Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

dorota da znac, czy jutro moze, ale nie jest to pewne
jak nie jutro, to w czwartek

i sie zastanawiam,czy mieszac w to jeszcze ona03, ktora odpisala,ze nie powie mi dzis dokladnie, kiedy bedzie mogla, w jaki dzien w pzyszlym tygodniu.

czy ustawiac dziewczyny tak,y jechala ta, co szybciej??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i wyszłam na wredotę :evil_lol:, kochane moje pierwsza wiadomość dostałam 02.11 po poludniu i nie powiecie mi, że każda z Was mogłaby już od razu jechać /trzydzieści parę kliometrów/, ponieważ pracuję cały dzień, sobota, niedziela wystawa Poznań, 11.11 - też mam wyjazd więc napisałam, że wizytę zrobię tylko czasowo nie będzie to już ;).
Dziś wyskoczę z pracy :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

pan U. do mnie wlasnie dzwonil,ze juz po wizycie. byli domu, byli na spacerku, pokazal, jak biega. lapke podawal. fotki sa :) i smakolyka dostal nawet jakiegos w prezencie :)


ona03, nie gniewaj sie na nas. ta wizyta jest wciaz przekladana od polowy pazdziernika i juz sie niecierpliwimy wszyscy, co u Bilbo-Rokiego :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że w końcu wizyta się odbyła. Ja też przepraszam, ale w tygodniu mało mobilna jestem. Wychodzę ok. 6;15 i jestem dopiero wieczorkiem, a mam swoje zwierzaki w domu. Ale jak coś to przeważnie niedziela, lub jakieś ustawowo wolne dni mam więcej czasu . Też czekam na foty i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

tayga dziekujemy za info. bardziej cierpliwie bedziemy czekac :)

dorota, nie tlumacz sie, bo dziekujemy, ze sie zgodzilas w ogole te kilometry jechac!!

dziewczyny, skoro mamy pewnosc, ze u Bilbo wszystko ok ,to czas zastanwoic sie nad pieniazkami.

na pewno te 20zl trzeba wplacic na wskazanego przez oną pieska, w ramach podziekowan :)

poza tym- proponuje, by pozostala kwote ponad 600zl podzielic na 6 czesci. dla kazdego psa-akcji po 100zl, a jednemu razem z ta koncowka.
100zl to duza kwota dla kazdgo pieska chorego, hotelowanego, bezdomnego. pomoc jednemu, a pomoc szesciu to duza roznica. zgadzacie sie??

najpierw sie na to zgodzcie, pozniej bedziemy konkretne przypadki rozpatrywac

mam cynka od papryki, ze kasa czeka sobie cierpliwie, ona bedzie przelewy robila tam, gdzie wskazemy.

czyli 6 ciopak?? niestety, nie- szczesliwa siodemka, ale szczesliwa szostka wystarczy??

ja osobiscie wole pomoc kilku psom, a nie jednemu, czy dwu. aby wiecej psow skorzystalo.

Link to comment
Share on other sites

Aż tyle Bilbuś schował do skarpety?:razz: Spryciuch:razz:

Też myślę, żeby kilka bidek obdzielić
Współczuję Kora rozpatrywania wszystkich propozycji, nie będzie Ci łatwo, bo wszystkie psiaki na dogo potrzebują:shake:
Myślę, że w pierwszej kolejności powinny być boksie... Bilba pod swoje skrzydła wzięli...

Czekam niecierpliwie na relację Ona:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwoje kandydatów jak na tą chwilę, obydwoje prawie bokserowaci tak jak Bilbo.
Boksero-astka
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195753-Maltretowana-bokserka-i-jej-5-szczeniakow-uratowanych-z-piwnicy...-tylko-co-dalej[/URL]

i Budiego od Taygi
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192644-Bokserkowaty-Budrys-Bady-z-dziwn%C4%85-przesz%C5%82osci%C4%85-znowu-szuka-domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196042-Kaukaz-Borys-z-Zamościa-prosimy-o-pomoc-brakuje-pieniędzy-zeby-mu-pomóc!!!!!!!!!?p=15697683#post15697683"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...3#post15697683[/COLOR][/URL]

Cioteczki, proszę chociaż o 5 zł dla tej biedy.[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

zmienilam tytul i 1 post. niewiele osob sie wypowiedzialo do tej pory, moze to zadziala.

byla propozycja psiaka pod opieka Tayga, bokserowaty. tayga wplacala 40zl na Bilbo. wiec jestem za jakas pomoca dla bialego boksiowatego od taygi. ew. chociaz w wysokosci jej wplaty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...