Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Majqa, Tobie opowiadałam a reszcie czytaczy nie, to napiszę, że Lucky ma złe skojarzenia z samochodami, bo boi się wywiezienia i ucieka do domu, jak słyszy odpalanie silnika.
A jak miał wizytę cioteczki Edyty i wyszedł ją odprowadzić do furtki to jednak coś mu się musiało przypomnieć i też dał dyla do domu. Bo jak ciotki przychodzą to mogą zabrać i gdzieś wywieźć.
Nie wiem, gdzie ta biedotka by się schowała, jakby mnie zobaczyła, chyba w mysią dziurę.
Panicznie boi się, że go ktoś zabierze, wywiezie, zostawi...

Link to comment
Share on other sites

Zróbmy więc tak. Zamówię u mojego weta ten specyfik w ilości 3 sztuki, bez problemu go dostanę, bo i zamawiałam dla Baszy. Pani Aniu, poproszę tylko na mail adres wysyłki. Wezmę paragon zakupu, wrzucę na wątek fotę paragonu i fotę preparatów, a Wunia mnie przeleje należność. OK???

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane mam wielką prośbę, zajrzyjcie do tej suni, ona jest taka zrezygnowana, jest DT darmowe dla niej, jedyne czego potrzebuje to pieniążki na transport, nawet po piąteczce można jej dorzucic i jakoś uzbierać. Biedactwo bardzo potrzebuje pomocy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181987-Czekolabka-ze-schronu-BARDZO-POTRZEBUJE-WSAPRCIA-FINANSWOGEO-NA-TRANSPROT-1000-km[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wyczytałam u Baszy.
Ja z godzinę temu o mało nie zeszłam na serce, bo Kelbi leżał i łapki mu dygotały, zagadałam, otworzył oko, ale dalej leżał, połaskotałam w uszku, leży. Myślałam, że się struł i półprzytomny. Postawiłam do pionu, ziewnął i cap za moją piżamę. Spało mocno biedactwo, a ja spanikowałam, normalnie pies mi dorasta:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']no i ciocia majqa nie śpi....trochę przeze mnie:roll: (...) [/QUOTE]
A skądże... miałam chwilę rozkoszowania się widokiem pospanego towarzycha, że nie miauczy, nie szczeka, nie tupie, nie smędzi. Bezcenne uczucie. ;-)

Współczuję Mmd takiego strachu... :-( Dobrze, że to był tylko mocny sen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']a ja myślałam,że tylko ja jestem panikarą,a tu mmd też:lol:[/QUOTE]
Jak chodzi o psa to na dogo nie ma nie-panikarzy:)

[quote name='WiosnaA']cioteczki kochane ,
skoro nie śpicie jeszcze to powiem Wam ,że jutro mamy bardzo ważny dzień!!,
otóż zdejmujemy gorset Lakusiowi:lol:,ciężko mu jest i szkoda go dłużej męczyć.
Także proszę trzymać kciuki za niego i za mnie[/QUOTE]
nie bój, potrzymamy, będzie dobrze i wreszcie się naje
Free Lucky:)
i zobaczysz, jaki on śliczny pod tym gipsem, no chyba że mu jakaś paskuda się wdała, ... tfu!

[quote name='majqa']A skądże... miałam chwilę rozkoszowania się widokiem pospanego towarzycha, że nie miauczy, nie szczeka, nie tupie, nie smędzi. Bezcenne uczucie. ;-)

Współczuję Mmd takiego strachu... :-( Dobrze, że to był tylko mocny sen.[/QUOTE]
no cisza w domu rzecz bezcenna:)

dzięki za zrozumienie, jeszcze mam odruchy po moich staruszkach, a i nie było to w stylu Kelbiego, kto go zna, ten wie... ech, dorasta po prostu

[quote name='WiosnaA']tyle bidulek wycierpiał ,że musi być dobrze!!
będzie jeszcze po zdjęciu parę dni trudnych,a potem już tylko lepiej:lol:[/QUOTE]
będzie lepiej, musi być lepiej bo ja się zapłaczę przez tego królewicza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...