Jump to content
Dogomania

Najrzadszy pies POLSKI


ZEMAT

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rauni']Z australijskich to kelpie - chyba nie ma wcale.

Oraz zgłaszam kandydaturę owczarka pirenejskiego (chociaż na 3 wystawach już byliśmy :lol:).[/quote]
Super nie widziałam w Polsce jeszcze pirenejczyka, jednego spotkałam w Budapeszcie i to był jedyny na Węgrzech sprowadzony z Francji, ja dopisuje mudi,dwie suki dwa mioty razem 8 sztuk;-) Ale kelpie ma mój znajomy na Węgrzech.(czekoladowe podpalane takie jak na australijskich filmach-moje ulubione)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Wiecie ja jak patrze na niektore "dziwne" rasy, o któych tutaj piszecie to przypominaja mi kundelki. I jakbym kogos spotkala z taki rzadkim rasowym wygladajacym jak kundelek nie wpadlo by mi do glowy ze to rasowy:roll:[/QUOTE]
Jak gdzieś się pojawiałam tylko z Sikrą to nikt nie pytał o rasę jak mam dwa diabełki to bardzo często słyszę a co ta za rasa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Jesli ma byc najrzadszy na wystawach to moze
CAO DA SERRA DA ESTRELA A PELO COMPRIDO....:roll:[/quote]

[quote name='Honey']O rrrany :crazyeye: ! A ja myslałam, że moich nazwę trudno wymówić :evil_lol:[/quote]

To stare posty ale chciałam dodać że to znaczy to samo co Górski Pies z Estreli lub Estrella Mountain Dog :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...