Jump to content
Dogomania

Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!


enia

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pipi']Ale nowiny,tak się cieszę,dziękuję.[/QUOTE]
Nie trzeba dziękować, myślę, że każdy , ja napewno robię to dla suni, jakby co, to ona mi podziękuje, dobrze, że mogę jej pomóc. Czekam na telefon i na nią w niedzielę. Czy będę mogła na was liczyć, bo u mnie jest dużo psów i każdy dodatkowy, to trudność w dojazdach do lekarza(mam zepsuty samochód), więc muszę płacić komuś żeby mnie dowiózł, a z nią napewno trzeba będzie pojechać do lekarza, zaszczepić, odrobaczyć i potem wysterylizować, a następnie szukać domku, mogę liczyć na jakąś pomoc z waszej strony? Będę opisywała na wątku losy Oneczki, tak jak opisuję losy innych swoich psiaków. Myślę, że w Warszawie Oneczka szybko znajdzie domek, tymbardziej, że jest młodziutka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Nie trzeba dziękować, myślę, że każdy , ja napewno robię to dla suni, jakby co, to ona mi podziękuje, dobrze, że mogę jej pomóc. Czekam na telefon i na nią w niedzielę. [B]Czy będę mogła na was liczyć, bo u mnie jest dużo psów i każdy dodatkowy, to trudność w dojazdach do lekarza(mam zepsuty samochód), więc muszę płacić komuś żeby mnie dowiózł[/B], a z nią napewno trzeba będzie pojechać do lekarza, zaszczepić, odrobaczyć i potem wysterylizować, a następnie szukać domku, mogę liczyć na jakąś pomoc z waszej strony? [/QUOTE]

Pani Joli samochód zepsuł się i jest w naprawie. Wydawało się, że starczy na remont samochodu. Ale okazało się, że jeszcze trzeba poprawić docisk sprzęgła i coś jeszcze a to dodatkowy koszt około 350 zł, których pani Jola nie ma. A bez samochodu jest uziemiona :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Pani Joli samochód zepsuł się i jest w naprawie. Wydawało się, że starczy na remont samochodu. Ale okazało się, że jeszcze trzeba poprawić docisk sprzęgła i coś jeszcze a to dodatkowy koszt około 350 zł, których pani Jola nie ma. A bez samochodu jest uziemiona :shake:[/QUOTE]
Enia,pisała,że pomoże zawieźć oneczkę do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Możesz liczy na pomoc w dowozie na sterylizację.
Dziekuje za dom tymczasowy dla małej.Jakoś trzeba ją nazwac :)
oby tylko chłop sie nie rozmyślił........[/QUOTE]

Tu właśnie enia napisała,że bajk21 może liczyć na dowóz na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

:klacz::thumbs::thumbs::bye:[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid]mocniutko sciskamy za dojazd i za zycie nowe ...ale cudka sie dzieja dzieki wam kobietki ale cudka ze az chce sie zycc:loveu::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Enia, pisałaś do mnie na gg...
Nie mogę Bajeczki wrzucić na forum onków, bo moje konto jest nieaktywne(?), nie mogę się w ogóle zalogować ani zarejestrować :/[/QUOTE]

Kiedy przyjedzie do Bajk21 to może będą nowe fotki i ją wrzucę na Forum Owczarek :lol:

Link to comment
Share on other sites

:multi:Bajka już pojechała.Biedulka taka zdezorientowana,że szok.Evelin cyknęła kilka zdjęć przed odjazdem i pojechały.Szczęśliwej drogi im życzę.

Oby okazała się grzeczna,tak jak Foksia i nie sprawiała problemów :shake: :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']:multi:Bajka już pojechała.Biedulka taka zdezorientowana,że szok.Evelin cyknęła kilka zdjęć przed odjazdem i pojechały.Szczęśliwej drogi im życzę.

Oby okazała się grzeczna,tak jak Foksia i nie sprawiała problemów :shake: :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:crazyeye::loveu:[COLOR=DarkOrchid]matko jedynoo ale szal kobietyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:multi::multi:ja poprostu siedze i ryce i bece i spiewam z tej radosci az wszyscy w domku przylecieli co sie mamie dzieje :evil_lol:az Pipi zaczela wyc na glosno ze hoho ...Czarodziejki niech sie stanie cudzik [/COLOR][url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2090/cb94a7c55a9b4ce49386fccac296eea3.0.gif[/img][/url]:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...