Jump to content
Dogomania

Kim dla ciebie jest pies??


Sylwia&westie

Kim dla ciebie jest pies??  

237 members have voted

  1. 1. Kim dla ciebie jest pies??

    • Taki jak inne zwierzęta
      4
    • Najlepszy przyjaciel- nie wyobrażam sobie życia bez niego
      242
    • Nie lubię psów
      0
    • Lubię je ale nie traktuję je jak przyjaciela
      2


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dla mnie moj kubek jest najlepszym darem od losu, przyjacielem, obrońcą, cząsteczką mojego serca, fragmentem dawnych wspomnień i terazniejszoscią, obowiazkiem i przyjemnoscią, śmierdzioszkiem i malutkim kłopocikiem, radością a czasami małym smuteczkiem i za nic w świecie nie chciałabym aby bylo inaczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nigdy nie zastanawiałam się .........kim jest?..to takie oczywiste..dzień dostosowany do jej potrzeb,urlopowe wyjazdy,samochód (kombi z kratą).bo gdzie by siedziała podczas jazdy..czułość..miłość..przytulasy.Zawsze razem..więc kim ona jest???.Właśnie tuli się do moich nóg...(czy wie że pisze o niej?)czy czuje jak bardzo ją kocham?

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczyłam przyjaciel, ale to nie do końca to. Moje sunie to moi współ zawodnicy, szczególnie z Fioną tworzymy zespół do pracy, czy agility czy posłuszeństwo niedługo mam nadzieje tropienie, dla mnie to więcej niż przyjaciel i więcej niż miłość do swojego pieska tego nie da się opisać słowami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wszystkim, całym moim światem :loveu: :loveu: :loveu: Moim Syneczkiem, Kochaniem, przyjacielem, towarzyszem spacerów (dba o moje zdrowie:cool3:), martwię się bardziej o niego niż o siebie, całe kieszonkowe wydaję na jego leki, karmę, witaminy, wizyty u weterynarza :loveu: Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być.

Jest dodatkowo najlepszym sposobem na wakacje - w domciu :loveu: Razem wtedy spimy do popołudnia, nocą spacerujemy po pustym mieście.
Odkrywamy coraz dalsze tereny lasu i parku koło nas, podziwiamy naturę we wszystkie pory roku.

Dostosowałam mój rytm życia do rytmu Lachsa, on dostosował się do mnie (śpimy do późna, do późna spacerujemy wieczorem). Przytulam, gdy coś go boli, w środku nocy wstaję, by z nim wyjść. On pociesza, gdy jest mi źle, przytulając się do mnie i liżąc po twarzy.

Nie zawiedzie, jak ludzcy przyjaciele, nie obrazi się, nie będzie dąsać. Nie wymaga za dużo, daje wszystko, co ma :loveu:

Tylko czemu tak krótko żyje...? :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...