Mam 3 domy:

1. z ok Warszawy - byli ogladali (pisalam o nich, ze sie im dom buduje), bardzos ie Diego spodobal. Ale sa CHYBA na tak. wiec czekam czy sa na 100%. problem w tym, ze wybuduja sie dopiero za miesiac a ja adocji nie wstrzymam (nie stac nas na to) no, chyba ze pokryja koszty hotelowania.

2. Kobitka z ok Warszawy. 8 koni, 4ry koty, 5 suk - prawie wszystkie przybledy ma ogladac Diego, wiec nic jeszcze nie pisze. Czekam jak go obejrzy. Tu bedzie sprawa bardziej skomplikowana, bo oprocz tego, ze ona obejrzy Diego , on bedzie musial obejrzec caly jej "towar" i zaakceptowac badz nie (1 suka niesterylizowana - to moze byc jak dla mnie wielki minus)

3. Facio z Siedlec. (dom od zuzlikowej). Maja dziecko 1,6 roku ale .. chyba podejscie jest ok. Dom do sprawdzenia, najpierw maja sie wybrac do Diego na wycieczke

No i patrzcie! najpeirw posucha a tu nagle...

Mam nazieje, ze wszystkie 3 domy beda swietne! bo kandydatow do adopcji mamy wielu...

Link to comment
Share on other sites

Myślę,ze tak,czy siak...WSZYSTKIE 3 DOMY SĄ DO SPRAWDZENIA. Na ten moment znamy domy tylko z rozmów telefonicznych i jeszcze z wizyty u Diego...a Diego nie WYKASTROWANY i być może róznie-nie chcę powtórki z ds(Stefan) i hotelików...i to zasadniczo mnie niepokoi.

A co do Pani z dużym zespołem psiaków...może zamiast czekać na to,aż dom wykastruje Diega...[B]zróbmy szybką akcję właśnie na ten cel- na kastrację psiaka i Wykastrujmy go przed wydaniem do domu[/B].Ile może kosztować kastracja Diega?Coś na początek będę już miała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
A co do Pani z dużym zespołem psiaków...może zamiast czekać na to,aż dom wykastruje Diega...[B]zróbmy szybką akcję właśnie na ten cel- na kastrację psiaka i Wykastrujmy go przed wydaniem do domu[/B].Ile może kosztować kastracja Diega?Coś na początek będę już miała...[/QUOTE]

ja sobie nie wyobrażam, by tak pięknego psa, w typie rasy oddać do adopcji bez kastracji:roll: niewykastrowanie go, zawsze będzie stwarzało pokusę do rozmnożenia...Diego, celowego bądź nie...a do tego nie możemy dopuścić...on już tyle siedzi w hotelu i był czas na jego kastrację...

Link to comment
Share on other sites

A ja i tu wrzucę podstępny,acz milutki prezencik dla Ciebie i zakochanych w Tobie cioteczek...niech oko i serce raduje,a jak ktoś kliknie...DZIĘKUJĘ!!!
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B][FONT=Garamond][SIZE=5]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186518-Dla-Tz-dla-dziecia-a-i-dla-Ciebie-cos-sie-znajdzie%21-Zbieramy-do-10.06-dla-ELIKa"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9617/75773363.jpg[/IMG][/URL]


Diegulcu...może już konkrety jakieś dziś poustalane zostaną...a ja też optuję,by coś sobie od Ciebie zostawić...jajuszka!
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']:evil_lol:Proszę bardzo...gotowe....banerek jest:cool3:[/QUOTE]

DZIĘKI ANDEGAWENKA...moze zafrapuje którąś z cioteczek i kliknie...dziękuję!!!!

Diegulcu kofffany...się trzym i nie daj o sobie zapominać...jajeczka-precz!!!

