Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

wlsnie chodzi mi o to czy ktokolwiek moze cos konkretnego napisac na temat tych badan? nie twierdze ze tutaj sa lepsi lekarze ale moze poprostu bulo zadrogo zeby go wyleczyc albo cos w tym stylu ... a moze jest potwierdzona 100% diagnoza i wtedy nie ma co zawracac sobie glowy, nie wiem rozne mysli po glowie chodza dlatego chcialbym jezeli to jest mozliwe wiedzec konkretnie co i jak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AresekSE']wlsnie chodzi mi o to czy ktokolwiek moze cos konkretnego napisac na temat tych badan? nie twierdze ze tutaj sa lepsi lekarze ale moze poprostu bulo zadrogo zeby go wyleczyc albo cos w tym stylu ... a moze jest potwierdzona 100% diagnoza i wtedy nie ma co zawracac sobie glowy, nie wiem rozne mysli po glowie chodza dlatego chcialbym jezeli to jest mozliwe wiedzec konkretnie co i jak[/QUOTE]

[FONT=Arial Unicode MS][SIZE=3][quote name='fergilka']Wetka powiedziała, że z oczkami coś jest nie tak, obserwują to, być może to z szoku pourazowego. Nie wiem jeszcze dokładnie jaka diagnoza co do oczek..[/QUOTE][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Arial Unicode MS] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial Unicode MS][SIZE=3][quote name='fergilka'] Co do jego oczek, to najprawdopodobniej jest to pourazowe, nie wiadomo czy całkowicie nie widzi, jest umówiony na konsultacje do dr Cichockiego, jednak nie znam terminu. [/QUOTE][/SIZE][/FONT]
Takie informacje udało mi się odnaleźć na wątku

Link to comment
Share on other sites

Kiedy byłam z Mieciem u doktora Gugały, on mówił, że utrata wzroku ma podłoże genetyczne. Powiem szczerze, że po Mieciu, kiedy jest z "NOGĄ" ślepoty nie widać. Niestety, gorzej jest kiedy jest sam, a na jego drodze stanie przeszkoda...walnięcie w łepek murowane. Odnoszę jednak wrażenie, ze jemu brak wzroku przestał przeszkadzać :) Co zaś do sprawdzenia...fotki Miecia były robione przy pomocy lampy błyskowej...nie reagował.

Pamietajcie, że dla Miecia NAJWAŻNIEJSZA JEST JEGO RODZINA...I Z WAMI BĘDZIE NAJSZCZĘŚLIWSZYM PSEM POD SŁOŃCEM...choćby tego słońca nie widział.

Przesyłam buziaki

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich bardzo serdecznie!
Miecio czuje sie bardzo dobrze, po mieszkaniu porusza sie bardzo sprawnie i sypia sobie u nas w lozku ;). Uwielbia spacerki i zabawy na sniegu jak rowniez wszyskich naszych przyjaciol i gosci ktorzy sa u nas od tygodnia. Miecio jest bardzo rozpieszczany, glaskany i calowany. Oczarowal nawet Szwedow - naszych sasiadow i chyba jest mu tu dobrze. Niedlugo wstawimy nowy film ale prosze o cierpliwosc poniewaz jestem zajeta szkola jak to bywa przed swietami. Calujemy i podajemy Mieciowa lapke! :razz:
Mieciowa rodzinka i Miecio we wlasnej osobie

Link to comment
Share on other sites

Mieciu w lozku :diabloti: moje psiaki moga mu tylko pozazdroscic ;) a Mieciowi nie jest "chyba" u Was dobrze, mysle ze jest przeszczesliwy i na pewno calym swoim serduszkiem Wam sie odwdzieczy... a na filmik badz zdjecia czekamy cierpliwie. caluski w nosek!

Link to comment
Share on other sites

hejka, troche bylo cicho ale bylem w rozjazdach z racji pracy ... u weta nie bylismy i mysle ze pojzdziemy dopiero po nowym roku .. a poza tym Miecio jest strasznie kochany, najlepiej lubi lezec w kuchni pod duzym stolem, nie chcial z poczatku jesc ale dostaje teraz eukanube okraszona jakims specyfikiem co mu Renata specjalnie kupuje i ja doslownie pozera

bardzo lubi wychodzic na dwor, wychodzimy z nim 3 razy dziennie, zrobil 2 razy siusiu w domu:diabloti: na spacerkach najwiekszym jego wrogiem jest smyczka, gryzie ja i lepkiem rzuca na lewo i prawo ... no i tyle nie wiem co dalej napisac ... Miecio ma sie dobrze

jutro wrzuce pare nowych fotek

Link to comment
Share on other sites

hehe ... zapomnialem powiedziec, Miecio lubi bardzo krakowska kielbase :diabloti: opierdzielil pol naszych zapasow co Renaty kuzynka na swieta przywiozla, szwecka mu idzie niespecjalnie ale nie pogardzi ... wloska kielbase zjada ale bez przekonania,(ja z racji mojej pracy mam dostep do delikatesow z calej europy) testujemy :diabloti: jaka kuchnia Mieciowi odpowiada - a pozniej zje i tak co dostanie - :lol: -

