Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaulinaT']Oby w jakiejś budzie siedziały...
Nie wiem jak u was w Łodzi - w Poznaniu leje i mokro - może się po prostu schowały?????[/quote]

mam nadzieje ,ze tak ..jak sie uda je znalezc to musza szybko jechac do nowego domku bo to juz nie jest miesjce dla nich:((

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli psiaków nie ma:-( to podeślę jutro Pani sunię ze złamaną łapką:oops:wzrusza mnie ten psiak:shake:..ale muszę być pewna co do tej parki:roll:bo Pani chce te psiaki umieścić w hoteliku do czasu przeprowadzki do nowego domu/ to ta sama Pani Ewa, kora chciała adoptować Fero ale ja wybrałam domek od już, bez wcześniejszych hotelików, tak było lepiej dla Niego/

Link to comment
Share on other sites

Bea ja sobie zazartowalam z tym:mad:
Juz wczesniej ,pisalam ,ze jesli psiaki mialyby u pani lepiej jak u nas ,bierzcie je bez zastanawiania sie .
Nigdy nie ukrywalam ,ze u nas cala halastra ,a dla nich stado psiakow to moze i za duzo.Moze im by sie spokoj przydal.I czlowiek tylko dla nich.Nie wiem
W kazdym razie miejce u nas jest jakby co;)

I niech sie w koncu znajda:roll: bo coraz bardziej zaczynam sie martwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ariadna']Poprzednio wyczytalam, iz Magda miala byc dzisiaj w schronisku z pielegniarzem.Czy cos wiadomo??[/quote]

Magda nic mi nie napisala na gg wiec nie wiem!!kurcze tyle czasu szukalysmy im domku i nie bylo chetnych a jak teraz zaginely to maja szanse na dwa domki to jest dopiero ironia losu:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...