Jump to content
Dogomania

Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!


KT Arts

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hej ludki :) co tam u Was? u nas nuda.. wkurzam się na siebie że nie wykorzystuje tej cudownej pogody na spacery.. grrrr
ostatnio znowu mnie naszło na oglądanie seriali, a ja jak zaczne oglądać seriale, albo dorwe się do jakiejś książki to mnie nie ma dopóki nie skończe oglądać/czytać.. grrr musze to zwalczyć i dlatego od dzisiaj musze się ogarnąć :P niestety nie mam żadnych nowych fotek.. Buziaczki dla wszystkich odwedzających, ide teraz do was ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja za to za chwilę wybywam do koleżanki, a Theoś do swojej narzeczonej :p I wrócimy dopiero wieczorem ;)[/QUOTE]
Mmmm, mały Don Juan Ci rośnie :loveu:
[quote name='Kaaasia']A co za serial tak cię wciągnął?[/QUOTE]
nie przyznam się :P hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']O tak :evil_lol: Dziś znowu wycałował Zosię :loveu:

Pewnie jakieś wenezuelskie melogówno :diabloti:[/QUOTE]
jaki całuśny :loveu:
akurat nie e :D nie lubie tych melogówienek brazylijsko wenezuelsko nie wiadomo jakich :Pale jest taki jeden który lubie i oglądałam go jako mała dziewczynka :)
[quote name='marta.k9080'][URL]http://i844.photobucket.com/albums/ab4/kasiakow007/DSC_0095_zpsa1d12934.jpg[/URL]

uroczo:p

uwielbiam czarne duże psy:p[/QUOTE]
ja też :loveu:
[quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE]
bry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']jaka kochana śliczna sucz...:(
Roczny pies... Boże do czego dochodzi że ludzie oddają takie młodziaki :(
Nie wiesz dlaczego?[/QUOTE]
Wiem. Jestem zła na nich że ją w ogóle wzięli ale rozumiem też że w życiu zdażają się sytuacje podbramkowe, coś się zmienia a nie każdy człowiek ma do psa takie samo podejście tak jak nie każdy lubi chociażby piłkę nożną i rozumiem że oddają ją bo chcą żeby bylo jej lepiej u kogoś innego. Co prawda ja swojego psa w życiu bym nie oddała, choćbym nie miała co do gara włożyć, ale każdy człowiek jest inny. Teraz się wkurzyłam bo wstawiłam to ogłoszenie na grupie forum na fb i od razu zaczął się nalot. Niektórzy mają taką sytuacje że nie mogą pozwolić sobie na psa więc czemu ten pies nie miałby mieć innego, lepszego domu zamiat np męczyć się przez brak czasu właścicieli bo np zmienili prace/miejsce zamieszkania cokolwiek. Nie wkładajmy wszystkich do jednego wora. Poza tym, wole żeby ją oddali niż wyrzucili z samochodu lub przywiązali do drzewa.. mała trafi do schroniska jeśli ktoś się nią nie zajmie. Ich mama by ją wzięła ale mieszka w bloku i ma alergie na sierść.. czasem zastanawiam się czemu tak się dzieje, że jak ktoś oddaje psa to jest postrzegany jako największa świnia. Często oddanie to najlepszy wybór dla psa. Świniami powinni być Ci co "produkują" psy w nadmiarze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']Wiem. Jestem zła na nich że ją w ogóle wzięli ale rozumiem też że w życiu zdażają się sytuacje podbramkowe, coś się zmienia a[B] nie każdy człowiek ma do psa takie samo podejście tak jak nie każdy lubi chociażby piłkę nożną[/B] i rozumiem że [B]oddają ją bo chcą żeby bylo jej lepiej u kogoś innego[/B]. Co prawda ja swojego psa w życiu bym nie oddała, choćbym nie miała co do gara włożyć, ale każdy człowiek jest inny. Teraz się wkurzyłam bo wstawiłam to ogłoszenie na grupie forum na fb i od razu zaczął się nalot. [B]Niektórzy mają taką sytuacje że nie mogą pozwolić sobie na psa [/B]więc czemu ten pies nie miałby mieć innego, lepszego domu zamiat np męczyć się przez brak czasu właścicieli bo np zmienili prace/miejsce zamieszkania cokolwiek. Nie wkładajmy wszystkich do jednego wora. Poza tym, wole żeby ją oddali niż wyrzucili z samochodu lub przywiązali do drzewa.. [B]mała trafi do schroniska jeśli ktoś się nią nie zajmie. [/B]Ich mama by ją wzięła ale mieszka w bloku i ma alergie na sierść.. czasem zastanawiam się czemu tak się dzieje, że jak ktoś oddaje psa to jest postrzegany jako największa świnia. Często oddanie to najlepszy wybór dla psa. Świniami powinni być Ci co "produkują" psy w nadmiarze[/QUOTE]

