Jump to content
Dogomania

Wzruszające..nie Mają Nikogo Mają Tylko Siebie .Teraz mają już dom wielki Happy End


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdaSt']Nic z tego Ci Państwo nawet nie przyjechali do schroniska :placz::placz::placz::placz:

Kolejny zawód na ludziach:placz::placz::placz:

A wydawali się tacy mili i zdecydowani.[/quote]


Wiec co to oznacza...Szczecin ,piekny Szczecin...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaSt']Nic z tego Ci Państwo nawet nie przyjechali do schroniska :placz::placz::placz::placz:

Kolejny zawód na ludziach:placz::placz::placz:

A wydawali się tacy mili i zdecydowani.[/quote]


A moze oni jeszcze sie decyduja:roll: i wkrotce zadzwonia badz przyjada po psinki...

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej by im było bez innych towarzyszy. Myślę, że naj.. byłby domek gdzie byliby tylko ONI sami . Wiem ,że łatwo powiedzieć. Po tym jak FEro jest bezpieczny nie mogę przestać o nich myśleć... ale myślenie nie pomaga.. rozwiesiłam ogłoszenia... ale SZOKIEM jest , że ze szkól od razu jest zdarto tego samego dnia...
Może jakiś t[I]ymczas [/I]za Ferego u tych osób co oferowały 3 tyg. Albo ta pani co miała go wziąść w kwietniu do nowego domu z jamniczką???
Cholera Budzę sie i zasypaim z NIMI

Link to comment
Share on other sites

Czołem wszystkim!No nie , dlaczego????? Co za pech . Po co ludzie dają takie płonne nadzieje, szkoda .Ale tu ponoć ktos wcześniej deklarował,że wezmie psiunki w kwietniu (trochę wyżej to czytałam). Może jeszcze się nie rozmyśliła ta osoba.Proszę, no co jest , przecież to dwa słodkie szkraby.DOMKU!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']jedyna nadzieje to w tobie Ariadna !!!!!!!!!!!do kwietnia juz tak niedlaeko musi sie udac!![/quote]


Spokojnie dziewczyny wedlug moich obliczen jeszcze 18 dni i bede mogla przyjechac po psiaki.
Juz wiem na 100%, ze caly tydzien przed wielkanoca mam wolny,wiec juz w niedziele palmowa,mam nadzieje ,ze sie spotkamy;)
A udac na bank sie uda.

Link to comment
Share on other sites

przychodze ze zlymi wiesciami mam nadzieje ,ze jednak okaza sie nieprawdziwe..jak bylam tydzine temu nigdzie nie moglam ich znalezc ale maialam nadzieje ,ze sie schowaly w budzie ..niestety madzia tez byla w czwartek nie mogla znlaezc mnustwo psowbrakuje ..mam nadzieje ,ze to ....

musza sie znalezc dziewczyny bo inaczej to juz totalnie sie zalamie:placz:

Link to comment
Share on other sites

w schornie jest zle i to bardzo wiekszosc pieskow choruje boje sieze moglo stac sie najgorsze niestety :((madzia dzis byla nie ma lekow dla spsow zbieramy pieniazki ..i mamy zamiar szukac po hurtowniach bo inaczej czarno to widze!!bedziemyu ich szukac mam nadzieje ze tylko gdzies sie zaszyly ostatnio wielkie zamiesznaie bo psy choruja jeden po 2-gim i sa przekladane:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...