Jump to content
Dogomania

S.O.S. Skubiś pół ślepaczek. Miał dom. Uciekł. Skubisiu gdzie teraz jesteś ?!!!


Onaa

Recommended Posts

Wg mnie też najlepiej by było ze schroniska w Szczecinie albo z dt z okolic, jakiegoś sprawdzonego.
Ale to już od pani zależy.

Teraz najważniejszy jest Skubi.
I jak widać, niby starszy (bo dla dużego psa 7 lat to już starość) a jednak żywotny jest.
Z drugiej strony , on teraz nareszcie może cieszyć się życiem i widać że bardzo tego chce.

Serce mi pęka jak sobie pomyślę że z tej kanapy i od dłoni miziającej trafi na znowu do boksu i na deski budy :(.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kosu32']Jestem na chwilę i nie wierzę w to co czytam ...
Kudłacz ma się wynieść w przeciągu trzech dni ???[/QUOTE]

Nie, pani go nie wyrzuci, ale też nie może sobie poradzić. Porozmawiałam z panią dłużej i wszystkie objawy wskazują na huć u niego - skaka po oknach, ciągle chce wychodzić, lata niespokojnie, a teraz cieczki się zaczęły. Mam taki przypadek w domu - to samo.
Rozmawiałam z jedną osobą od transportu, może będzie w sobotę

Link to comment
Share on other sites

Podsumowując obecną sytuację:
Kudłacz bez oczka Skubi traci dom na dniach, a dokładnie ma 3 dni.
Piesek ma jechać do hoteliku ZuziM.
Potrzebna pomoc w transporcie.
Potrzebne deklaracje na hotelik, nie chcemy żeby psiak trafił do schroniska czy na ulicę.

[B][COLOR=Blue]To może jeszcze zestawienie deklaracji na Kudłacza Skubiego :[/COLOR][/B]
[B]jednorazowe[/B]
lika1771 - 200zł :loveu:
[B]miesięczne[/B]
agata51 - 20zł :loveu:

Skubi dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Jestem to na zaproszenie kosu.
Ania prosiła mnie o bazarek dla biedaka, więc bazarek malunkowy będzie - postaram się w weekend odpalić.

Strasznie smutna ta historia... Ale nie można się poddawać. Skubi na pewno znajdzie jeszcze [B]trwałe [/B]szczęście.

Link to comment
Share on other sites

NIE dam rady tak, na juz z bazarkiem ( biżu),Ania też ze mną o tym rozmawiała, ale proszę na mnie liczyć ciut pózniej - i przypomnieć ! Tak jak napisała Dogo - Pani absolutnie powinna sama wybrac sobie psa, w szczecińskim schronie - pewnie do koloru i wielkosci. Cholernie zal mi jedynie Psa , Pani odetchnie po emocjach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Podsumowując obecną sytuację:
Piesek ma jechać do hoteliku ZuziM.

[B][COLOR=Blue]To może jeszcze zestawienie deklaracji na Kudłacza Skubiego :[/COLOR][/B]
[B]jednorazowe[/B]
lika1771 - 200zł :loveu:
[B]miesięczne[/B]
agata51 - 20zł :loveu:

Skubi dziękuje.[/QUOTE]
Oswieccie mnie, bo nie rozumiem. Skubi jedzie do ZuziM z deklaracja stala, miesieczna ... 20 ,-?!...
SylwiaK polecila mi ten watek, bo jeden z pieskow znalazl DS i chodzi o przerzut deklaracji miesiecznych, ale nie wiem o co tutaj chodzi.

Link to comment
Share on other sites

u ZuziM płąci się miesięcznie 350zł
lika jednorazowo daje 200zł, a agata51 daje miesięcznie na hotel 20zł
ja daję miesięcznie 10zł- przerzucam deklarację z Koli, bo ona domek będzie już miała

potrzeba też kasy na transport. obecna właścicielka oddająca Skubiego daje 100zł na trans

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze nie ma co myslec JUZ o transporcie, gdy tak razaco nie ma stalych deklaracji.
Mysle, ze transport znajdzie sie szybciej niz taka ilosc stalych deklaracji, aby bylo 350,-/m-c.
Nie dam rady wiecej niz 20,-/m-c i to jest na dodatek na 90%, ze to na stale bedzie, bo nie wychodze do konca na prosta ostatnio. Na ale poki co, moze tak byc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Certusowa']Mysle, ze nie ma co myslec JUZ o transporcie, gdy tak razaco nie ma stalych deklaracji.
Mysle, ze transport znajdzie sie szybciej niz taka ilosc stalych deklaracji, aby bylo 350,-/m-c.
Nie dam rady wiecej niz 20,-/m-c i to jest na dodatek na 90%, ze to na stale bedzie, bo nie wychodze do konca na prosta ostatnio. Na ale poki co, moze tak byc.[/QUOTE]