Link to comment
Share on other sites

:):)
banerek piekny :)

Ja tez jestem za tym, zeby go wyciachac, oczywiscie. Ale nie w sytuacji kiedy nie ma na to pieniedzy :roll:

ps. wszystko sie w niedziele okaze. Ludzie maja podjac decyzje. jezeli bedzie na tak, jeszcze przed opuszczeniem hotelu Diego bedzie wyciachany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']:):)
banerek piekny :)

Ja tez jestem za tym, zeby go wyciachac, oczywiscie. [B]Ale nie w sytuacji kiedy nie ma na to pieniedzy :roll:[/B]

ps. wszystko sie w niedziele okaze. Ludzie maja podjac decyzje. jezeli bedzie na tak, jeszcze przed opuszczeniem hotelu Diego bedzie wyciachany[/QUOTE]

Cóż...[B]pieniędzy nie będzie jeśli nie zaczniemy ich szukać...WŁAŚNIE Na ten cel[/B]...i na ciachnięcie powinny się znaleźć...z innymi długami będzie ciężko,ale na ciachnięcie ciotki pomogłyby zebrać...ale trzeba je skutecznie sprosić i namówić...określić konkretnie,ze 350złociszów potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Cóż...[B]pieniędzy nie będzie jeśli nie zaczniemy ich szukać...WŁAŚNIE Na ten cel[/B]...i na ciachnięcie powinny się znaleźć...z innymi długami będzie ciężko,ale na ciachnięcie ciotki pomogłyby zebrać...ale trzeba je skutecznie sprosić i namówić...określić konkretnie,ze 350złociszów potrzeba...[/QUOTE]

To ja zaczynam 50 zł na pupila ...kto da jeszcze:multi: Dinuś piękny będą chcieli nim kryć...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']To ja zaczynam 50 zł na pupila ...kto da jeszcze:multi: Dinuś piękny będą chcieli nim kryć...:shake:[/QUOTE]


No to ja pozbieram info...

[SIZE=5][B]DEKLARACJE NA KASTRACJĘ DIEGULCA:
_andegawenka...50zł
--------------------------------------------------
razem...50zł

Potrzebne...350zł[/B][B]
[COLOR=Red]BRAKUJE...300zł

DZIĘKUJEMY!!!!:loveu:

Kochane dziewczyny...pomóżcie zabezpieczyć Diego przed pseudo zakusami...świadomymi lub nie...NA KASTRACJĘ ZBIERAMY!!!

Brakuje już tylko 300zł...
[SIZE=2][COLOR=Black]Wieczorkiem też sprawdzę ile w kiesie Diega trzymam...i dopisujemy na kastrację!!![/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochane...jeśli któraś z Was ma ciut czasu...podrzućcie info o tym,że zbieramy na kastrację Diego na inne wątki...
moze właśnie takiej treści...


[SIZE=5][B][COLOR=Red]Kochane dziewczyny i chłopaki...pomóżcie zabezpieczyć bernardyna - rocznego Diego przed pseudo zakusami...świadomymi lub nie...
NA KASTRACJĘ ZBIERAMY!!!
Domki chętne są,ale nie wykastrowany,nie powinien pójść...

Brakuje już tylko 300zł...a może dzięki Waszej pomocy już mniej?...

[/COLOR][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180336-DIEGO_1roczny-bernardyn-kt%C3%B3rego-domem-gniazdo-ze-%C5%9Bniegu-by%C5%82o%21-%C5%9Arodki-na-hotel...ds.?p=14769609#post14769609"]http://www.dogomania.pl/threads/180336-DIEGO_1roczny-bernardyn-kt%C3%B3rego-domem-gniazdo-ze-%C5%9Bniegu-by%C5%82o!-%C5%9Arodki-na-hotel...ds.?p=14769609#post14769609[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie deklaracje celowe na kastrację Diego wpisywać będę na początku pierwszego postu...

[SIZE=5][B]Teraz mamy na kastrację...50zł..
BRAKUJE...300zł[/B][/SIZE]

Pomóżmy temu smarkowi,którego nawet kot może podgryzać...
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9640/img4325a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...