Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='Gosia85']Byłoby lepiej podać numer do kogoś z dogo.[/QUOTE]

Ale do kogo skoro tu nie ma nikogo z Orzechowiec.
Proponowalabym podać numer do schronu zaznaczając w ogloszeniach żeby prosić do telefonu Kierownika Schroniska.

[QUOTE]Planuję ogłaszać dziewczyny w gazetach. Jeśli zadzwoni ktoś z Krakowa, to obawiam się że schronisko skreśli ten dom ze względu na odległość.[/QUOTE]

Jeśli to będzie konkretna oferta to niekoniecznie. Ostanio trzynastoletnia UFO zmienila adres na Wiedeń.
Zajrzyjcie na stronkę. Krakow to nie jest wielka odległość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']DT nie wchodzi w gre - schronisko nie wyda, na DS szanse marne, jeśli wydane byłyby jedynie do domu blisko Przemyśla :sad:

Trzymajcie się dziewczynki[/QUOTE]

Stąd moje obawy. Schroniska nie znam, ludzi tamtejszych również. Chcę wiedzieć czy spokojnie mogę je ogłaszać, nawet u siebie (w Warszawie). Np. w autobusach są ekrany informacyjne, w wagonach metra również. Ludzie jadąc czytają te informacje.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłem do schroniska. Numer kontaktowy i mail pozostaje na schronisko. Drugim numerem kontaktowym będzie mój numer: 602 378 012 i wtedy jakby coś będę się kontaktował ze schroniskiem.

Pewnie byłaby możliwość osobnej adopcji, ale schronisko skłania się ku podwójnej. I adopcja mogła by być np: w okolicy Krakowa czy Warszawy. Sugerowany jest dom bez innych zwierząt.

Czyli dziewczyny można ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']
Na pewno nie można pozwolić wątkowi spaść i znów odejść w zapomnienie. Bo to być może ostatnia szansa. Przydadzą się nowe banerki. I większa frekwencja. Trochę spamu. I masa odnawianych ogłoszeń.
[/QUOTE]

Zgodnie z życzeniem trochę spamu - zaproszenie na sympatyczny bazarek z praktycznymi notesikami - również w kształcie serduszek (Walentynki) :olympic:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222804-Bazarek-notesowy-do-14.02-do-20.00-na-sterylizację-wiejskiej-suczki[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...