Jump to content
Dogomania

MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią!


E-S

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Serce mi sie ścisnęło, bo to moja Nutka za kilka lat........ Napisz do Basi, nick BasiaZ.[/QUOTE]
Nie wiem jak odnaleźć kogoś na forum po nicku, nie wiem nawet na jakich wątkach szukać:oops:?
Pomożesz mi w jej odszukaniu, jakiś linka albo coś..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Nie wiem jak odnaleźć kogoś na forum po nicku, nie wiem nawet na jakich wątkach szukać:oops:?
Pomożesz mi w jej odszukaniu, jakiś linka albo coś..[/QUOTE]

Post 3436 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page138[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kwarantanna za 3 dni mija a właścicieli tego okruszka brak

Znaleziony na ulicy ok 14 letni dziadek ważący pomiedzy 3-4 kg nazwany Lesiu znalazł się w schronisku. To biedne maleństwo potrzebuje domu obecnie mieszka w kociarni. jest wielkim pieszczochem uwielbia jazde samochodem. Potrzebuje ciepłego kochajace miejsca.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1790/8052d023deff74b5med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/431/3e59181b4a4bab9amed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/431/2486c00f5973f4b2.jpg[/IMG][/URL]

tel 510268586

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']a Basia odezwała się w sprawie tej czarnej starszej mikrosuńki?[/QUOTE]

Jeśli o mnie chodzi to nie odzywam się, bo nie wiem co robić. Ja nie tymczasuję tylko biorę na ds starsze sunie. Od 2009 r. pochowałam już trzy. Problem polega na tym, że ja mieszkam z rodzicami w mocno podeszłym wieku i na nich te śmierci i pogrzeby działają bardzo mocno - negatywnie oczywiście. 23 września nagle odeszła nam Tosia, nasza pociecha i najukochańszy skarb. Nie możemy się pozbierać :(. Jak Tosia żyła to miałam ochotę i siły, żeby zaadoptować jeszcze kolejne psiaki a teraz wraz z nią straciłam ochotę na wszystko. Nie cieszy mnie już myśl o adopcji ale żal mi tej Tinki i myślę o niej. Jeśli naprawdę jest taka maleńka 2-3 kg to może ja wezmę. Keria miała mi to potwierdzić i czekam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Jeśli o mnie chodzi to nie odzywam się, bo nie wiem co robić. Ja nie tymczasuję tylko biorę na ds starsze sunie. Od 2009 r. pochowałam już trzy. Problem polega na tym, że ja mieszkam z rodzicami w mocno podeszłym wieku i na nich te śmierci i pogrzeby działają bardzo mocno - negatywnie oczywiście. 23 września nagle odeszła nam Tosia, nasza pociecha i najukochańszy skarb. Nie możemy się pozbierać :(. Jak Tosia żyła to miałam ochotę i siły, żeby zaadoptować jeszcze kolejne psiaki a teraz wraz z nią straciłam ochotę na wszystko. Nie cieszy mnie już myśl o adopcji ale żal mi tej Tinki i myślę o niej. Jeśli naprawdę jest taka maleńka 2-3 kg to może ja wezmę. Keria miała mi to potwierdzić i czekam[/QUOTE]
Basiu byłam w schronisku w piątek ale okazało się że maleńka została już adoptowana ;).
Ktoś chyba wypatrzył ją na facebooku i pojechał jeszcze tego samego dnia.
Cieszę się że ją ktoś wziął, nie wiem kto ale myślę że w naszym schronie byle komu by nie wydali :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Jeśli o mnie chodzi to nie odzywam się, bo nie wiem co robić. Ja nie tymczasuję tylko biorę na ds starsze sunie. Od 2009 r. pochowałam już trzy. Problem polega na tym, że ja mieszkam z rodzicami w mocno podeszłym wieku i na nich te śmierci i pogrzeby działają bardzo mocno - negatywnie oczywiście. 23 września nagle odeszła nam Tosia, nasza pociecha i najukochańszy skarb. Nie możemy się pozbierać :(. Jak Tosia żyła to miałam ochotę i siły, żeby zaadoptować jeszcze kolejne psiaki a teraz wraz z nią straciłam ochotę na wszystko. Nie cieszy mnie już myśl o adopcji ale żal mi tej Tinki i myślę o niej. Jeśli naprawdę jest taka maleńka 2-3 kg to może ja wezmę. Keria miała mi to potwierdzić i czekam[/QUOTE]