Odniosę się, ale mam nadzieję że nie potraktujesz tego w żaden sposób osobiście.



Nie lubiąc piłki nożnej nie szkodzi się nikomu ani nikomu nie niszczy się życia...


Jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na psa to po co go bierze?

Nie rozumiem tego, przecież biorąc psa chcąc nie chcąc trzeba sobie zdawać sprawę że to nie na jutro i nie na dziś, ale na przynajmniej 10 lat, a może i nawet 20, bo i tyle żyć psy potrafią. I wszystkie plany trzeba wpisywać w to posiadanie psa. To że ktoś zmienia pracę czy mieszkanie również, przecież to nie jest nagłe fatum tylko podjęta decyzja w pewnym czasie, przecież nikt z powodu pracy nie porzuca nagle rodziny czy nie oddaje dzieci do domu dziecka, bo nie będzie miał czasu i pieniędzy...Nie rozumiem tego...
Nie rozumiem ludzi, nam też urodziło się dziecko, mamy średnie warunki mieszkaniowe, mnie się nagle i niespodziewanie też zmieniłam tryb pracy - z 8h zrobiło mi się 12,5 +1h dojazdu, niedługo zmieniamy mieszkanie... i w tym wszystkim uwzględniamy psa. I szczerze - gdyby ktoś mi miał dać wybór to wybrałabym bycie z moim psem.

Nagle ma trafić do schroniska? To nie rozumiem, chcą żeby jej było lepiej po czym fundują jej ewentualny schron? A jeśli opcje przywiązania do samochodu itp wchodzą w grę to co to za ludzie...?
Dla mnie niepojęte.

Czemu ktoś jest postrzegany jak świnia? - bo oddawanie psów jest świńskie. Jesteśmy ludźmi, mamy mózgi, umiejętność planowania, racjonalnego myślenia, biorąc na siebie opiekę nad psem tak naprawdę bierzemy odpowiedzialność za życie, za zywą istotę, która nas pokocha, zaufa nam, a potem... potem nagle ją wywalimy. To że mi się za jakiś czas zrobi gorsza sytuacja wcale nie upoważnia mnie do wyrzucenia mojego psa dla którego jestem całym światem, to nie rozgrzesza.... Rok czasu to nie jest naprawdę dużo.

Ja wiem, że ludzie często skaczą do gardła z byle powodu bo są przez neta twardzi i paluszki im chodzą jak najęte po klawiaturze, ale każdego kto ma choć trochę serca oburzy fakt wzięcia i oddania psa...


Szkoda tej suki, no strasznie szkoda. Mam nadzieję tylko że trafi d dobrych ludzi, którzy przemyślą jej wzięcie i nic im już nie "wyskoczy" nagle i niespodziewanie.

A gdzie tą sunię ogłaszasz? Bo rozumiem że jestes mocno zaangażowana w jej adopcję?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']mi też bardzo szkoda suni, i jednocześnie uważam, że jeśli nie znajdą dla niej domu to chyba powinni zdecydować się na uśpienie... :-( myślę, że taki ruch to zdecydowanie lepszy wybór niż oddanie psa do schroniska.[/QUOTE]

Tylko zdrowego psa, wet nie ma prawa uśpić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...