Jump to content
Dogomania

Najrzadszy pies POLSKI


ZEMAT

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://skocz.pl/azft]Perro Cimarron[/url] :lol: Kiedys w Moim Psie bylo info, ze sa 2 psy w Polsce, ale niestety nie widzialam na zywo :(

A tak mi sie przypomnialo...: jak nazywa sie inaczej Owczarek Baskijski? Wiem, ze Pies pisal o tej rasie, ale nie moge znalezc tego numeru :/ Tej rasy na pewno w Polsce nie ma, a takie piekne sa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kociabanda']Wszelkie odmiany ogarów. Jedynie ogar polski jest dość popularny...[/quote]

Dobry temat pod niezłym tytułem :lol:
W Polsce najrzadszy jest Ogar Polski ;) :lol:

Kociabanda: Ciekawe skąd czerpisz wiedzę o ,,popularności" OPa w Polsce? Z tego co wiem to najwieksze zainteresowanie tą rasą jest...wśród Niemców ( bo głównie oni dzwonią po szczenięta; a ja im odmawiam i nie tylko ja) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dobry temat pod niezłym tytułem :lol:
W Polsce najrzadszy jest Ogar Polski ;) :lol:

Kociabanda: Ciekawe skąd czerpisz wiedzę o ,,popularności" OPa w Polsce? Z tego co wiem to najwieksze zainteresowanie tą rasą jest...wśród Niemców ( bo głównie oni dzwonią po szczenięta; a ja im odmawiam i nie tylko ja) :evil_lol:[/quote]
Po prostu bywam na wystawach i widzę. A Twój post to przykład manipulacji. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz to zrozumiesz o co mi chodziło. Przydałoby się umieć czytać ze zrozumieniem - popularność ogarów polskich odnoszę do całej grupy ogarów - bloodhoundów, foxhoundów (BTW - nigdy na wystawie nie widziałam), ogarów włoskich, szwedzkich, francuskich itp. I w tym zakresie popularność ogarów polskich jest niezaprzeczalna. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo to piękne psy.

Link to comment
Share on other sites

A ja zadko spotykam sie z owczarkiem srodkowo-azjatyckim...
wiem,ze kiedys był problem ze sprowadzeniem tej rasy do Polski-i tylko jednej hodowli sie udało...
teraz chyba jest ich juz wiecej...ale mamy problem z orgyginałem dla Nawros-Nawros to własnie piekna rodowodowa sunia owczarka srodkowo-azjatyckiego-mało kto wie jak one wygladaja....

Link to comment
Share on other sites

Witam...
są piękne-kochaja dzieci-niesamowicie przyjazne i bardzo mądre..
nie wygladaja jak typowe owczarki -maja przyciete uszy i praktycznie wogóle ogonka....sa duże!!!!!
Jak wspomniałam bardzo inteligetne-Nawros spi w sypialni,z moimi rodzicami i zawsze robi miejsce dla swego Pana-Na hasło-Nawros zrób miejsce zeby Adam sie zmieścił!!!-układa sie tak by faktycznie Pan mógł sie połozyc..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...