Jump to content
Dogomania

Żaneta-niemal Ogar-w końcu adoptowana!!!


tanitka

Recommended Posts

Dalam Zanetke na allegro
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=182390932[/url]

Bea, niestety ludziom wszystko przeszkadza...u nas jak dziewczyny z gimnazjum zawiesily plakaty to za godzine byla straz miejska w schronisku :angryy: tak ludziom to przeszkadzalo, ze zadzwonili do strazy :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=blue]Sunia trafiła do ludzi, którym umarł jamniczek i szukali i zobaczyli Żanetkę na Allegro. Nic nie pisałam (tfu tfu) ale prowadziłam długie rozmowy o niej z nimi. Byli 2 razy u Krysi (u Żaneci) w azylu zanim Emir zdrecydowała się na tą adopcję. Ludzie są świadomi tego przez co przeszedł ten pies i wiedzą jak należy ją prowadzić (czytaj- sercem). Teraz- trzymajcie kciuki. Sprawdzenie będzie po Świętach...:p[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]DOBRYCH I SZCZĘSLIWYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM (ŻANECI też :loveu: )[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'][COLOR=blue]Chyba trzeba zamknąć aukcję na Allegro-jak myślicie?[/COLOR]
[COLOR=blue]Jakieś konkrety ustalę z Krysią Emir- chciałabym bardzo odwiedzić Żanecię ( ale nie wiem, czy to nie za wcześnie).[/COLOR][/quote]
Bea uważam ,że na spacer możesz sie wprosić, kto jak kto ale Ty to nawet musisz!:lol:
Zanetka ma wielu przyjacioł , którzy sie martwią i czekają na najlepsze wieści.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Ulka10: bardzo, bardzo Ci dziekujemy za wspaniałą pomoc :loveu: proszę usuń Żanetkę z Allegro. [/COLOR]
[COLOR=blue]Autorkę proszę o zmianę tematu głównego.[/COLOR]
[COLOR=blue]ŻANETKA MA SWÓJ WYMARZONY DOM :multi: i nie wróci do azylu- rozmawiałam dzisiaj z Emir- Żanetka śpi z młodą swoją Panią w łóżeczku- jest rozpieszczana i kochana- przez pierwsze dni była w stressie (nawet byli z nią u weta)- ale po łyżeczce Neospazminki dziennie już wszystko przeszło- sunia jest ogromnie grzeczna i pięknie wychodzi na smyczy na spacery i jest porządna w mieszkaniu-oto wieści.[/COLOR]
[COLOR=blue]Co do wizyty poadopcyjnej to ona będzie- ale to Emir ją przeprowadzi a nie ja- tak jest przyjęte- i to jeszcze nie teraz bo za wczesnie a to Emir zdecyduje kiedy to będzie- my na ta chwilkę możemy o Żanecię być spokojne :loveu: .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

[COLOR=blue]Na stronie Fundacji Emir jest fotka Żaneci w nowym domku. Żanecia powoli/popolutku staje się coraz bardziej ufna, bardzo kocha swoją panią i z wzajemnością. Pozostanie chyba jednak sunią bardzo cichutką i nieśmiałą. Niech jej się dobrze wiedzie...:loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja wiem.
Podczas wakacji była na działce. Jej opiekunka mówi, że jak jets sama z Żanetka i swoja mama to Żanetka zachowuje sie normalnie - natomiast pojawia sie problem w momencie gdy przychodzi jej tata i brat - żanetka wtedy siada i nie chce chodzić.
Widać musiało wydarzyć sie wcześniej cos takiego w jej życiu że pozostał jej trwały uraz do mężczyzn. Ale jej opiekunka mówi o niej z wielką czułoscią - żanetka podobno na jej widok bardzo się cieszy i wszyscy mają nadzieje, że ta trauma związana z mężczyznami jej minie - przynajmniej w stosunku do domowników.
Zostałam tez zaproszona na spacer z Żanetką więc pewnie któregos pięknego dnia sie wybiorę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...