Jump to content
Dogomania

Szczeniak Szagi w DS, bokserka Samba w DS, astka Rumba(Luba) w DT (może DS?)


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kierownik powiedział (pół godziny temu rozmawiałam), że przeniesie na dwa dni boksię do mieszkania pracowników, może zacznie jeść.W ogóle ona jest już sama, nie w boksie ogólnym.
Jest apatyczna.Pozwala już się wyprowadzić.Praktycznie żadnych emocji.Żadnej agresji, szczekania... Nawet kocie żarcie próbowali ....;) i nic.

[SIZE="4"][B][COLOR="red"]Szukamy transportu Lublin - Warszawa (na wtorek/środę)[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Baaaardzo proszę Was o radę, bo w związku z Sambą pojawił się mały problemik. Nie pozwala mi nawet do kibelka iść samej tylko drepta za mną i stoi pod drzwiami, dziś poszłam się kąpać jak spała no i nagle słyszę drapanie po drzwiach i skomlenie (mimo że Bartek był w pokoju), jest po prostu ode mnie uzależniona, gdy wychodzę np, do sklepu cały czas leży pod drzwiami i wpatruje się w klamkę i czeka. Zależy mi na tym żeby ją przyzwyczaić do tego że mnie nie ma, ale nie mam pojęcia jak to zrobić...
No i drugie pytanko, macie może jakiś sposób na coś w rodzaju liszaja? bo Samba w radości polizała mnie po twarzy i mam teraz piekące czerwone plamy :/

Link to comment
Share on other sites

Na reakcje alergiczne pomagają wszelkie tabletki typu alertec i inne cuda (uwaga! to się bierze raz dziennie a potem się jest sennym - także lepiej wziąć to na wieczór i ustawić sobie przynajmniej ze dwa budziki ;) niż zdychać przez cały dzień), a także rozpuszczalne wapno, najlepiej przynajmniej 2 razy dziennie.

Wszystko wskazuje na to, że Samba ma lęk separacyjny - oj znam to aż za dobrze z czasów mojej tymczasowiczki :roll:
Poczytaj tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146584-Roczna-znajda-i-problemy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, pomyślcie o tym dt u Karoliny, doswiadczenie, serce, idealne warunki - tylko prosiła o wcześniejsze odrobaczenie, ksiażeczke zdrowia z wklejoną nalepką srodka odrobaczajacego i podpisem lekarza oraz worek karmy - to prawie nic, w porównainiu z innymi domami, która biorą ciężkie pieniadze za podobne warunki...Karolina ma kolejkę, bo darmowy dom tymczasowy to obecnie rzadkość.
Dziś podany środek od robali to juz ryzyko, czy nie zarazi dzieci Karoliny.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny powiem szczerze, że troche sie zawiodlam.
Prosilam zeby maluch przyjechal odrobaczony z ksiazeczka zdrowia i z zapasem jedzenia.
Uwazam, ze od srody moglyście o to zadbac.
Jesli dzis dostanie tabletke na odrobaczenie to do mnie (przypominam ze mam swojego zwierzaka i dwoje MALYCH dzieci) trafi nadal z robalami. Chwilke to potrwa zanim je wydali...
Dla mnie to powinno wygladac dokladnie tak: szczeniak pod pache, wizyta u weterynarza, zwazenie szczylka, podanie procha czy pasty na odrobaczenie, zalozenie ksiazeczki zdrowia (plus wpis w ksiazeczce czym i kiedy byl odrobaczony).
Nie wiem czy moje wymagania sa az tak duze ale musze dbac nie tylko o zwierzaka ale przede wszystkim o zdrowie moich dzieciaków.
Wiem, ze sa rózne szkoly na ten temat i wielu ludzi twierdzi, ze psie pasożyty bardzo rzadko przechodza na dzieci, tyle ze tak jak pisalam u mnie psiak jest ciagle z nami, przytulany, glaskany, kochany, a to wiaże sie ze zwiekszeniem tego ryzyka.

Moja propozycja jest taka zebyscie dziś odrobaczyly malego, zalozyly ksiazeczke, odczekaly do srody kiedy bedziecie przewozic boksie i razem z karmą mi go przywiozly.

Jesli nie dacie rady to bede musiala wycofac się z mojej propozycji. Zwróćcie uwage, ze naprawde wiele psiaków czeka na dom tymczasowy.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim, umówmy się, że istnieje coś więcej niż dogo - na przykład życie codzienne.

Oczywiście, jeśli tylko znajdziemy do środy tymczas, to tak zrobimy. Przypominam również, że jechać miała bokserka, która jest w schronisku i okazała się być amstafką, stąd tymczas, jak rozumiem, jest nieaktualny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Przede wszystkim, umówmy się, że istnieje coś więcej niż dogo - na przykład życie codzienne. [/QUOTE]

Niemożliwe :cool3:

LadySwallow moj post nie byl personalnie do Ciebie. Odpiaslam na watku, a nie do Ciebie na prw wlasnie dlatego, ze wiem że przez kilka dni bylas nieobecna. Tylko, ze poza Tobą jest tu jeszcze kilka osób, no i maly przebywa gdzies na tymczasie.
Wizyta u weterynarza nie zajmuje calego dnia.
O tym, ze bokserka okazala sie amstafka nie mialam pojecia. Bylam przekonana, że do Warszawy ma jechać matka malego, widocznie czegos nie doczytalam.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy było pisane na tym wątku - Soema napisała, że nie ma możliwości, żeby wziąć sukę za bokserkę, wiec nie ma tymczasu. Transport nie jest problemem, bo ma kto jechać - chodzi głównie o to, ze nie ma w Lublinie tymczasów - mój jest po parwo, moja koleżanka wzięła do chłopaka bokserkę, koleżanka evl spaniela, a dziewczyna, która ma teraz szczeniaka, jedzie dziś do domu. No i faktem jest, że ja sama nie załatwię wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...