Jump to content
Dogomania

Żaneta-niemal Ogar-w końcu adoptowana!!!


tanitka

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam coś dla Żanetki.. :oops:
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/23/zanetkase6.jpg[/IMG]
Byłam dziś w schronie, jeszcze się nie oszczeniła..
No i nie chciała wyjść z budy, ale wcale się jej nie dziwię, w końcu widziała mnie 3 raz w życiu..

Link to comment
Share on other sites

Enia, inne cioteczki które odwiedzają Węgrów.
Czy jest jakaś szansa na przekazanie suni witamin, ona powinna teraz lepiej jeść bo nie przetrwa porodu; wogóle nie wiemy w jakiej jest kondycji. I potem jak będzie karmiła to szczeniaki ją wycieńczą do cna.
Czy ona je sucha karmę? Czy można jakoś pomóc i przekazać coś dla niej? Albo dla Was byście ją jakoś dokarmiały i podawały jej te witaminy czy karmę?
Sama jeżdzić nie mogę ale chętnie coś dla niej kupię/przekażę i można też zrobić zbiórkę wśród ogaromaniaków (odezwijcie się cioteczki kochane).

Ta sytuacja to horror. Napiszcie jak wygląda kwestia sterylki w tym schronie (co i jak i za ile); to pytanie (od Sabiny1 i ode mnie) oczywiście na zaś.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bea100:[/B]
żadne pieski nie są sterylizowane, bo nie ma na to pieniedzy. Ledwo wystarcza im na jedzenie. Suchą karmę psiaki dostają w weekndy, bo wtedy nie ma komu gotować. W tygodniu dostają kaszę, makaron, ryż + mięsne i nabiałowe resztki z supermarketu.
Suka urodzi w budzie, na łańcuchu bo nie ma tam żadnego budyneczku- izolatki:shake: . Dzieciaczki będa razem z nią w budzie....:placz:

Możecie wysłać na adres TOZu Węgrów jakieś dary dla Żanetki i zadzwonić do Pani kierownik- ona dopilnuje żeby Żanetka to dostawała.

Można jej zasponsowtrować sterylkę, tyle tylko że po zabiegu ona wróci do tej budy na łańcuch, bo lokalny wet nie ma żadnych możliwości przetrzymania jej w gabinecie.:-( Enia moze dowiedzieć sie ile oni biorą za sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

To może ja powiem co wiem, Żanetka trafila do schronu jak miala ok. 9 miesiecy tak powiedziala mi kierowniczka mieszkala przy jakis magazynach czy hurtowni , ale po zamknieciu biznesu nikt o malej suni nie pomyslał.
Wiec trafila do schroniska i zostala, widać dlatego jest taka nieufna , ale to jest do opanowania jak mi sie wydaje tylko spokój, miłość i cierpliwość.
Jest po prostu piękna , teraz jak będzie matką rzeczywiście lepsza karma bylaby wskazana, wiem że miala dostawać mleko dodatkowo oprócz stalej karmy, a sucha karme psy tam jedzą tylko w weekend . Myslę , że dodatkową lepszą karme na pewno mialaby podawaną bo kierowniczka się o nią bardzo martwi ( tylko szkoda ,że ciaża ........ ale nie komentuję.)
Jeśli chcecie cos dla sunieczki przekazać to oczywiscie nie ma problemu.
Co do sterylki to jestem za , ale bladego pojecia nie mam czy w Węgrowie wet robi takie rzeczy.Spytam kierowniczki jak będę co ona o tym sądzi.
w schronisku zadna suczka nie jest wysterylizowana niestety.

Link to comment
Share on other sites

Enia, jak mogłabym się z Tobą spotkać? Zrobię małe zakupy i we środę 2go po południu mogłabym gdzieś podjechać i Ci przekazać coś dla niej (2go wieczór wyjezdżam na 10 dni i będę poza kompem, qrcze, akurat teraz, ale cóż; więc o tyle to pilne)

Enia, pogadaj, dowiedz się konkretnie o mozliwość/koszty sterylizacji.



Haniu, oczywiście, że pytanie o sterylkę i od Ciebie/pisałyśmy równocześnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka'][B]Bea100:[/B]
Można jej zasponsowtrować sterylkę, tyle tylko że po zabiegu ona wróci do tej budy na łańcuch, bo lokalny wet nie ma żadnych możliwości przetrzymania jej w gabinecie.:-( Enia moze dowiedzieć sie ile oni biorą za sterylkę.[/quote]
Wróci do budy z pokrojonym brzuchem, na łańcuch. Wiecie co, ja już nie chcę żyć. Co myśmy zgotowali tym słabym i tym "niedochodowym":mad:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, 2 godziny temu poszła pierwsza wpłata 120 zł na karmę i witaminy przez pocztę na konto pomocowe z dopiskiem ,,Żaneta z Węgrowa (dla Enii)" zgodnie z naszą umową.
Oprócz tego 100 zł mam już ,,odłozone" na Żanetkowy cel (sterylkę może) a zbiórka na Gr VI trwa.
Ja wracam i będę 11go w Wwie to się zaraz tu zamelduję.
Nie zostawimy Żanetki.
Byłam u Joli i po burzy mózgów mamy parę pomysłów i obie się wybieramy do Węgrowa pogadać z kierowniczką ( pojedziemy z kolejną partią pomocową i dla Żanetki od Joli i dla schronu może też coś się uda pozałatwiać /też jakieś dary itd- zostawiłam z tym zadaniem kochaną Jolę :evil_lol: ).

Enia, trzymaj się skarbie, jeszcze raz dziękuję i do 11go :loveu: a ja się lecę pakować bo jestem w proszku.
Wyjeżdżam spokojniejsza, że Żanetka lepiej zje i dostanie witaminy, które tak jej bardzo teraz są potrzebne. Ogaromaniacy są wspaniali (Sabina1, Samograjka oraz Żaneta- brawo kochane dziewczyny!!!! No i Kumpelka obiecała od 10go coś dorzucić !!!)
Czekam na smsa i jeszcze raz pozdrawiam najcieplej jak umiem!

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaczków jest sztuk 7 , sliczne różnej maści, ladnie wyglądają takie kluseczki, sunia bardzo ich broni i powarkuje na obcych, maluchy siedzą w budzie i są bezpieczne.Dziś zawiozlam dla Żanetki karme Royal dla ras dużych ( 3 wiaderka) oraz zestaw witamin dla suk ciężarnych i karmiących .Dziewczyny bardzo Wam dziękuję dla karmę dla suni, dalyśmy jej dziś i jadla bardzo chętnie, wiaderka postawilam w kuchni wraz z witaminami, wszyscy wiedzą że to dla ŻANETY i mam obiecane że tylko ona będzie to dostawać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...