Link to comment
Share on other sites

cieszymy sie ze u Was dobrze i ze Miecio jest taki grzeczny. czyzby lisica tak go rozpuscila jakims gotowanym jedzonkiem ze suhcego nie chcial wcinac? ;) ja z moim Muszkiem mam to samo, jak pare dni dostaje gotowane to niesttey potem nie chce ruszyc suchego .... i tak w kolko. Mieciu wrabal polowe zapasu kielbasy na swieta- tak trzymac he he :D gdyby nie bylo juz okazji- zycze Wam radosnych i spokojnych Swiat a wraz Pierwsza Gwiazdka niech sie spelnia Wasze wszystkie male i wielkie zyczenia, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy za zyczenia i sami zyczymy wesolych swiat i szczesliwego nowego roku wszystkim dogomaniakom

Mietek ma sie dobrze, jego krolestwem jest kuchnia ... nie daje sobie krzywdy zrobic ... dzisiaj jak Renata salatke robila i wyszla z kuchni zostawila na stole miske z ugotowanymi jajkami do salatki ... jak wrocila jajek nie bylo a Miecio szczesliwy :-) niewiadomo jak to zrobil ale umial :-) a jajka byly pokrojone na drobniutko ... a potem ukradl miske na salatke i ganial z nia po pokoju :-):diabloti:

zdjec narazie nie zamieszczamy bo u nas jest 20 minus stopni i MIeciowi marzna lapki, wychodzimy z nim na dwor na pare minut i zpowrotem do domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']cieszymy sie ze u Was dobrze i ze Miecio jest taki grzeczny. czyzby lisica tak go rozpuscila jakims gotowanym jedzonkiem ze suhcego nie chcial wcinac? ;) [/QUOTE]

Sorki , ale nie mam czasu na gotowanie. U mnie Mieciu ćwiarteczkę SUROWEgo kurczaka i suche Pedigree. Ale być może sąsiedztwo za drzwiami go motywowało ;)

Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']Mietek ma sie dobrze, jego krolestwem jest kuchnia ... nie daje sobie krzywdy zrobic ... dzisiaj jak Renata salatke robila i wyszla z kuchni zostawila na stole miske z ugotowanymi jajkami do salatki ... jak wrocila jajek nie bylo a Miecio szczesliwy :-) niewiadomo jak to zrobil ale umial :-) a jajka byly pokrojone na drobniutko ... a potem ukradl miske na salatke i ganial z nia po pokoju :-):diabloti:

[/QUOTE]

No tak, zapomniałam wspomnieć, że u mnie też miska przemieszczała się w cudowny sposób, a jak niechcący zostawiłam zakupy...:) Tym niemniej jest to potwierdzenietego, o czym pisałam wcześniej. Mieciowi nie są potrzebne oczy. On już nauczył radzić sobie bez nich. Do szczęścia potrzebował tylko swoich nóg, a Te przyniósł mu Dobry Bóg.

Link to comment
Share on other sites

Czesc kochani! mam troche czasu po wyjezdzie gosci i chce Wam napisac o naszy kochanym Mietulku. Lezy u moich stop, zzera wszystko co popadnie, nawet obierki z kartofli, chociaz ma zarcie jak krol....Zjadl juz wszystkie kocyki i zabral sie do chodniczkow. Niestety nas to nie wzrusza i bardzo Mietulka kochamy, co najwyzej moge go za kare wycalowac...a tego bardzo nie lubi. pozdrawiamy i obiecujemy nowy film albo zdjecia wkrotce.
Renata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']Czesc kochani! mam troche czasu po wyjezdzie gosci i chce Wam napisac o naszy kochanym Mietulku. Lezy u moich stop, zzera wszystko co popadnie, nawet obierki z kartofli, chociaz ma zarcie jak krol....Zjadl juz wszystkie kocyki i zabral sie do chodniczkow. Niestety nas to nie wzrusza i bardzo Mietulka kochamy, co najwyzej moge go za kare wycalowac...a tego bardzo nie lubi. pozdrawiamy i obiecujemy nowy film albo zdjecia wkrotce.
Renata[/QUOTE]

Jesteście najlepszymi nogami na świecie. Dziękuję, że pokochaliście Miecia :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...