Jump to content
Dogomania

Dylanka (*) odeszła szczęśliwa i biega z innymi tyszakami za TM.......


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[[quote name='agata51']Alfa, nie mów, że moja lipcowa wpłata nie doszła. I że nie dotarło do ciebie mije PW.[/QUOTE]
Agatko doszła, dokładnie dziś 28-go została zaksięgowana na moim koncie ;). A PW dostałam wcześniej ale czekałam na kasiorkę;). Listę z wpłątami zaś z reguły uzupełniam wieczorem i dlatego jeszcze Cię nie wypisałam.... A paczuszka dotarła? Bo chciałabym już zamknąć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Postaram się wpłacić dla Dylanki ok 10go, skoro to problem z późniejszym terminem.Zaglądam i czytam Dylaneczko nasza kochana.Coś domku nie widać.Fajnie jakby się znalazł i na dodatek ten właściwy.[/QUOTE]
Syla, kochana tak jak Ty wpłacasz to nie ma problemu, spokojnie może zostać ;). Jest jednak kilka wpłat, które przychodzą ok. 1-go a my za hotelik płacimy przed 27-mym ale i tak zawsze jest jakieś wyjście. Damy radę:lol:. Jednak bardzo dziękuję za dobre chęci :Rose:.

Link to comment
Share on other sites

Kochani jak możecie to podnieście od czasu do czasu bazarek na Mikunie, Posterka i Dylankę . Brak kasy na utrzymanie psiaków bo deklaracje niestety trochę się wykruszyły, a nowych brak :-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190315-Ciuszkowy-bazarek-na-quot-tyszaki-quot-brakuje-im-na-hotelik-do-15.08.2010-godz.-24.00"]http://www.dogomania.pl/threads/1903...10-godz.-24.00[/URL]
Bardzo proszę ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam najmocniej ale zapomniałam wpłacić deklaracji dla Dylanki. Przpomnieło mi się o niej dzisiaj po porannym spacerze z moją bandą, na której spotkałam nowych sąsiadów z bokserkiem o imieniu Dylan :-) no i wchodzę na historię przelewów, patrzę a tu brak przelewu dla Dylanki....:shake:

Już się poprawiłam, przelew poszedł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Kochani czy hotelik zuzim nie ucierpiał w obecnej powodzi? w końcu to okolice Zgorzelca :-([/QUOTE]
Na wątku Balbinki - innej naszej tyszanki, która rezyduje u ZuziM dziewczyny napisały że na szczęście nie ucierpiał :lol:. Jakoś on jest w troszkę innych okolicach niż te zagrożone i zatopione tereny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Co nowego u kochanej Dylanki?

Ile aktualnych ogłoszeń ma nasza "psia dziewczynka"?[/QUOTE]

Mam nadzieję, że Zuzia nam niedługo napisze co u naszej Dylaneczki słychać;). Teraz to pewnie ma sporo pracy........Całe szczęście że ta powódź ich nie zalała bo wtedy to by już :placz: był.........

Od ostatniego rozliczenia na konto Dylaneczki wpłynęło:
- od Bjuty 5 zł.,
- od Pana Bartosza Z. z Goldenline 50 zł.,
- od Grosziwo 30 zł.,
- od Fergilki 15 zł.,
- od Nikusia 15 zł.,
Razem: 115 zł.[B] Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym!!!!!!!![/B]Dziś na koncie Dylanki jest 91 zł.

Link to comment
Share on other sites

A ja mimo, że nie piszę, to codziennie zaglądam do Dylani. Kochana dziewczyna. Szkoda, że na początku tak ekspresowo poszła zbiórka deklaracji a teraz co miesiąc "trwoga" czy starczy na opłacenie hoteliku. Ale mam nadzieję, że ta dama i z tej comiesięcznej opresji zawsze wyjdzie obronną łapą. Komu jak komu , jej się należy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dylanka mi wybaczy ale taki jak ona psiak dla koneserów Fuksio zbiera na swój kojec. Może któraś cioteczka kupi choć jedno serduszko, to tylko ([B]AŻ [/B]dla Fuksia) 5 zł. PROSZĘ !!! On tak jak Dylaneczka nie powinien już nigdy nie zaznać niczego złego [url]http://www.dogomania.pl/threads/190904-Pomóż-zbudować-DOM-dla-Fuksa!-5zł-DOM!-do-31.08.:[/url] :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Nie mam teraz pracy i powinnam zawiesić wszystkie swoje liczne deklaracje, jednak dopóki dam radę, to tego nie zrobię.Dorywczej kilka dni mialam...Dylance wyslałam, a od jutra znowu intensywne szukanie.Pozdrawiam Dylaneczkę.[/QUOTE]
To my wszyscy mocno trzymamy kciuki za udane poszukiwania :thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze nie pisalam dlugo ... bylam odcieta od internetu przez tydzien.

Dylaneczka nadal z Balbinka okupuja moj wiatrolap i pom. gospodarcze.
Teraz razem z nimi nocuje Szila... mala starowinka, ktora mi przestala chodzic .... codziennie do pani doktor na zastrzyki jezdzimy.
Dylaneczke, jak probowalam na noc zamykac w kojczyku, to mi zdemolowala otoczenie kojca ... podarla folie, na ktorej lezaly kamienie wokolo kojca ... podarla ponton i wypatroszyla go z gabki ....
To maly szkodnik..... Ale za to strasznie przytulasty i kochany ...

Link to comment
Share on other sites

Zuziu one obie zakosztowały mieszkania w domu i chyba dlatego nie chcą już do budki :evil_lol: Jak tak dalej pójdzie to będziesz miała spore zagęszczenie w domu ale za to w kojcach luźniej :evil_lol:.

Jak to fajnie że już masz kontakt ze światem a my z Tobą :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...