Jump to content
Dogomania

Cookie z Dobrocina z mega biegunką Brak odbytu Przetoka do pochwy .MA DOM


BIANKA1

Recommended Posts

jej, ale Wy dziewczyny szybko działacie na tym dogo, a mnie przez działanie w terenie zacofało troszke, nawet nie bede za bardzo wszędzie odpisywać, bo to nie możliwe, jak mam pisma pisać. ale zdjecia porozklejam jak trzeba :) Dziękuje Bianko i Zuziu za pomoc dla maluszków!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie . A ja tu termoforki układam choć w pokoju 20 stopni , i jeszcze ją nakrywam .Jakoś nie wygląda , że jej gorąco .:cool3:

Mała od wczoraj zjadła saszetkę intestinala i wypiła pół słoiczka po przecierze pomidorowym convalescence . Bo ja daję do słoika i trzepię , bo to minute trzeba trzepać ............chyba :roll: Zawsze tak rozrabiam mleko dla zdechlaków .Dalej jej kapie , ale też z własnej woli zrobiła koopkę taką ciut gęściejszą . Trzeba ją często podmywać , bo strasznie capi goowienkiem :razz: Dzisiaj jak pojadła i pospała , to ją wzieło na obgryzanie moich nóg . Fajnie biega za nogawkami spodni , tylko trzeba uważac , żeby jej nie rozdeptać :evil_lol: Kenelik ma otwarty , i jak chce to wychodzi . Muszę chyba kupić biały dywan , a podkłady malować , bo na białe nie sika :p Je bardzo delikatnie . Nie rzuca sie do miski . Wybredna jest . Trzeba jej jedzenie ciapkac widelcem .

Link to comment
Share on other sites

śliczna, oby tylko zdrówko, to i domków nie zabraknie...
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/180103-5-szczeniakA-w-pilnie-szuka-DT-jutro-trafiAE-do-schrosnika/page2[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] pilnie szukam 5 domków... pomocy![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

jejciu, w jakich warunkach one zyly ...... A tam na zdjeciu jeszcze jedno jakies takie malenstwo , dorosle juz, widac ..... to tatus moze ????
Suna-mamusia ( nie mam jeszcze dla niej imienia ), nie ma zadnych rozstrojow. Kupki ladne, normalne.
Wiec trudno powiedziec, co jest przyczyna u malenstwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']jak będzie gotowa do adopcji to daj znać Bianko

ciekawe jaka wyrośnie?:) fajniutka pewnie[/QUOTE]
Wyrośnie na mądrą i nie kłopotliwą panienkę :lol: No i śliczną , oczywiście :loveu:
Fajna jest , i szczeka przezabawnie :lol: Oby tylko zdrowa była .
Dzisiaj zjadła całą saszetke . Czyli apetyt rośnie .

Link to comment
Share on other sites

Zgubiłam wątek jej mamusi :roll:
Mała całkiem mocno tnie po kostkach :evil_lol:, Kupiłam jej wczoraj gumową kaczuszke , ale woli moje kapcie i kostki :cool3: Śmieszna jest ,tylko jak sie chodzi , to trzeba szurać nogami , żeby jej nie nadepnąć .
Posłanko mniej ubabrane , to chyba jej mniej kapie , bo na dywanie jak biega to nie widzę . Dlatego termofor zawijam w jasny ręcznik , i już mam obraz bezwiednie wykapanych koopek .

Link to comment
Share on other sites

Czerda , dziękuje . Panuje nad sytuacją . Mam jeszcze 10 saszetek intestinalu od ULV i 2 opakowania suchego od Demi . Jak co , to bedę wołac . Zresztą moge jej gotowac kurczaka z ryżem , żeby tylko chciała jesć . Jeden taki mały srajek to nie jest wielki wydatek . Gorzej bedzie jak ludzie zaczna znosić do schronu kociaki i szczeniaki widzące na smoka . Myślą , ze ktoś w schronie ma czas je karmic co 2 godziny . Aż strach sie bac wiosny :-( Takie małe gnojki namiętnie znoszą mi Lucynka i ULV :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']jejciu, w jakich warunkach one zyly ...... A tam na zdjeciu jeszcze jedno jakies takie malenstwo , dorosle juz, widac ..... to tatus moze ????
Suna-mamusia ( nie mam jeszcze dla niej imienia ), nie ma zadnych rozstrojow. Kupki ladne, normalne.
Wiec trudno powiedziec, co jest przyczyna u malenstwa.[/QUOTE]


to koleżanka niedoli, nie tatuś.. a skąd tam sie pies wziął, zeby ją pokrył to pojęcia nie mam

Link to comment
Share on other sites

Zapewne może to być parvo, ale faktycznie przy tym schorzeniu może być wyczuwalny zapachowo taki jakby mydlany-tj.rozkładowy zapach krwi. Niewiadomych jest wiele, dobrym kierunkiem jest dieta jelitowa mokra, dorażnie węgiel ale kiedy go podajemy to innych leków nie wolno bo sie absorbuja na węglu i nie działają !! Można dorażnie Nifuroksazyd, ten się nie wchłania i trudno przedawkować. Moge podesłać taki preparat z immunoglobulinami do podawania do pyszczka SerimunDog-już go wycofali z rynku ale super działa i dodatkowe podawanie Calo-Pet czy Puppy-Buster-pasta są wskazane, Więcej pytań telefonicznie podpowiem ?-pozdrawiam wraz z kilkoma psiakami też z Dobrocina, Które udało się uratować....Hej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...