Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oj tak, oj tak ... mnie też zauroczył ... i jak jechał do Pani to na odcinku do W-wy stawał za moim fotelem i w ucho mi dmuchał, ale króciótko, potem już kolana mmd okupował ... ale on jest taki cieplutki, no nie wiem jak to nazwać, daje spokój .. takie ciepełko na sercu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Oby się nie zmienił jak wyzdrowieje,bardzo mądry piesek jak na razie.[/QUOTE]
Nie zmieni się, nie zmieni. Psiaki w przeciwieństwie do ludzi nie potrafią zachować asa w rękawie. Co miałoby wyjść najgorszego już by wyszło. :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]komunikat:
[/B]jako rozliczeniowiec Luckyego poddaję pod dyskusję i do decyzji kwestię wstrzymania do odwołania wpływów z deklaracji stałych.
Lucky ma bezpłatny DT u Pani Ani, na jedzenie ma zapas na długo.
Z lutego Luckyemu pozostało 900,oo a za marzec wpłynęło 250,oo, razem Lucky ma 1.150 zł.
Proponuję, więc ulżyć dogomaniakom i zawiesić stałe deklaracje.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ło matko ale mam przekopywania i zaległości.....[/QUOTE]

No to specjalnie dla Ciebie:
[URL="http://luckybialystok.wrzuta.pl/film/2tj3T9ppGmx/mov06436"]http://luckybialystok.wrzuta.pl/film...ppGmx/mov06436[/URL]

bez szukania:) zasuwający Lucky

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Popindala jak marzenie:)
DT się zarejestrował tak poza tym na dogo, mamy łączność

BTW: co Ci się stało w awatar? Gdzie jamniki? - siem pytam[/QUOTE]


Jamniki już znacie na pamięć a mnie niekoniecznie (niektórzy znają). A to jest moje zdjęcie. No może leciutko tkniete fotoszopem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Nie nabijaj się z Cioci Isadorki Ty piorunie paskudny ...[/QUOTE]

A niech się nabija, poszczuję stadem jamnków aktualnie liczacym sztuk 3 metrów z półtora, to naprawdę bardzo groźne stado. Wagi cięzkiej zresztą od 4 do prawie 7 kilo. Tylko się bać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...