Jump to content
Dogomania

Megi od 8 LAT za kratami - ponad 3,5 roku poza nimi - odeszła za TM 27.11.2013


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myślę że dzisiaj ...jak zdążę ze zdjęciami ... zrobię dla Megi i dla dwóch psiaków z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176798-Nero-Z-INTERWENCJI-zgruchotana-miednica-gA-odny-Figiel-i-inni-brak-A-rodkA-w[/URL], mam jeszcze Mozarta na liście ale jemu zrobię osobny bo jestem w trakcie malowania :)

Link to comment
Share on other sites

Oto kolejny psi weteran - Gucio. Zaraz zrobię mu ogłoszenia.

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2128/gucio2.jpg[/IMG]

Tak pisze o nim Agnieszka :

Gucio to maleńki, brązowy, uroczy
pieseczek. Na Przyjaciela czeka już od 2001 r. Jest seniorem - ma około
10 lat. Jest pieskiem wyjątkowo grzecznym. Jest bardzo nieśmiały i
spokojny, łagodny zarówno wobec ludzi jak i zwierząt.
Jest wrażliwy i delikatny.
W boksie kładzie się z boku, aby nie narazić się swym współlokatorom,
ponieważ doświadczył już różnych przykrości od innych psów.
Na spacery, jak większość tutejszych zwierząt, wychodzi bardzo rzadko.
Nie zrezygnował jeszcze z marzeń o swoim domu i z wielką tęsknotą
oczekuje na przytulny kącik i wrażliwych Przyjaciół.

Edited by Dada M
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]zapraszam na bazarek dla Megi ...[/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177890-obrazy-dla-Megi-i-psA-w-z-OA-wiAE-cimia-na-DT-i-leczenie-do-26-I-godz-24-00"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/bazar1.jpg[/IMG][/URL]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Lilk_a - dziękuję za bazarek :)

agat21 - witaj i dziękuję za deklarację ;)

clo - Gucio jest super ! Zapytaj Natalię, ile ona by policzyła za takiego staruszka-weterana. Może zgodzi się, żebyśmy płacili za niego jakieś 180-200 zł miesięcznie. Bo do ZuziM nie pojedzie w najbliższy czwartek, już nawet nie ma miejsc w samochodzie, ech ...

Link to comment
Share on other sites

koniecznie trzeba guciowy watek:)dadam?:)a jak tam sie miewa doggy i paskud?:)byli wczoraj na spacerku?;)moze gucio daloby rade by zamieszkal w pokoju z kiara i tytusem..tylko dadam moze ty bys natalie uprosila o miejsce dla gucia?ja juz za duzo psow jej proboje wcisnac i sie boje ze mi odmowi;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, PILNIE, super PILNIE potrzebuję pomocy - właśnie wróciłam z Palucha, mój podopieczny Lennon umiera !!!!!
Lennon ma ok. 13 lat, jest w schronisku od minimum 10 lat. Trzymał się świetnie ... ale to już jest koniec.
Dziś rano 3 pozostałe psy z jego boksu próbowały go zagryźć. Miałam już u siebie umierające psy i wiem, że to właśnie nadchodzi.
Proszę znajdźcie mi dla niego miejsce .... zabrano go na moją prośbę do szpitala (tam przynajmniej jest ciepło), powiedziałam, że przyjadę po niego za 2 dni ... wszystko jedno gdzie - Mielec, Lwówek, jeśli zdarzy się cud, to płatny DT ... zapożyczę się wszędzie, byle tylko go uratować.

Link to comment
Share on other sites

Znowu nadrabiam zaległości w czytaniu. Gorzej tu niż w szkole ;-) Jak człowiek odpuści ze 3 dni to ma masę do przeczytania. Ale, że równocześnie czytałam watek Grubcia to już nie jestem pewna czy coś mi się nie pomieszało. Megi nadal w schronie? Miejsce dla niej jest ale deklaracji jest za mało? Tak :???:

Link to comment
Share on other sites

Jest dla niej płatny DT, ale nie na "już". Dziś okazało się, że mamy jeszcze trochę czasu, bo istnieje spora szansa na to, iż Megi zostanie przeniesiona wraz ze swym towarzyszem, chorym na nowotwór Dudusiem, do ocieplanego budynku dawnej kociarni.
Megi jest w dobrej formie, dziś była na spacerze ze swoją wolontariuszką. Niestety, przez sprawę Lennona i Fridy (która przeskakuje ogrodzenie swego boksu i biega za wolontariuszami - nie udało się jej przenieść, pozostaje mieć nadzieję, że nie znajdzie powodu, by uciekać), nie poznałam dziś Megi osobiście.

Agnieszka dokłada od siebie 30 zł miesięcznie dla Megi.

Link to comment
Share on other sites

Nie, dzisiejszy atak na Lennona nie pozostawił śladów - ot, kilka niezbyt głębokich ran z gatunku tych, co goją się w 2 doby.

Ale pies jest słaby ... zrezygnowany ... zawsze bardzo cieszyły go głaski, przytulanie - dziś w biurze jakaś miła Pani głaskała go z 20 minut, a ogon mu nawet nie drgnął. Staruszek w schronisku, niby powinnam się tego spodziewać, bo to najstarszy mój podopieczny, ale zawsze był taki energiczny, taki radosny. Schronisko traktował jak swój dom - kiedyś przypadkiem wybiegł z klatki i wrócił grzecznie, gdy się go przywołało. Chyba już zapomniał, jak wygląda wolność.

Muszę jutro zerknąć w jego kartę - lekarze oceniają jego wiek na 11-13 lat. Od opiekuna dowiedziałam się kiedyś, że Lennon przebywa w schronisku 10 lat. Może przybył do schroniska jako szczeniak, zawsze mnie dziwiło, że tak dobrze znosi pobyt w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

DT dla Lennona - to byłoby wspaniałe, sądzę, że w domowych warunkach by odżył.

Ale wiem, że o to będzie bardzo ciężko.

Maggiejan - dziękuję bardzo :)

Każda wpłata się bardzo przyda - jeśli uda mi się go jutro zabrać, to na początek będzie musiał obejrzeć go weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...