Jump to content
Dogomania

John już w nowym domu!


Nikak

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem. jutro zrobimy tak: najpierw może podjedźmy pod WOT, a potem pojedziemy z psem do mnie do Milanówka, będzie przebywał na części ogrodu oddzielonej od moich psów- czyli wyizolowany. Jeśli nie będzie przeskakiwał przez płot do moich psów (a myślę, że nie byłby zdolny do przeskoczenia płotu, bo łapa znacznie mu dolega i nie będzie chciał jej nadwyrężać), to będzie mógł u mnie zostać jako w domu tymczasowym tak długo, jak się będzie dało. Jeśli jednak będzie chciał przedostawać się do moich psów, to wtedy zostaje hotel.
[B]Tak więc potrzebny transport na jutro[/B]- ładnie proszę.

z tą łapą to jest tak że prawie nie widać na pierwszy rzut oka, że coś jest nie tak, pies chodzi bez większego trudu na 4 łapach. Ale przy jakimś wysiłku, tj. gdy wciągaliśmy go z torów na peron, to piszczał z bólu i miotał się na wszystkie strony, (więc doprowadziłam go na koniec peronu i wszedł na górę schodkami), wetowi też nie pozwolił obejrzeć łapy i bronił się zębami-bardzo go bolało. Myślę że to może być jakieś stare stłuczenie lub coś takiego.
Leczenie uszu konieczne.

Naprawdę wspaniały pies, ok. 4-5 lat, piękny szaro-bury wilczur, tylko się zakochać.:) No i trzeba rozwiesić plakaty na Zachodniej.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w lecznicy. Mam ładne foty. Gadałam z wetem. Pies ma koło 10 lat. Dostał Promazyn (pewnie przekręciłam nazwę), żeby się uspokoił. Jutro koło 10-tej można zadzwonić i pogadać z właścicielką, może będzie mógł zostać dłużej. (sorki, ale nie czytałam poprzednich postów z ostatniej godziny). Wet mówił, że pies mógł być bity, ale już go dokładniej nie oglądał. Foty wrzucę, gdy dotrę do domu, czyli pewnie za jakąś godzinę.

Link to comment
Share on other sites

Ja z transportem do WOTu jutro na pewno odpadam - czekam na info o ktorej mam spotkanie pracowe. Ale chyba YBOT proponowala "podwozke" bo ze swoim psinkiem tez jedzie. Tak?

Ja jak dzwonilam w sprawie mojego zaginionego Czakiego to mowili mi w WOTcie, ze nagrania zaczynaja sie o 09:00.

Co pozniej? Bede wiedziala ca. 10:00. Planuje tak sie umowic, zebym mogla na 12:00 dotransportowac Kore z "bagazami" na paluch. Czyli jak sie da to spotkanie ca. poltorej godz. od 13:00. Pozniej powinnam byc wolna jakby co.

Wilczek cudny. Trzeba go koniecznie rozplakatowac! Powstawiac na zaginione psy i 4lapy.

Link to comment
Share on other sites

Czy zauwazyliscie, ze Azzie jest sklonna Pana Psa przetrzymac u siebie, tylko trzeba jej pomoc w podwozce. To tak w kwestii, ze czujne oko Azzie moze jest lepszym rozwiazaniem niz hotel (na pewno finansowym)? Jesli Azzie faktycznie moglaby go wziasc do siebie to pomoglibysmy tylko w zakupie zarelka dla Pana Psa.

Link to comment
Share on other sites

W Sobote 14 Stycznia Przy Ulicy Zwm Na Warszawskim Ursynowie Zginął Stary 18 Letni Pies, Kundel średniej Wielkości, Wilczurowaty.
Pies Jest Juz Wiekowy, Troche Niedowidzi I Niedosłyszy, Jeżeli Ktos Go Znalazł Lub Wie Cos Na Jego Temat Błagam O Kontakt !!!!

0-602 517 978

Link to comment
Share on other sites

Psiak niestety strasznie narobił w klinice straszliwie,chyba go boli brzuch.Jak dotad (w chwilii obecnej) nikt po niego nie przyjechał.Ma czas do 12.00 -Agnieszka rozmawiała przed chwilą z kierownikiem kliniki.
Co z tym WOTEM ,co z transportem?
Pilnie podnosze!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Milady zaoferuj transport Azzie.Prosze Cie ,nie wiem czy Yboty pojada .Psiak miał byc do 12.00 dalej jest w klinice a Azzie czeka na propozycje .Oby nie stało sie tak że psiak zostanie odwieziony na Paluch.
To jest moja klinika i nie chce swiecic oczami że jestem niesłowna i niepowazna .Jak do 12 to do 12.
Chyba że mam rozmawiac i prosic o kilka godzin zwłoki.Azzie juz troche ochrzaniłam wiec pewno moze miec zal ale miało byc inaczej a pies dalej jest w klinice.!!!!!Czy mam tam przyjsc do niego?

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w necie takie dwa ogłoszenia o zaginionych psach:

1. zaginął we Włochach ok. 10 letni pies, brązowawy, wielkość średnia, umie na komendę podawać łapę. tel. 604 22 04 23

2. Zaginął w okolicach W-wy stary , średniej wielkości pies. tel. 504 651 673

Może to któryś z nich. Zadzwońcie, please.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Azzie juz troche ochrzaniłam wiec pewno moze miec zal[/quote]
Gamon , a za co ochrzanilas azzie?
za to ze nie ma transportu? :p

Beata jak sama wiesz-nie jest to wszystko takie łatwe!!!
wiec proponuje troche wyrozumiałosci.

ten pies jest tak samo azzie , jak i moj czy twoj...
trzeba sobie pomagac ,
judyta nie ma samochodu, mieszka w milanowku
pociagiem ma go przetransportowac?
mielismy myslec wszyscy , a nie tylko azzie.
jej tylko i wyłacznie naleza sie podziekowania za dobre serce ,
a nie ochrzan
bez przesady!

co z tym transportem?
milady - pomozesz? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']W Sobote 14 Stycznia Przy Ulicy Zwm Na Warszawskim Ursynowie Zginął Stary 18 Letni Pies, Kundel średniej Wielkości, Wilczurowaty.
Pies Jest Juz Wiekowy, Troche Niedowidzi I Niedosłyszy, Jeżeli Ktos Go Znalazł Lub Wie Cos Na Jego Temat Błagam O Kontakt !!!!

0-602 517 978[/quote]
To nie ten pies tego zaginionego znam z widzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...