Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Na razie jestem okropnie chora... z bojlerem powoli coś się rusza, to jak na złość mnie uziemiło :angryy: wrrr...

Aksa nie da się ukryć to jest pies chwilami "załamywywujący".... przecież tą energią i pomysłowością, które ma można by lekko obdzielić ze trzy normalne psiaki:mad:

Bianka, nie plotkuj :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Łoj , a to plotkara ze mnie :x[/quote]

no nie plotkuj!!! ja tylko się zastanawiam jak w takim małym mieszkaniu mieszczą sie te wszystkie psiaki ...a jak pomyślę o... to już po prostu :crazyeye:

jakbym ja takie zoo do domu sprowadziła to już dawno koczowałabym na dworcu - moi sąsiedzi zwierząt nie lubią:angryy:

Link to comment
Share on other sites

No ja to też mam "milusich sąsiadów...":angryy:

Kiedyś na klatce schodowej porozpisywali, że dręczę psy, i to dorośli ludzie!!!:crazyeye:

Nie lubią moich trzech potworów:loveu::diabloti:

Aksa nadal u ciebie ulv? Już na zawsze czy nadal szuka domu? Kurde chciałoby mi się powiedziec biedactwo- chciałabym cię pocieszyc bo wiem co czujesz. Sytuacje z trudnymi psami są beznadziejne, a szczególnie jak masz to swoje małe zoo a Aksa potrzebuje szczególnej opieki...

:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Łoj , a to plotkara ze mnie :x[/quote]


I Bianka naplotkowała a Ulv się nie wytłumaczyła odnośnie cielątka...:crazyeye:

Juz kiedys pytałam na tym wątku,jak to jest z poszukiwaniem domu dla Aksy..
Z tego co się dowiedziałam,to Aksa poszukuje domu z ogrodem i z Ulv...:lol:
Co by nie powiedzieć inteligentna psina...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Z tego co się dowiedziałam,to Aksa poszukuje domu z ogrodem i z Ulv...:lol:[/QUOTE]
No i włąsciwie głupio wyszło, bo o ile sie znalazł ktoś chętny na Akse, to na Ulv nie. Widac Aksa miala wiecej zalet. :evil_lol: No i teraz biedna psica wpada w stany depresyjne, jak człowiek i ma napady głodu i wtedy rzuca się na karmę i na wszystko inne co przejdzie przez przełyk no i inne wybryki z których Aksa słynie.
[SIZE=1][COLOR=plum]A z drugiej strony, moze i lepiej sie stało. Bo pewnie teraz jedna bez drugiej już sie obejść nie może. Za bardzo sie zżyły, widac były sobie pisane.[/COLOR][/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej spawacze...może który w kraju został i nie wyjechał do Irlandii...:diabloti:
Aksicy trzeba wózki pospawać...
Ale jak to mozna pospawany wózek rozchrzanić..Ile siłi trzeba mieć...
Ulv trzymaj się, bo chyba Aksa skądś ma energię która przeciętnie starcza by obdzielić kilkoro przedstwicieli czterołapów...To Ty musisz mieć tez energie za kilkoro dwunoznych..nie masz wyjścia..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No niestety nie całkiem jeszcze... ale sie trzymam ;)

Na szczęście jeszcze jeden wózeczek na chodzie został, więc biedna KrA nie jest całkiem "udomowiona" :evil_lol: Jest szansa, że chata, chociazby częściowo ocaleje.
Mam z AKs jeden problem- za Chiny nie mogę jej "odkręcić" jerśli chodzi o koty i jeże. Po prostu bzika dostaje... Mamy w domu dwa kociaki, w klatce dla bezpieczeństwa i jak tylko sie nimi zajmujemy to KrA lata dookoła i jęczy "daj kotka, daj kotka do zabawy!!!!". I kłapie na maluchy :mad: Ale nie tak, jak pies, który np. sie złości, tylko ewidentnie chciałaby sie pobawic kotami i sprawdzić chyba, czy naciśnięte tez tak fajnie piszczą :shake: Na koty duże też tak reaguje, zawsze je usiłuje ganiać... A jeże łapie ciagle w zęby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

Mam z AKs jeden problem- za Chiny nie mogę jej "odkręcić" jerśli chodzi o koty i jeże. [/quote]
Oj Ulv , ciężka sprawa z tym odkręcaniem , u mnie nigdy koty nie mogły przebywać , poprzednia nie tolerowała , tzn. tolerowała do czasu aż kiedyś dostała od jakiegoś kocurka po nosie , a Rozi goni koty z zamiarem zabawy , bez agresji , z zaciekawieniem , ale koty i tak uciekają , nie wiem jakby to było gdyby dostała równiez po nochalu . Za to Aga to całkowicie beznadziejny przypadek , nic jej do kotów nie przekona :shake:
A jeży u nas nie ma , tzn. żadnego nie spotkałam , kiedyś były , ale .....już od kilku lat się nie pojawiały:placz:
A swoją drogą , Aksa to fenomen, osobiście nigdy nie spotkałam tak pomysłowego psiaka;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo słuszny off ;)

KrAksa była dziś na wystawie:evil_lol: Oczywiście sie nie wystawiała, tylko poza ringami kradła spojrzenia i zainteresowanie:evil_lol: Została chyb aobfocona najbardziej ze wszystkich psów, które tam były...

Strasznie jej się podobało- tyle psów, tylu ludzi, takie fajne zamieszanie!!! Trochę ja nakręcił ring ONków, więc musiałyśmy sobie iść, zanim obejrzałam stawkę, bo była zdegustowana, ze po pierwsze- jak to tak? -one biegają w kółku a ona nie? I jeszcze dookoła biegali pomocnicy piszcząc piłkami i gwiżdżąc, co ją po prostu zachwyciło- baaardzo chętnie by się z nimi pobawiła;)

Ogólnie była bardzo grzeczna, to znaczy do czasu, bo jak polazłyśmy miedzy stoiska z żarełkiem, to wzięła ją Korenia i Kra zaczęła rozrabiać... Wywaliła stojak z miskami z wodą, ukradła próbkę żarełka, a przy tym tak sie przymilała i wdzięczyła do właścicieli stoisk, że ciotka wróciła do domu obładowana jak wielbłąd:evil_lol: Chcociaż tu też zawiniła rozpusta- kupiłam Kra żarełko Boscha, Pałkowi Orijena :oops: i płaszczyki dla KrA Pałka i Gucia. Szkoda, że nie było rozmiaru na Rudą- ale uszyję według Pałkowego sama :eviltong:

A potem jeszcze poganiała po parku, żeby rozładowac emocje i teraz nareszcie raz jest porządnie padnięta!!!!
P.S. Nie zdziwcie się jeżeli gdzieś w sprawozdaniu z wystawy będzie Kra:evil_lol:

Szczęśliwa Kra w parku:
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/689/image011os5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...