Jump to content
Dogomania

przytulisko w Dopiewie


conceited

Recommended Posts

Zuk nie ma powodu aby się obrażać ....Nie piszesz nic negatywnego na jego temat.
To humanitarne i całkowicie normalne,że chcę się pomóc psiakowi w potrzebie.
Twoje sprawozdanie moim zdaniem jest neutralne
.I w dzisiejszym świecie jest całkowicie normalne wymiana informacji na temat zwierza w potrzebie..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tutaj jest dosc neutralnie, ale na stronie naszego dopiewskiego forum kilka osob rzucilo nieprzychylnymi komentarzami, a prezes ZUKu mowi, ze nie bedzie wspolpracowal z ludzmi, ktorzy w takim swietle przedstawiaja schronisko i prowadza akcje podjazdowe (ktos tam byl z aparatem i robil zdjecia budom, poza tym byla kontrola i oni mysla, ze my ja naslalysmy, i tym podobne akcje)

Teraz najwazniejsza jest mala sunia, ktora po cichu, sama umiera ;(

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znalezc tej pierwszej części....Może zainstalować tutaj tego linka tej częsści...
Jeżeli wszystko o.k. u niego to dlaczego nie chce z Wami wspólpracować?
Chcecie psiakom pomóc a nie zaszkodzić i zmniejszyć ilość psiaków i kosztów ZUK.
A więc jak najbardziej powinien razem działać ? Niech powie jak widzi Waszą pomoc..

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]To może ja zacznę... 10zł :oops:dla suni na dobry początek !![/B][/SIZE]

Kto może pomóc tej suni..... zabrać ją przynajmniej do weta?

[SIZE=4][B][COLOR=Red]Ona pocichutku umiera w schroniskowym boksie:-(

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6350/dupiewo.jpg[/IMG]
[SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]Może założyć jej osobny wątek na ogólnym??[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Za pośrednictwem Fundacji Emir, dzięki łańcuszkowi dobrych serc, sunia znalazła spokojną przystań u Pani Kasprowicz z Fundacji "Zwierzęta i my". Dziś została zabrana z Dopiewa i trafiła do kliniki na pierwsze rozpoznanie.
Wg oceny weta nie jest tak bardzo stara, ale ma poważne problemy skórne. Może to być nowotwór, ale nie musi - gronkowiec daje podobne symptomy. Dredy zostały usunięte, rany zaopatrzone, sierść częściowo wyczesana. Prawdopodobną przyczyną tego, że sunia nie wychodziła z budy były przerośnięte pazury, które zakręciły się w kółko i raniły poduszki. Już są obcięte.
Początkowo sunia kąsała, ale po bliższym poznaniu okazała się miłą, nakolankową bidulą. Jest bardzo chudziutka, boi się gwałtownych ruchów....
Sunia jest w dobrych rękach i mam nadzieję, że pożyje jeszcze trochę w komforcie. Może poczuje się szczęśliwa? Tego jej życzę z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam na Plewiskach, chętnie pomoge Wam dziewczyny walczyć z ZUKami, radami etc. Podjade też do schronu, ale wolałabym pojechac z Wami na początku, żeby mnie wpuścili
Znacie jakąs dobrą trase pociąg/autobus z Plew do Dopiewca? Jest pociąg z Junikowa, ale nie wiem czy jedzie w tamte tereny.

Link to comment
Share on other sites

Swietnie ! Dziekuje za checi pomocy.

Niestety w tym tygodniu nie moge tam jechac, bo radna z ktora jezdze do przytuliska, ma ten tydzien bardzo zajety i nie da rady, a mnie samej nie wpuszcza :/ Poprosilam o mailowe lub telefoniczne uaktualnienie danych o psach i czekam na informacje.

Niestety, dopoki nie wynegocjujemy dostepu do Przytuliska, jakiekolwiek kontakty i informacje sa bardzo ograniczone.

Nie wiem czy dojezdza tam jakis autobus, bo jezdze tam samochodem. To jest jeszcze dalej, za Urzedem Gmminy Dopiewo. Ale na co komu dojazd, jak tam nie ma wstepu :/ Shit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...