Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)


kinga

Recommended Posts

[quote name='tanitka']na allegro jest już jeden obserwator :)[/QUOTE]

O! To ja nawet nie wiedziałam, że już ma allegro, dzięki wielkie.

Rozmawiałam przed chwilą z Karoliną, która pracuje w schronisku:

- Kingo, a ona [I][Petra] [/I]tak coś dobrze wygląda, czy ty nie myślisz....?

Nie, wolę NIE MYŚLEĆ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tanitka']Z radością informuję, że Szetery wpłaciła na Petrę 200 złotych na sterylkę!! serdecznie dziękujemy. Kinga daj na prw nr konta to Ci wyślę. :)[/QUOTE]

Aaaaaaa...mdleję.
Ślicznie dziękuję, prześlicznie :-)

tanitko - mailem Ci podeślę nr konta, bo jak piszę na dogo pw - to nie widzę, co piszę :-(, takie mam dziwne ustawienia po rewolucji na dogo- więc piszę na pamięć. Ale w przypadku nr konta byłoby to... cokolwiek ryzykowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']Kinga kasa poszła do Ciebie i powinna być już dziś, bo obydwa nasze konta sa w jednym banku :)[/QUOTE]

jest ! :-)

teraz tylko pozostanie mi modlić się o to, aby znalazł się wolny boks dla Petry na rekonwalescencję po sterylce - oraz, aby nie pojawiły się suki "na cito" do zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']ile jeszcze kasy brakuje na już, żeby ją ciachnąć?[/QUOTE]

jeśli robiłby wet, który ma podpisaną umowę ze schroniskiem - sterylka wynosi 200 zł, o ile pamiętam.
Ale ponieważ ta opcja moze się wydłużyć, jak u Ateny - rozwazałam sterylkę w mojej lecznicy ( wtedy ok 300 zł) - tyle, że znów wszystko może sie rozbić o rekonwalescencję (w lecznicy są małe pooperacyjne klatki, ja tam czasem trzymałam parę dni psy, ale myślę, ze Petry szkoda by było na takie drastyczne ograniczenie przestrzeni, nie mówiąc już o tym, ze w lecznicy doba tez kosztuje)

Ati - czy nadal rozważamy transport do Agi? czy jakaś mozliwość kombinowanego majaczy na horyzoncie, a jeśli tak - to kiedy mniej więcej? - bo wtedy można by tę sterylkę ustawiać pod wyjazd

Ponieważ zachodzi podejrzenie,ze Petra moze byc w ciąży - trzeba ją ciachnać bezwzględnie u mnie, zeby Aga nie dostała kinder-niespodzianki

Link to comment
Share on other sites

Moge ja wiez zaraz po zdjeciu szwow- jak tylko dasz mi info, to wszystko zorganizujemy.
Z Atena przeszlismy duzo nerwow , zalu i lez zwiazanych z jej ciaza, a Wet Agnieszki nie uznaje sterylki aborcyjnej. Wiec wszystko musi byc zrobione u Kingi. Ja ci Kinga dosle ta 100 na sterylke u twojego weta- poprosze konto na meila.

Link to comment
Share on other sites

kochane -
jak dacie kasę na:
- odpchlenie
- odrobaczenie
- szczepienia
- sterylkę
- hotel ( plus zapewnicie ten hotel)

... to ja Wam samego diabła wyciągnę, co mi tam :-P.
( z wyjątkiem amstaffów. Amstaffom nie wchodzę w paradę)

Link to comment
Share on other sites

Sterylka umówiona na czwartek w mojej lecznicy. Potem ją tam przetrzymają pare dni.

Dziś siedziałam w Petry kojcu ponad kwadrans, to typowy przylepiec. Łeb mi pod rękę wtuliła, i ani myslała wyjąć.
Będą z niej mieli wielką pociechę w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...