Jump to content
Dogomania

Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 12.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']ojeeej:loveu: a ja muszę jutro do Wawy i nie będę wiedziec!!!!!! Kasiu plisss jak się urodzą napisz mi eskaaaa !!!!!!!!! wejdę na dogo rano między 7 a 8.00 to napisz coś[/quote]


O w me strony przyjeżdżasz? :lol:

Kaśka, ja myślałam że Ty nic nie informujesz mnie to że coś nie tak albo że tak zajęta jesteś a tu kicha i nic :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Halszka się naczytała o idealnej dacie i postanowiła zrobić wbrew ..jak to kobieta :evil_lol:

14 to moja szczęśliwa liczba :eviltong:[/QUOTE]
olcha jeszcze nie dawno mowilaś, że 13 to Twoja szczesliwa liczba:evil_lol::evil_lol:

generalnie to mam ją już teraz w poważaniu :p urodzi to urodzi trudno :p nie siedze jej nad głową po prostu pójdę do niej i zobaczę, jak nic, to trudno.. No co zrobię no :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']olcha jeszcze nie dawno mowilaś, że 13 to Twoja szczesliwa liczba:evil_lol::evil_lol:

generalnie to mam ją już teraz w poważaniu :p urodzi to urodzi trudno :p nie siedze jej nad głową po prostu pójdę do niej i zobaczę, jak nic, to trudno.. No co zrobię no :([/quote]

cichaj babo bo przeczyta i na serio dopiero 14 urodzi :evil_lol: A nie możesz jej gdzieś przenieść do domu czy coś? Żeby w kółko do niej nie latać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']cichaj babo bo przeczyta i na serio dopiero 14 urodzi :evil_lol: A nie możesz jej gdzieś przenieść do domu czy coś? Żeby w kółko do niej nie latać?[/QUOTE]
Zmiana miejsca pobytu przed porodem może jej tylko zaszkodzić, ona już ma wybrane miejsce na poród i tam będzie rodzić, ma tam swoje zapachy, swoje szmaty... I nie jest w porodówce ukrop, tylko chłodniutki wiaterek...

Powiem tak, kochane.
Znikam na jakieś 48 h :) zaczynamy ;)
Jest temp. 36,81*, Halszka dyszy, KOPIE (:loveu:), po części śpi, jak to ona, ale zaczyna się coś dziać. Ma wypływ z pochwy baardzo przeźroczysty ale obfity, jest opuchnięta, piszczy, patrzy na brzuch.... Wszystkie dolegliwości jakie powinny być :loveu:

Mam numer do Joli (ona ma ideę), mam numer Jojka, także do nich będę pisać jakby co :)

Pewnie między szczeniakami tutaj wpadnę, bo nie będę mogła wytrzymać :evil_lol: ale błagam, trzymajcie kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Zmiana miejsca pobytu przed porodem może jej tylko zaszkodzić, ona już ma wybrane miejsce na poród i tam będzie rodzić, ma tam swoje zapachy, swoje szmaty... I nie jest w porodówce ukrop, tylko chłodniutki wiaterek...

Powiem tak, kochane.
Znikam na jakieś 48 h :) zaczynamy ;)
Jest temp. 36,81*, Halszka dyszy, KOPIE (:loveu:), po części śpi, jak to ona, ale zaczyna się coś dziać. Ma wypływ z pochwy baardzo przeźroczysty ale obfity, jest opuchnięta, piszczy, patrzy na brzuch.... Wszystkie dolegliwości jakie powinny być :loveu:

Mam numer do Joli (ona ma ideę), mam numer Jojka, także do nich będę pisać jakby co :)

Pewnie między szczeniakami tutaj wpadnę, bo nie będę mogła wytrzymać :evil_lol: ale błagam, trzymajcie kciuki :loveu:[/quote]


A SUPERRRRRRRR TRZYMAM MOCNO KCIUKI I NIE MOGĘ PISAĆ :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

o kurcze!!! ale się zdenerwowałam, jakbym sama rodziła :evil_lol:
ciesze sie ze zdążyłam!!!
lece teraz do domu, tam oczekiwać na najowsze wiesci...

ciekawe czy Kasia wpadnie do nas między 13 i 14 szczeniakiem, czy moze 17 a 18 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

P.S. ale mamy fajną gorącą linię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...