Jump to content
Dogomania

pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach


Lulka

Recommended Posts

[quote name='Lulka']wlasnie dzwonila Ewa, ze maly pojechal do domu :multi:
ktos z maila przechodniego, nawet nie wiem kto robil?


dzis po malego przyjechaly nawet 2 pary :p
niestety nie wzieli tej suni co dołączyla do Kociarka, ale wzieli innego malucha :loveu:

bardzo wielkie raz jeszcze dzieki za chec pomocy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Wspaniałe wieści, szczęścia maluchu:loveu:
Co to znaczy z maila przechodniego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani , tak jak napsiala Lulka maluszek juz w domu :)
bedzie mial cudowna rodzine , !!!!

naprawde , az lza w oku sie nam zakrecila!:)

zostala sunieczka - zostawiona w kartonie przed schronem ,
energiczna , wesola , przymilna i kochajaca ludzi , lgnie i tak bardzo caly czas chce byc na raczkach!!!!

nie mam czasu przegladac watku - najlepiej jak cos pisac do mnie na maila

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


sunia nie ejst szczepiona , byla tylko odrobaczana.
tak mi jej szkoda , siedzi sama (najczesciej pod drzwiami , wolajac o pomoc ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31251.jpg[/IMG][/QUOTE]

Na chwilę obecną szukamy domku dla takiej suni. [B]Sasi [/B]pytasz o nią? Sunia jest w schronie od kilku dni. Podobno dostała odrobaczenie.
[QUOTE]zostala sunieczka - zostawiona w kartonie przed schronem ,
energiczna , wesola , przymilna i kochajaca ludzi , lgnie i tak bardzo caly czas chce byc na raczkach!!!!

nie mam czasu przegladac watku - najlepiej jak cos pisac do mnie na maila

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


sunia nie ejst szczepiona , byla tylko odrobaczana.
tak mi jej szkoda , siedzi sama (najczesciej pod drzwiami , wolajac o pomoc .... [/QUOTE]
Myślę, że to czy szczeniak jak dorośnie będzie dobrze żyć z kotami zależy od właściciela, ale jak się maluch z kotami wychowa to nie powinno być problemów. Mój pies się wychowywał z kotami :)
Ważne, na co Ty jako opiekunka tych zwierząt będziesz im pozwalać od samego początku. My koty stawiamy wyżej w hierarchii, np. wcześniej dostają jeść, mogą chodzić po kanapach itp. czego psom nie wolno itp. Od samego początku nie pozwalaliśmy psom biegać za kotami, ale mogą łazić za nimi, przytulać się itp. Oby nie biegały za nimi. Jeśli masz dorosłe koty to biorąc szczeniora trzeba też uważać, by kot nie podrapał go dotkliwie (może przycinać kotu pazurki?), bo jak taki maluch się zacznie bać kotów to może potem stać się wobec nich agresywny. Wszystko zależy tak na prawdę od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

U nas też najpierw były koty a później pojawił się szczenior.
Przed zamieszkaniem szczeniora po obcinaliśmy tak na wszelki wypadek kotom pazurki i w sumie nie było żadnych większych problemów z zaakceptowaniem psa przez koty.
Pies nauczył się ile może np że niemożna z mordą do kota to często jak był podrośnięty to dupką siadał na śpiącego kota.
Obecnie koty mają 8 i 6 latek a psiak 4 i żyją w zupełnej harmonii (nawet kot lepiej żyje z psem niż z drugim kotem i śpi na legowisku psa, a pies albo obok kota albo koło posłania ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']wrzesien-1 dzieki
pisalam do Agnez ale nie mam odzewu, wiec chyba nie uda sie przewiezc malej:(
ale moze wyjdzie cos z tego co pisze rita60![/QUOTE]

Hej, przepraszam, ale wczoraj nie zaglądałam do kompa. Do Katowic jedzie mój TZ najprawdopodobniej na jeden dzień. Ze względu na pogodę nie wie jeszcze na 100% czy pojedzie dziś. Jaki psiak (wielkość) jest do zabrania do Wawy? Proszę o pw to sie telefonami wymienimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...