Jump to content
Dogomania

DASKO - DONEK Z Bydgoszczy


wenia41

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wenia41']Dlaczego gorzej????? Aż tak źle wyglada z bliska????[/QUOTE]
nie w tym sensie :D że coraz trudniej rozróżnić nasze gadziny ^^ bo w pyska podobne, z całości sylwetki widać różnicę ;)

myślę ze nikt się nie obraził na podwójną fotkę, ale chcemy nowe ! :) jakieś śniegowe czy coś ;P

Link to comment
Share on other sites

Na razie białych fotek u nas brak. Więc będę musiała na spacer z aparatem wychodzić, a muszę przy okazji na Str.M. uważać co by mi papierka nie wypisała za puszczanie futrzaka luzem (200zł :angryy:) Ale pójdę na spacer na górki - Dolinę Śmierci - to fotek nastrzelam.

Link to comment
Share on other sites

Szelki i inne akcesoria tego typu można zamówić tu: [url]http://activdog.pl/[/url]
Tworzy je Tania- forumowa Od-Nowa (nie wiem czy z kreseczką i czy przez 'w' czy 'v' xd)
[SIZE=1]wstępnie za szelki takiego typu(sportowe) na wymiary Chestera wychodzi od ok.70-80zł, zależy na których paskach chce wzorzyste tasiemki. [/SIZE]

jak tak patrzę na te najnowsze zdjęcia to chyba jednak brąz Osioła nie jest intensywniejszy..:shake: już sama nie wiem po czym je rozpoznawać :evil_lol: dobrze że nie mieszkamy koło siebie bo jakbyśmy razem na spacery chodziły to krzyżyk na drogę żeby je rozróżnić :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...