Jump to content
Dogomania

2 suczki mikro i 1 piesek z jednego domu. Zmarł im Pan!! MAJĄ DOMKI!!!!! :):)


xmartix

Recommended Posts

[quote name='Korenia']Oo z chęcią pożyczę kiedyś :) Poka golasa :P Tak nota bene zawsze, ale to zawsze jak Cię widzę rozmawiasz przez telefon :P Ucho Ci odpadnie ;)[/QUOTE]
heheheh, nosz tak mam:D ciagle gadam, ciagle coś...;))ciagle ktoś...takie kurcza mać zycie;)

To Ty mnie klepnij Kochana w ramie albo kopnij w dupala i pogadamy;))czasem cos pilnego i musze konwersować:D a jak skupiam uwage na dwóch psach, ulicy, rozmówcy i innych psach...to ludzi juz nie widze:D

Wieso-dziekujemy, irokez to znak spostrzegawczy u Misialdy;)

Nie mam fot z tego strzyzenia, ale wyglada identycznie jak poprzednio;) (po strzyzeniu)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Dziekujemy i również ściskamy:)

Miłka w ogóle jest inna Droga Koreniu;))
Je duże chrupki, podnosi nogę, jak sika, znaczy teren...gada po japońsku-byście się ubawili po pachy, ja czasem sikam!!!;D Np ziewa i takie "ajjjjj-m m m m-ajjjjjj....mi mi mi" ahahahahahaha;D Jak Kenzo leży w przedpokoju a ona chce do kuchni to przeskakuje przez niego;D Ściąga mi koc z kanapy i zakopuje się w kołdrę;-D Zabiera kapcie do posłania...i wszędzie jej pełno, wszedzie!!! Całe szczęście nie łazi już po stołach;D

Co do misek...Kenzo nie zje NIC!!!!! z metalowej miski-mowy nie ma!!!Choćbym tam schab dała, nie ruszy-będzie nad nią siedział, ślinił się ale nie zje...w grę wchodzą jedynie plasikowe;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kenzo']Kenzo to chyba łyka coś na uspokojenie;-D
[URL="http://tinypic.com/r/vpyr20/5"]View My Video[/URL]

[/QUOTE]

ależ się uśmiałam - przesłodkie psiaki :)

dzisiaj idąc do weta zobaczyłam po drugiej stronie ulicy ślicznego "kenzusia" jak mówię teraz na każdego goldena...
pies był tak cudny i tak podobny do Twojego Kenzusua, że z trudem powstrzymałam się przed ucałowaniem cudnego pycholka

a Miłeczka - ach - najprawdziwsza "księżniczka na ziarnku grochu"

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[URL]http://kobieta.interia.pl/raport-prawdziwa-przyjazn-jest-za-darmo/tu-znajdziesz-przyjaciela/news-one-na-ciebie-tu-czekaja-wykaz-schronisk,nId,605722[/URL]

ten splot reklamowy...i ten pierwszy psiak...no jak moja Misiula!!!!!!No nie mogę:((((

Myślicie, że to ona??? jak była w schronisku???? A może ma rodzeństwo???Ja juz mam faze, co by te maleństwo zabrać z za tych krat!!!;(

[URL]http://kobieta.interia.pl/raport-prawdziwa-przyjazn-jest-za-darmo/konkurs[/URL] spot reklamowy, pierwszy psiak...:((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...