Jump to content
Dogomania

Colo, Hera i Ada


Rudawa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

To ja w takim razie dodam kilka zdjęć szczeniaczków od Hery i Colo ;).
[url]http://img651.imageshack.us/gal.php?g=bianka2czekoladka.jpg[/url]
Ryża jak widać bardzo pomaga Herze, suczki zmieniają się przy dzieciach :D.
PS: Ryża oczywiście nie ma pokarmu ale przynajmniej myje dzieci i troszczy się o nie :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ależ proszę bardzo. Cieszę się, że mimo, że tak baaaardzo zaniedbałam to miejsce i tak ktoś tu zagląda :D.

[url]http://imageshack.us/g/200/adagowaolsztyn.jpg/[/url]

To ja odświeżę informacje :D
1) Colo (balck tri)
Duży, kudłaty, leniwy misiek. Uwielbia wylegiwać się w cieniu obserwując całe otoczenie.

2) Hera (red merle)
Ciotka Hera która zawsze wszędzie zdąży i nie ma po co się spieszyć. Jest bardzo dobrą mamą. rządzi w psiej rodzinie i nikt się nie sprzeciwia :D.

3) Ada (blue merle)
Energiczna wariatka. Lubi szaleć z Ryżą, przyjaźni się z Ognisią. Nie potrafi ustać w miejscu. Na spacerze z nią nie wolno się zatrzymać bo zaraz zaczyna "śpiewać". Lubi łapać freesbe bawić się w berka.

4) Ryża (red merle)
Druga wariatka. Uwielbia piłeczki, szarpaki, freesbe, kilki i inne takie rzeczy. Bardzo lubi skakać i zdejmować różne rzeczy z różnych miejsc :D. Jest strasznym łasuchem i za kawałek parówki zrobi wszystko.

5) Ognisia (mała ruda)
Mała, zadziorna suczka. Z reguły Ona zaczepia a ja muszę ją bronić ale taki już mój los. Jak widać na zdjęciach uwielbia aportować wszystko, dosłownie wszystko co może wziąć do pyszczka. Poczynając na zwykłym kijku, piłeczce idąc przez poduszkę, pluszaka kończąc na hula-hop lub misce do prania. Jest bardzo inteligentna. Kocha pracę z ludźmi, przez jakiś czas chodziłyśmy na zajęcia agility ale zaczęłyśmy się nudzić (nie było dla nas grupy), umie wiele ciekawych sztuczek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...