Jump to content
Dogomania

Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...


majqa

Recommended Posts

[quote name='majqa']Witam, witam... :-)
Wczoraj mieliśmy niedzielę sprzątaną. Pojeździłam sobie na podłogowym zmywaku. Z bólem serca pożegnałam kolejne, psie poddooopniki. Tym razem dzieło: Poli, Borka i Zorka. Widzę, że nie spoczną, póki do gołej ziemi nie załatwią domu. :angryy: :mad:

Poza tym... mam do połatania... :placz: dwie pary dresów!!! Źle je powiesiłam, szczurencje zaczęły je wciągać do klatki no i zadbały o wzorki, a raczej wyrąbane dziury!!! :shake: Omówiłam to z nimi, były porażone reprymendą ale wątpię, mocno wątpię, czy ze mnie nie zgrzewają gdzieś w kącie. :evil_lol:[/QUOTE]

Muszę się do czegoś przyznać: padłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Na samą myśl i próbę wyobrażenia sobie tej reprymendy leżę ( i tarzam się). Dresów jednakowoż szkoda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Witam, witam... :-)
Wczoraj mieliśmy niedzielę sprzątaną. Pojeździłam sobie na podłogowym zmywaku. Z bólem serca pożegnałam kolejne, psie poddooopniki. Tym razem dzieło: Poli, Borka i Zorka. Widzę, że nie spoczną, póki do gołej ziemi nie załatwią domu. :angryy: :mad:

Poza tym... mam do połatania... :placz: dwie pary dresów!!! Źle je powiesiłam, szczurencje zaczęły je wciągać do klatki no i zadbały o wzorki, a raczej wyrąbane dziury!!! :shake: Omówiłam to z nimi, były porażone reprymendą ale wątpię, mocno wątpię, czy ze mnie nie zgrzewają gdzieś w kącie. :evil_lol:[/QUOTE]

Powiedzmy sobie szczerze...
od dawna wiadomo - szczur to jedno najinteligentniejszych stworzeń. Nie wypadało im, przez wdzięczność za przygarnięcie, powiedzieć Tobie w oczy. Ale jestem pewna że bardzo się martwią i teraz omawiają to że Ty nie masz pojęcia co to jest haft richelieu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Powiedzmy sobie szczerze...
od dawna wiadomo - szczur to jedno najinteligentniejszych stworzeń. Nie wypadało im, przez wdzięczność za przygarnięcie, powiedzieć Tobie w oczy. Ale jestem pewna że bardzo się martwią i teraz omawiają to że Ty nie masz pojęcia co to jest haft richelieu.[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oooo, widzę, że niezła szopka ze mnie idzie. :stormy-sad:
Do czegoś Wam się przyznam, bo Isadorka i tak nie wytrzyma i mnie wyda. Otóż... jedne z tych dresów były czyściuteńkie, odprasowane, cud - miód.
Spieszyłam się, to bach je na tyłek, kurtko - płaszcz i z mamą runda po sklepach. Dziwnie na mnie ludzie jakoś spoglądali, zwłaszcza znajomi. W sklepach wyjątkowy luz, zero tłoku. Jak wróciłam, jak się zaczęłam już na spokojnie rozbierać i zobaczyłam, że tylko sądziłam, że ocaliłam dresy, że dopiero je wciągnęły a ja je całe odzyskałam (a nie obejrzałam uważnie).... jak pomyślałam, że świeciłam dziurą, taką wywaloną w cały świat... to mnie krew zalała. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'] Spieszyłam się, to bach je na tyłek, kurtko - płaszcz i z mamą runda po sklepach. Dziwnie na mnie ludzie jakoś spoglądali, zwłaszcza znajomi. W sklepach wyjątkowy luz, zero tłoku. Jak wróciłam, jak się zaczęłam już na spokojnie rozbierać i zobaczyłam, że tylko sądziłam, że ocaliłam dresy, że dopiero je wciągnęły a ja je całe odzyskałam (a nie obejrzałam uważnie).... jak pomyślałam, że świeciłam dziurą, taką wywaloną w cały świat... to mnie krew zalała. :placz:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Masz nie lada przygody będąc w domu nie musisz nigdzie jeździć za przygodą ;-)[/QUOTE]
Ja dziękuję za taką formę przygód. :shake:



[quote name='Isadora7']Jest jeszcze jeden aspekt tematu... córeczki nie chcą abyś była dresiarą - to chyba zrozumiałe.[/QUOTE]
Taaa... no wielkie dzięki za specyficzne słowa pocieszenia, za współczucie, za zrozumienie. :angryy:



[quote name='a.piurek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Noszszsz qrde - jak wyżej!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']
Taaa... no wielkie dzięki za specyficzne słowa pocieszenia, za współczucie, za zrozumienie. :angryy:

[/QUOTE]

Polecam się na przyszłośc zawsze chętnie dowalę [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qOfX99uDvNQ/TArHhIiGYrI/AAAAAAAALnA/s0GAe1FSNnA/everyday_dance_230608.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Przytulam z daleka coby Was nie zarazić .[/QUOTE]

Mam nadzieję, że dziś choć ciuteczkę lepiej się czujesz. :-(
A jeśli zamierzasz poszpulować do pracy, błagam... opatulaj się mocno, coraz większy mróz idzie.

My wszyscy Cię tulimy mooocno i wcale nie z daleka. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...