Jump to content
Dogomania

Sochaczewska GABI - już nie cierpi - MA DOM!!!!!! :-)))


Marka

Recommended Posts

[B]Gabi [/B]niejest ani duża ani mała - grzbietem sięga pod damskie kolano. Nie jest młodziutka ani stara - ma ok. 4-5 lat. Nie jest gładkowłosa, ani długowłosa - ma średniej długości sierść, która zakręca się w fantazyjne kędziorki.

Gabi ma też najsmutniejsze oczy, jakie pies może mieć...

Psy które trafiają do schronisk zwykle po pierwszym szoku przechodzą fazę depresji, z której potem powoli wychodzą, albo tkwiąc dalej w smutnej rezygnacji, albo podejmując nieustające próby zmiany swego losu, przez głośne szczekanie i przywoływanie do siebie przychdzących do schroniska ludzi.

Gabi tego nie robi.
Widząc ludzi podchodzi do siatki w swojej klatce i tylko patrzy, cichutka i pokorna, oczami wielkimi z rozpaczy.
Gabi nigdy nie pogodziła się ze swoim pobytem w schronisku.
Ona cierpi w milczeniu dzień po dniu, miesiąc po miesiącu...

[IMG]http://box.type.pl/foto/Gabi02.jpg[/IMG]

Już dwa razy miała swoją szansę - kiedyś do schroniska przyjechała miła rodzinka, której Gabi spodobała się na zdjęciu - ale koniec końców wybór padł na inną suczkę i to ona wiedzie teraz szczęśliwe życie.
Innym razem smutek w jej oczach wzbudził współczucie u przemiłej Pani, która jednak zrezygnowała z adopcji, bojąc się o to, czy suczka będzie umiała zżyć się z jej małym dzieckiem...

Gabi czeka więc dalej na swoją szansę zdobycia serca kogoś, kto ją weźmie i nie odda już nigdy. Bo myślę, że gdyby kiedykolwiek Gabi miała z powrotem trafić do schroniska - pękło by jej serce.

Czy Gabi doczeka swojej trzeciej szansy? I czy tym razem spełni się powiedzenie "do 3 razy szutka"?

Nieustannie czekam na telefon lub mail w jej sprawie: 0-507920043, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Marka[/B] zlituj się. Czy ty musisz tak pisać, że siedzę tu jak głupia i wyję jak bóbr? Na dodatek Gabi jest PRZEPIĘKNA! I te oczy... Ja niestety nie mogę jej zabrać ale mam nadzieję, że jej się uda znaleźć ciepły dom bo na pewno na to zasługuje. GABI! Do trzech razy sztuka! Tym razem na pewno się uda!

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Gabi nie jest suczką, która każdemu rzuci się w ramiona - ona jest bardzo delikatna i wielką delikatnością trzeba ją do siebie przekonać - mnie się kiedyś udało, klęcząc w jej boksie, namówić ją na pieszczoty - Gabi weszła mi wtedy przednimi łapkami na kolana i przywarła dosłownie całym ciałem, jakby chciała już tak zostać na zawsze...
Ale ja w końcu musiałam odejść - i jej spojrzenia z tego momentu nigdy nie zapomnę. Miałam wrażenie, że popełniam okrutną zdradę... Czułam się, jakbym porzucała psa, który mi zaufał... :-(

Link to comment
Share on other sites

... a, kurde, daj!
[SIZE=1]może Ty będziesz miała więcej szczęścia - bo ja to ostatnio z tego allegro z samymi świrami mam przyjemność[/SIZE] :pissed:
[SIZE=1](daj oczywiście moje dane i zastrzeżenie: [I]Zanim zalicytujesz - zadzwoń i omów szczegóły adopcji! Dla dobra psa zastrzegam sobie prawo wcześniejszego zamknięcia aukcji oraz odrzucenia ofert, które nie zostaną telefonicznie zaakceptowane![/I])[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']proszę i trzyam kciuki!!!:lol: :lol:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88603152"][B][COLOR=#0000ff][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88603152"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88603152[/COLOR][/B][/URL][/URL][/quote]

Tanitka to tam małe schronisko na allegro prowadzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...