Ale Skubi nie może zostać tam gdzie obecnie przebywa :shake:.
A przecież nie może trafić do schroniska ani na ulicę.
No i domku nowego trzeba oczywiście szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']stała deklaracja 100 zł miesięcznie[/QUOTE]

czy ktoś zauważył tę cudowną deklarację :):):)DZIĘKUJEMY!!! Nie mogę nic zadeklarowac mam 5 piesów na stałych ( 2 od od ponad roku)plus swoje dwa- niepełnosprawne, każdy na inny sposób. A moze Pani zadeklaruje grosz dla Kudłacza, Dogo ma rację - ON NIE MOZE WRÓCIĆ DO SCHRONU...qużesz

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Dostałam info od Dogo07. Mogę pomóc na n trasie Szczecin - Poznań za zwrotem kosztów paliwa. Do dyspozycji jestem jutro, sobota po 10-tej (rano zawożę kuzynkę na lotnisko), niedziela.
Cioteczki a czy nie ma miejsca w hoteliku u mariamc w Szczecinku? Byłoby bliżej, i hotelik godny polecenia.
Napiszcie też do invictus hilaritas w tym wątku załatwili chyba transport na trasie Szczecin-Radom, może mogłybyście się podłączyć:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180107-Znaleziony-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-Szczecin-os-Bukowe-szuka-domu/page2[/url]

jak nie to będziemy myśleć :-) Skubi ma transporterek/klatkę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Jestem. Dostałam info od Dogo07. Mogę pomóc na n trasie Szczecin - Poznań za zwrotem kosztów paliwa. Do dyspozycji jestem jutro, sobota po 10-tej (rano zawożę kuzynkę na lotnisko), niedziela.
Cioteczki a czy nie ma miejsca w hoteliku u mariamc w Szczecinku? Byłoby bliżej, i hotelik godny polecenia.
Napiszcie też do invictus hilaritas w tym wątku załatwili chyba transport na trasie Szczecin-Radom, może mogłybyście się podłączyć:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180107-Znaleziony-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-Szczecin-os-Bukowe-szuka-domu/page2[/URL]

jak nie to będziemy myśleć :-) Skubi ma transporterek/klatkę ?[/QUOTE]

Dziękujemy wszystkim za deklaracje i pomoc w transporcie.

Fergilka, chodzi o transport Szczecin-Zgorzelec (przy granicy niemieckiej, poniżej Zielonej Góry), to jest około 350 km - będziesz mogła taką trasę zrobić? jaki to koszt dla Ciebie?

Skubi nie ma transporterka. Jest wielkości boksera

Link to comment
Share on other sites

Zgorzelec trochę daleko:-( mógłby ktoś Skubiego przejąć np w Zielonej Górze?? Auto spali ok 7l/100 km. Trasa Szczecin- Zielona Góra w dwie strony to ok. 440 km. 100 zł za benzynę wystarczy, resztę dołożę od siebie. Najbardziej pasuje mi jutro. Mój TZ ma w weekend szkołe (o czym się właśnie dowiedziałam), a ja sama jego nowym autem nie mogę jechać:mad: a to jedyne kombi jakie mamy.
Dałoby radę na jutro zgrać transport Zielona Góra- Zgorzelec?? Może ktoś od Zuzim mógłby podjechać??

Jeżeli nie wymyślimy nic na jutro, to w weekend mam do dyspozycji autko małe i któraś cioteczka ze Szczecina musiałaby ze mną pojechać :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']Zgorzelec trochę daleko:-( mógłby ktoś Skubiego przejąć np w Zielonej Górze?? Auto spali ok 7l/100 km. Trasa Szczecin- Zielona Góra w dwie strony to ok. 440 km. 100 zł za benzynę wystarczy, resztę dołożę od siebie. Najbardziej pasuje mi jutro. Mój TZ ma w weekend szkołe (o czym się właśnie dowiedziałam), a ja sama jego nowym autem nie mogę jechać:mad:
Dałby radę na jutro zgrać transport Zielona Góra- Zgorzelec?? Może ktoś od Zuzim mógłby podjechać??[/QUOTE]

Tak, mam osobę która go może zabrać z Zielonej Góry do Zuzi jutro. Podaj mi numer do siebie na pw, a ja wyślę numer tej osoby która go jutro przewiezie z Zielonej
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...