Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuję Ząbalka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.-Potrzebne-deklaracje-%21%21-Pomocy-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.-Potrzebne-deklaracje-!!-Pomocy-![/URL]

Link to comment
Share on other sites

ah musze 1 post uaktualnic

zostalo 300zl

tutaj dostalam prosce o wsparcie hotelu Franusia, od Temidy, ktory tez jest w hotelu sylwiaso, jak 2 psy od nas obecnie. os stycznia jest podwyzka o 50zl. franus ma 20zl deklaracji stalej... juz brak im 40zl na wplate 20 grudnia. a od stycznia podwyzka.
moja Bella juz dostala ze skarpety Bilbo. moze wiec Franusiowi te 40zl pokryjemy??

[url]www.dogomania.pl/threads/194699-Szorstkowłosy-Franuś-Potrzebne-WSPARCIE-FINANSOWE-NA-DT-i-ogłoszenia[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']
zostalo 300zl

tutaj dostalam prosce o wsparcie hotelu Franusia, od Temidy, ktory tez jest w hotelu sylwiaso, jak 2 psy od nas obecnie. os stycznia jest podwyzka o 50zl. franus ma 20zl deklaracji stalej... juz brak im 40zl na wplate 20 grudnia. a od stycznia podwyzka.
moja Bella juz dostala ze skarpety Bilbo. moze wiec Franusiowi te 40zl pokryjemy??

[url]www.dogomania.pl/threads/194699-Szorstkowłosy-Franuś-Potrzebne-WSPARCIE-FINANSOWE-NA-DT-i-ogłoszenia[/url][/QUOTE]

To i Czacziemu od razu którego masz "pod opieką" u Sylwi... Też ma "małe" braki na koncie...?

CZY NA BOKSIE DAJEMY?

Ciotki odezwijcie się, ale tak porządnie, a nie "może by tu, może by tam..."
A Kora - bedziesz musiała podjąć decyzję, bo ile osób tyle opinii będzie, ale lepiej miec z czego wybierać, ale też ktoś musi zdecydować

Link to comment
Share on other sites

mialysmy wybierac we 3 z kapslem, zeby sie za duze zamieszanie nie zrobilo. i racja
potrzeby sa duze, ne ma co czekac, na przypadek tragiczny, bo i te nietragiczne tez kasy potrzebuja.
a nasza kasa lezy od wrzesnia, procent nie rosnie, nie ma jej co ciulac dluzej.

ja na czacziego nie prosze, bo nie smiem, bo bedzie, ze sobie swoje psy tylko oplacam.

uaktualniony 1 post. i tytul, zeby zwabic potrzebujacych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Korus, przecież juz były wybrane psy, więc nie wiem dlaczego znowu mamy wybierać. Edit zostało 300zł


1. Czaczi
2. ?
3. ?

Drugiego wybiera Marta
Trzeciego Kora[/QUOTE]


Kapselku, miałyśmy wybierać we trójkę, więc nie rozumiem, dlaczego sama siebie nie uwzględniłaś.............?:mad:

Ja proponuję Pablo, na jego łapkę...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Kapselku, miałyśmy wybierać we trójkę, więc nie rozumiem, dlaczego sama siebie nie uwzględniłaś.............?:mad:

Ja proponuję Pablo, na jego łapkę...........[/QUOTE]
Tak Pablo koniecznie musi dostać .... jesli mozna prosic Szanowna Komisję

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197942-mała-beżowa-sunia-mieszka-w-stodole-wymordowano-jej-dzieci.-POMOCY-!/page2[/URL] Czy moge poprosic o jakas sumke na dt. dla suni,ktorej zamordowano dzieci,a sunia mieszka w jakiejs spelunie pijackiej,dziewczyny dopiero zalozyly watek,sunia nie ma jeszcze imienia.Bardzo prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

2 za Pablo to ja przeglosowana, wiec ok:)

ale ciotki zaboksiowane, nie tylko boksie wsparcia potrzebuja, pamietajcie o tym.

teraz rozpatrujemy jedynie kundelki.
dalabym po 50zl na psy powyzej. ale od dory dopiero, gdy dt bedzie pewne jakies.
od temidy bym dala te 40zl
i od agnezji 50zl, jak bedzie dt pewne, bo doczytalam,ze dopiero hotelu mu szukaja.

Link to comment
Share on other sites

No już jestem na wezwanie Agi :)
Ząbalek nie ma deklaracji stałych na hotelik. Jest już starszym psiakiem w typie onka, który ma problemy z chodzeniem. Napisałam do kilku osób które prowadzą hoteliki z zapytaniem czy mają wolne miejsca. Było wolne miejsce u Arktyki i jest jeszcze hotelik u mariamc u której niestety miejsc nie ma :(
Myślę, że jeżeli zebralibyśmy pieniądze to razem byśmy wybrali ten najlepszy hotelik. Tutaj głównie chodzi o to, aby boksy były wewnętrzne, bo Ząbal potrzebuje ciepła ze względu na łapy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gazzy']No już jestem na wezwanie Agi :)
Ząbalek nie ma deklaracji stałych na hotelik. Jest już starszym psiakiem w typie onka, który ma problemy z chodzeniem. Napisałam do kilku osób które prowadzą hoteliki z zapytaniem czy mają wolne miejsca. Było wolne miejsce u Arktyki i jest jeszcze hotelik u mariamc u której niestety miejsc nie ma :(
Myślę, że jeżeli zebralibyśmy pieniądze to razem byśmy wybrali ten najlepszy hotelik. Tutaj głównie chodzi o to, aby boksy były wewnętrzne, bo Ząbal potrzebuje ciepła ze względu na łapy.[/QUOTE]

Naturalnie boksiom też się należy...Zbieramy ale coś ciężko uzbierać..a iejsce w hoteliku czeka..
W schronisku Ząbalka jest też duże przepełnienie...
Dla Bumelka ,Capri i Perełki..też zbieraliśmy i nie zdążyliśmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...