Jump to content
Dogomania

Scooby JUŻ W DS !!! Najcudowniejszym DS na świecie :)))


Laura1108

Recommended Posts

[I][SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray][B][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Green]W dniu 10.03 odbyła się wizyta przedadopcyjna w przyszłym domku Scoobiego przeprowadziła ją Pinczerka_Gizmo . Opinia na temat Ds pozytywna :

[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Green][COLOR=SeaGreen]"[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=SeaGreen][SIZE=4][I]Tak więc, kobitka wydaję się w porządku, miała kota, psa, kot nie dawno
zmarł, taka uczuciowa dosyć, mieszkanie ma w miarę duże, ogród też
jakiś jest, jest na nim jest buda, ale twierdzi, że to sąsiadów. Widać, że nie
może się go doczekać, o innych zwierząt opiekę medyczną dbała, także
myślę, że i z tym nie będzie problemu.
Ja tam jestem pozytywnie nastawiony, tylko ta buda mnie zastanawia. Ale
cóż, to zawsze można sprawdzić. Powiedziałem, że albo ja albo ktoś kto zajmuje się sprawą psiaka
skontaktuje się z nią więc to już jak uważasz."[/I][/SIZE][B][SIZE=4]

Daj znać, co ze Scoobim. W razie czego jestesmy gotowi na przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej, jesli będzie taka konieczność."[/SIZE][/B][/COLOR]
[I][SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray][B][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Green]

Jestem w kontakcie z Panią oraz Vasco ;) Pani nie może się doczekac na przyjazd Scoobiego , dopytuje jakiej jest wielkości bo nie wie jakie mu kupic legowisko , karmę i całą wyprawkę .


Pozostaje nam trzymać kciuki :multi:


DS w którym obecnie jest Scooby niestety nie może zatrzymać psa ponieważ jest całkowity brak akceptacji Scoobiego przez koty . Pani zmieniała zdanie co chwilę , raz oddawała Scoobiego raz zatrzymywała bo go kocha . Nie będę oceniać , mozę pokochała ale nie podołała z tym problemem siusiania pod nieobecność Pani w domu , może zgrzyty z kotami zadecydowały o oddaniu . Proszę abyśmy skupili się na pozytywnych myśleniu a nie zjadaniu nerw , ze kolejny raz kolejny pies trafia w takie a nie inne ręce . Niestety adopcje idą bardzo marnie a ludzi porządnych niebawem przyjdzie nam szukać ze świecą w ręku :-(

24.01.2010.

Skubi - tak na niego wołano w miejscu , w którym przez chwilę mieszkał.

Jest młodym psiakiem mniej więćej koło rok może półtora .

Tego dnia skubi pojechał na Dt do Omar . Koszt 13 zł doba .


Bardzo proszę o wsparcie finansowe . Na koncie było 400 zł zapłaciłam dziś 103 zł za 8 dni ale dochodzą jeszcze szczepienia i odrobaczenie .

Proszę o wsparcie finansowe bez Was nie dam rady utrzymać Skubiego w DT . Potrzebne też pieniądze na kastrację . Proszę o pomoc dla Skubiego .

[/COLOR][/SIZE]
22.01.2010
Pilne!!!!!!! Psiak ma czas do poniedziałku. Ludzie wyjeżdżają i piesek musi szukać nowego miejsca .

Pomocy w szukaniu DT . Może ktoś go weźmie na tymczas do siebie , psiak łagodny , trzyma czystość , uweilbia się miziać , do dzieci ok do psów ok .

Potrzebne deklaracje . Obecnie mam wpłacone pieniążki od Vasco za co ogromnie dziękuję bo dzięki tej kwocie możemy zabrać Misia do DT .
[/COLOR][/B]

16.01.2010

W dniu wczorajszym czyli dnia 17.01.2010 r przypadkowo trafiłam na cudnego psiaczka , który razem ze swoja towarzyszką zaprowadzili mnie pod bramę swojego domu no może powiedzmy , że swoejgo bo w owym domu mieszka tylko sunia o imieniu Simba zaś psiuniek jest przybłędą . W trakcie rozmowy z Panią , która chwilo trzyma psiaka udało mi się uzyskać informację iż biedak po prostu przyszedł sobie pod ich dom i tu się zatrzymał . Spał pod bramą i nie myślał nigdzie odchodzić więc Pani się zlitowała i zabrała psiaka do siebie w celu poszukiwania mu poprzedniego właściciela bądź nowego domku . W sobotę nawet widziałam ogłoszenia tego psiaka , że został znaleziony i od razu spisałam telefon celem skontaktowania się ze "znalazcą" byłam ciekawa co się stanie z psiakiem jak nie znajdzie się jego właściciel ale zobaczcie jakie zrządzenie losu , że nie musiałam dzownić bo pies jakby sam po mnie przyszedł .