To ogromnie przygnębiające i trudne przeżycie. Cholercia, znowu płaczę, bo mi się moja Misiunia przypom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Basiu byłam w schronisku w piątek ale okazało się że maleńka została już adoptowana ;).
Ktoś chyba wypatrzył ją na facebooku i pojechał jeszcze tego samego dnia.
Cieszę się że ją ktoś wziął, nie wiem kto ale myślę że w naszym schronie byle komu by nie wydali :multi:[/QUOTE]
Wynikło zamieszanie w schronie, jednak Tinka była tam nadal.
Jej karta została pomylona z sunią oddaną wraz z nią, z tego samego domku, tamta sunia odeszła za TM zaraz po przyjściu do schronu.:-(
Byłam dziś zobaczyć Tinkę i oczywiście nie mogłam jej zostawić :-( Wzięłam ja na DT.
Sunia ma około 10 lat ale jest w całkiem niezłej formie, ząbki czyste i to ma ich większość, serducho w porządku, skacze jak mała piłeczka i ma wielkie ADHD jak to ratlerki. Strasznie wpatrzona w ludzi, opiekunki ze schronu traktowała jak swoje panie, za każdym razem gdy traciła je ze wzroku piszczała i gnała z a nimi :oops:

Link to comment
Share on other sites

Posłałam pw sunia jest maleńka waży 3 i 4 dziesiąte kg. Ważyli mi ją w schronie specjalnie prosiłam. Sunia jest zupełnie zdrowa. Skacze biega i cieszy się życiem. Jest bardzo zazdrosna o moje sunie i jak siedzi u mnie na kolanach to robi się strasznie groźna, :evil_lol: bo chce je przegonić, jak tylko dam ją na podłogę, traci wigor i wtedy:" ratunku pańcu, weź mnie na rączki :cool3:, przecież ja jestem taka maleńka i bezbronna".
Ja mam nadzieję, że mimo wieku znajdzie dobry domek, bo u mnie już wszystkie kąty zajęte. Mam 3 sunie i 4 koty. Fajnie by było jakby Tinka znalazła coś mniej przepełnionego, bo ona nie chce się ode mnie odkleić, a ja muszę swój czas podzielić jeszcze na resztę bandy.
Mała kocha ludzi na zabój, nawet teraz gdy piszę śpi u mnie na kolanach i słodko chrapie, zmęczona tym dzisiejszym zamieszaniem.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Jeśli o mnie chodzi to nie odzywam się, bo nie wiem co robić. Ja nie tymczasuję tylko biorę na ds starsze sunie. Od 2009 r. pochowałam już trzy. Problem polega na tym, że ja mieszkam z rodzicami w mocno podeszłym wieku i na nich te śmierci i pogrzeby działają bardzo mocno - negatywnie oczywiście. 23 września nagle odeszła nam Tosia, nasza pociecha i najukochańszy skarb. Nie możemy się pozbierać :-(. Jak Tosia żyła to miałam ochotę i siły, żeby zaadoptować jeszcze kolejne psiaki a teraz wraz z nią straciłam ochotę na wszystko. Nie cieszy mnie już myśl o adopcji ale żal mi tej Tinki i myślę o niej. Jeśli naprawdę jest taka maleńka 2-3 kg to może ja wezmę. Keria miała mi to potwierdzić i czekam[/QUOTE]
Basia posłałam PW.
Tinka waży dokładnie trzy i cztery dziesiąte kg. Jest słodka strasznie proludzka, najchętniej nie schodziłaby z kolan, broni swego miejsca burcząc na moje psy staje się małym diabełkiem:diabloti:, a jak dam ją tylko na ziemię i wtedy "pańciu ratuj ja jestem taką małą biedną psinką i chcę z powrotem na kolanko"
Cały czas uważnie przygląda się ludziom i szuka chyba swojej poprzedniej właścicielki:shake:
Ja mam już 3 sunie i 4 koty i muszę dzielić kolana na całą bandę. Tinka potrzebuje ciepłego domku gdzie mogłaby większość czasu spędzić u boku człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Kochane właśnie zasiadłam do kompa, żeby napisać, że chcę adoptować Tinkę ale po przeczytaniu co napisała Keria trochę się wahnęłam, bo też mam dwie zazdrosne sunie i kota... Ja całymi dniami pracuję. Zakład mam co prawda we własnym domu ale tak ciągle pieścić Tinkę to nie będę miała czasu, bo w ciągu dnia to widzę się ze swoimi zwierzakami przelotem jak wyskoczę z piwnicy na jakąś przekąskę czy na kawę no i nie wiem co robić. Moje zwierzaki po pracy wszystkie na mnie siedzą. Wyobrażałam sobie Tinkę jako spokojną mało aktywną staruszkę, która nie wywoła w domu większego zamieszania a tu wychodzi na to, że ona jest dość dziarską , zaborczą dziewczynką i przydałby się dom, który nie tylko będzie spokojną przystanią na resztę dni ale w którym będzie ktoś mogący Tince poświęcić więcej uwagi i czasu. Co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...