Jump to content
Dogomania

Sochaczewska GABI - już nie cierpi - MA DOM!!!!!! :-)))


Marka

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anouk92']Ja też mam taką nadzieję, ale w domu niestety dalej rządzi Zara.[/quote]

Ale Gabriela ;) już wcale nie wygląda na taką co sobie da w kaszę dmuchać. Przyznajcie się - podmieniliście ją? Przecież to zupełnie nie ten sam pies!

Link to comment
Share on other sites

...kurcze wszyscy tak robią: biorą psy - smutasy ze schronu, potem łopatą w łeb:mad: , potem szukają sobowtóra, a potem do galerii - i voila! cała gloria i chwała im przypada:loveu: :eviltong:

...a Gabi cudna... bardzo mi przypomina moją schroniskową Tajgę, tę również podmienioną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakieś kary powinno się takim właścicielom wlepiać!:mad: ;) :evil_lol: Tylko jak tu udowodnić, że to sobowtór, a nie ten zabrany ze schroniska pies...:hmmmm: :lol:


anouk92, Gabi wygląda wprost kwitnąco, ten jej uśmiechnięty pychol mówi wszystko!

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: i jej naprawdę nie stresowało towarzystwo takiej ilości dużych psów?
to chyba faktycznie nie jest nasza sochaczewska Gabunia!
Niesamowitą transformacja - tylko patrzeć, jak Gabi przesiąknięta wpływami owczarków ukończy szkolenie psów obronnych! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wcal się nie stresowała.
Ja też byłam bardzo zaskoczona, bo szalała i biegała z innymi jak by nie była tam pierwszy raz.

Tego dnia też po raz pierwszy spuściłam ją ze smyczy.
Miałam obawy ale zaryzykowałam. Najpierw zrobiłam test na naszej ulicy zaraz za ogrodzeniem.
Pilnuje się bardzo i przychodzi na każde zawołanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Jakieś kary powinno się takim właścicielom wlepiać!:mad: ;) :evil_lol: Tylko jak tu udowodnić, że to sobowtór, a nie ten zabrany ze schroniska pies...:hmmmm: :lol:
[/quote]

Aśka, Ty idziesz na pierwszy ogień karania :diabloti: Nikt przecież Ci nie wierzy, że z niedożywionego, ledwo odratowanego Rudusia wyhodowałaś prawie dwa razy cięższego, cały czas się śmiejącego pięknisia :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pies podmieniony ewidentnie :mad: :evil_lol:
Ale jakoś nie tęskno mi do tamtej, starej Gabi z jej przeraźliwie smutnymi oczami i skołtunionym futerkiem. Do dawnego Rudaska, też nie :lol:

[B]anouk92[/B] :cool2: :thumbs: - czy daliście już fotki tych dwóch suniek ;) do metamorfoz?

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, koniecznie śmigajcie do wątku "metamorfozy"!!!:multi:

[SIZE=1]Bodziulka, spoko, spoko!;) Ja mam jeden niezbity dowód na to, że Rudy to Rudy -nie ma na świecie drugiego psa, który tak by kochał michę!:evil_lol: Był łasuchem, jest i zawsze będzie!:lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']
[SIZE=1]Bodziulka, spoko, spoko!;) Ja mam jeden niezbity dowód na to, że Rudy to Rudy -nie ma na świecie drugiego psa, który tak by kochał michę!:evil_lol: Był łasuchem, jest i zawsze będzie!:lol: [/SIZE][/quote]

[SIZE=1]Tak, tak - a my mamy dowody na to, że to jego brat bliźniak a nie on sam :diabloti:[/SIZE] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak zapasiona to ona jest!
Ma malutki łepek i wielkie pooopsko - wygląda śmiesznie.
A więc musimy przejść na dietę.

Dziewczyny jako tako się dogadują.
Ale Zara dalej rządzi - Gabi próbuje jej unikać - omija szerokim łukiem.
Zarze zdażają się jeszcze "napady" na Gabi - ale nie są krwawe - bardziej chodzi o napędzenie stracha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...