Jump to content
Dogomania

Miśka wyrwana z rąk kata szuka pilnie domu!Prosimy o pomoc! ma dom


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mnie rozbawił widok jak cioteczki koniki ogladaja i jaki Zenek jest zachwycony.....:evil_lol:coraz bardziej go lubię bo wiem jak może skończyć......:oops:
też siem chichram ale moja koleżanka z pokoju już dawno zeszła na psy....
rozumie wszystko.......:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zenek przystojny mówisz ? Moja bujna wyobraźnia po sniadaniu w pełni rozkwitła i tak sobie pomyślałam, że pewnie zeby co drugi to wystąp, pazurki szczególnie te najmniejsze odpowiednio wydłużone do drapania w obrośnietych uszkach i małe kaprawe oczka. Zgadza się ?

ps. jak sie zgadza to ja reflektuje do muzeum antropologicznego - tam zdecydowanie brakuje astralopiteka Zenka.

Link to comment
Share on other sites

Enia proszę Cię , bo już dziwnie na mnie patrzą .
mam jeszcze kilka wizji zenka ale nie będę robic krzywdy Mosii bo kobieta i tak ma hipoglikemię.

ps. Boski Zenek , oj boski Zenek - juz wiem w kogo zainwestuje moje niespożyte pokłady uczuć . I ma jeszcze jedna fajna rzecz - pięknie zabudowane podwórko z artystycznymi zwisami i roślinnością. Poładze dwa w jednym - Zenek niczym Vidal Sasoon

Link to comment
Share on other sites

Beatko Ty tak pięknie o Zenku piszesz jak byś tam u niego była. Tyle, że Zenek nie ma w ogóle ząbków. Tak mnie rozbawiłyście, że teraz kiedy byłam u suni- nie byłlo mi smutno. Szepnęłam jej do uszka, że nie zostanie sama, że to nie na zawsze.
Pani ze slepu mówi, że ten gamoń ma te zwierzaki gdzies, jego ojciec raczej też, że czasem konikami zajmuje się jakiś elektryk, to chyba ten z twarzą mordercy o którym już wspominałam.

Link to comment
Share on other sites

Czyżby Pan elektryk przy pomocy 220 rozczesywał koniom grzywy i ogony czy tez ustala hierarchie w stadzie ?
Albo chce zrobic nową odmiane koni mechanicznych.
Dziewczyny, proszę moja głupawka sięga zenitu a mam dziś poważna pracę i jeszcze spotkanie po pracy.
Moja przyszłość może lec w gruzach !!!!!!!!!!!!

Jeszcze nigdy nie spotkalam trzech Hannibali Lecterów w jednym miejscu - to dopiero gratka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...