Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mu wyślę sweterek ale niestety dopiero w poniedziałek, bo jutro poczta nieczynna niestety, mam nadzieję, że nie będzie za mały a jakby był to w schronisku się przyda. Bardzo łatwo i szybko można zrobić ubranko, nawet jeśli nie uda się najpiękniejsze to ważne że psu będzie cieplej. Wystarczy stary szalik z polaru albo kupic jakiś polar w lumpeksie za grosze one z reguły są bardzo dobre gatynkowo i ciepłe. Całe plecy żeby miał przykryte i klatkę piersiową, dziury wyciąć na łapki przednie i szyja żeby tez była okryta a pod spodem musi byc tak wycięty, żeby siusiak był na wierzchu.

Link to comment
Share on other sites

Tak podajże 28 kwarantanna się kończy ale jeszcze sprawdzę :)
Można by mu jakiś sweterek dać mam nadzieje że się przyda lec z jak mozeszeszm to nie przesyłaj tego sweterka na adres schroniska tylko np na mój jak by doszedł to bym mu go dała lecz ja teraz są te śniegi i jak on w tym wyjdzie to to nie przemoknie??

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma szans żeby był w ocieplanym pomieszczeniu są już tam około 12 szczeniaczków i suczka w zaawansowanej ciąży która niebawem będzie rodzić...
I są już zapełnione wszystkie 3 duże klatki więc nie ma szans że będzie w tym ciepłym pomieszczeniu.
A Zazwyczaj były tam tylko 4 szczeniaki i to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

[B]Luuuudzie!!![/B] To zadzwońmy wszyscy do tego pana kierownika i niech mu każda z nas z osobna powie parę słów od siebie, niech zrozumie, że ludzie patrzą na to co robi i oceniają jego postępowanie, chyba życie tego pieska powinno być dla niego ważniejsze niż bezwzględne, sztywne przestrzeganie jakiegoś [B][U]durnego[/U] przepisu[/B]. Niech do niego dotrze, że razie śmierci pieska on jest winny i są tego świadkowie. Co to znaczy wogóle, że ktos chce psa zabrać do ciepłego schronienia, żeby nie zamarzł a on nie pozwala, chyba taką zimę i taki mróz można uznac za [U]okoliczności szczególne, które moga byz podstawą do zrobienia wyjątku[/U]. A co na to pani Aleksandra ? przecież reprezentuje Towarzystwo [B]Opieki [/B]Nad Zwierzętami to tak wygląda opieka nad bezdomnym jamniczkiem...? Opiekunowie śpią pod ciepłą kołderką i sumienie ich w nocy nie budzi ? jamniczek im się nie śni ? co za wrażliwość, to musza byc ludzie o gołębich sercach :mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Basia Z, wszystko zgoda, tylko nie wtrącajmy sie pomiedzy wolontariuszy a kierownictwo. Nas tam nie ma, a dziewczyny na pewno staraja sie sklonic kiero do zmiany decyzji. NAsze telefony spowoduja tylko tyle, ze wolontariuszki beda mialy przechlapane w schronie i zadnemu psu juz nie pomoga, nie tylko jamniczkowi.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]A gdyby któraś z wolontariuszek,chciała zabrać Buliego do siebie,żeby nie zamarzł,żeby te najgorsze mrozy "przeskoczyć", to też się nie zgodzą?
Przecież brak zgody ,to świadome skazywanie takiego psa na śmierć ,
Boże niech Ci wszyscy ludzie się opamiętają!
 
 
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy nie wtrącajmy się ?! To jak pomóc temu psinie i kto to wreszcie zrobi ?! Może trzeba zrobić hałas na całą Polskę i zmienić tego Pana kierownika na innego. Pani Aleksandra reprezentuje TOZ, tj powinna walczyc z krzywdą i okrucieństwem wobec zwierząt, a co robi w tym przypadku ? Przepis jest ważny ? Przepisy z założenia są po to , żeby służyć dobru a zapobiegać złu a jeśli w praktyce okazuje się, że jest odwrotnie to przepis powinno się odrzucić dla wyższego dobra albo go zmienić i tak jest w tym przypadku a powinien to zrobić pan kierownik. Jeśli on sam tego nie rozumie to trzeba mu wytłumaczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Wiem dokładnie o czym pisze tanitka sama na własnej skórze to przerabiałam. W razie czego z gościem i tak się nie wygra, niestety...... kwarantanna musi być, to ochrona w razie wykrytej śmiertelnej choroby i tyle.[/QUOTE]

Który z tych piesków nie żyje, myślałam, że jamniczek:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...