[COLOR=Black][B][SIZE=4]Obecnie piesio przebywa u dobrych ludzi , którzy go na razie trzymają jednak nie może to też trwać w nieskończoność bardzo potrzebna jest pomoc w poszukiwaniu mu domku . Akcje ogłoszeniowe a przede wszystkim super ekstra urzekający tekst tak by w połączeniu ze zdjęciem ludzie zaczęli od razu dzwonić :) wiem wiem powiecie , że to marzenie bo takich burasków dużo jest ale moooże akurat ten biedaczysko ukradnie komuś serce .[/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=Black]
[/COLOR]
[I][SIZE=4][COLOR=Teal]Psiak jest młody ale nie wiemy ile ma trzeba dopiero zabrać go na wizytę u weta . Bardzo towarzyski , kontaktowy , kocha i ludzi i zwierzęta . Jest yaki do kolan ale bardzo miśkowaty taki puchatek . Ma cudny pyszczek i mega urzekające oczka . Z pyszczka wygląda na szczeniaka choć może ze zdjęć tego nie widać .[/COLOR][/SIZE][/I]

[COLOR=Red][SIZE=6][U][I][B]Cioteczki skubi prosi o grosik do skarbonki na szczepienie i odrobaczenie . Nie mamy żadnych stałych deklaracji . POMÓŻCIE ![/B][/I][/U][/SIZE][/COLOR]


[COLOR=Green][I][SIZE=4]Sprawa jest bardzo pilna najlepiej by psiak jak najszybciej znalazł domek .[/SIZE][/I][/COLOR]


Na razie mam tylko dwie fotki :

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S1O4fxktYUI/AAAAAAAAA_E/wIursl-5mCI/P1140001.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/S1O4gEc63MI/AAAAAAAAA_I/w_eu7qYRzWc/P1140002.JPG[/IMG]


[U][B]Scooby w nowym domku lipiec 2010 [/B][/U]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TFTBZ4Txp0I/AAAAAAAABzg/tXxoCgfMjhE/s640/skubi4.jpg[/IMG]

[B][SIZE=4]Nowe zdjęcia Scoobiego strona 5 z pobytu u Omar .[/SIZE][/B]



[U][SIZE=4][COLOR=Blue]DEKLARACJE :[/COLOR][/SIZE][/U]

Vasco - 400 zł jednorazowa

[I][SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray][SIZE=4][COLOR=Green][B][U]Vasco Dziękuję !!!

stan konta na dzień 25.01.2010 r.
[/U][/B]
297 zł

wydatki :

103 zł 8 dni pobytu u Omar

113 zł przelew Omar za pobyt 6 dni plus szczepienie plus odrobaczenie

12 zł wyróżnione Allegro

50 zł benzyna transport Scoobiego do DS czyli trasa Wołomin -> Józefów -> Warszawa - > Wołomin

( pozostało 122 zł z czego 12 zł wyróżnione allegro dla Karmelka , 90 zł dla Buni oraz pozostałe 20 zł na ewentualne allegro wyróżnione dla Karmelka )



Ogłoszenia :

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=900428246[/URL]

[URL]http://www.eoferty.com.pl/skubi_psie_dziecko_szuka_domu_165797.html[/URL]

[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=100616[/URL]

[URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/396152-skubi_psie_dziecko_szuka_domu.html[/URL]

[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Scooby-psie-dziecko-szuka-domu-W0QQAdIdZ182073194[/URL]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, wpadłam się tylko przywitać i zaznaczyć sobie wątek. Psiak faktycznie taki misiowaty. Może warto by było dać mu jakieś imię chociażby do ogłoszeń. Skoro jego koleżanka o Simba to może jemu damy na imię [B]Sambo[/B] ????
To tylko propozycja :-), cioteczki wrzucać tutaj jeszcze inne propozycje. Skoro bez pana to chociaż z imieniem.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Psiak ma czas do poniedziałku 25.01[/COLOR][/SIZE][/B] więc musi jechać na DT marzeniem byłoby Dt domowe psiak dogaduje się z psami , jest miły , przytulaśny i trzyma czystość . Wieczorem będę wiedziała jak reakcja na smycz .


Czy ktoś ma jakiś pomysł na DT ?

[COLOR=Red][B][SIZE=4]Potrzebna pomoc w szukaniu DT i deklaracje .[/SIZE][/B][/COLOR] Mam pieniążki od Vasco , które czekały na psiaka ale to i tak zbyt mało znaczy Vasco dała mega wielką pomoc finansową naparwdę ukłony w stronę tej kobiety :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...