Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

no czesc agus widze ze watek spacerow z psiakami zmieni sie teraz w watek kontaktowy z toba... co do tego pieska nie wiem czy jest czy go tam nie ma bo dawno mnie nie bylo w schronisku :( niestety brakuje na to czasu teraz praca pies, praca pies i tak w kolko. szczerze mowiac troche ubolewam nad tym ze nie ma juz spacerkow z psiakami ale tak jakos wyszlo... odzywaj sie czasem do nas :)
pozdrawiam monika z grotem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesli o nas chodzi to my bardzo chetnie ogolnie dosc czesto bywam z Grotem nad martowka chociaz jak on widzi wode to gupieje hehehehe
a na osiedlu nas malo widac bo do 15 na ogol jestem w pracy a po pracy ide z grotem na dzialke albo do lasu zeby sie chlopak wybiegal...
no to co zbieramy ludzi na spacerek ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

hej :)
dzieki Zielonemu doszlam do tego dzialu,bo tak to go omijalam jakos z daleka :evil_lol:
ja bardzo chetnie pojde na spacerek,szczegolnie jakos na dniach bo mam ferie a moj Brutusek nie wybiegany :D
aha i zaznaczam ze moj labus jest bardzo towarzyski :D
to kiedy macie czas?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy!
Tak długo tu nie zaglądałam, że zmieniła się czołowa grafika nawet. I przepraszam że nie odpisałam na prywatne wiadomości.:roll:
Ja nadal w Norwegii, co prawda byłam na dwa tygodnie w Polsce ale to niewiele. Będę znów na wiosnę na dłużej, może już na amen nawet , to może wtedy się spotkamy . Bardzo bym chciała. :)
Póki co cieszę się, że Wy sie spotykacie nadal albo że :wink: przynajmniej tu sie trochę ożywiło . Teraz jest ładna pogoda w Polsce żeby sobie pochodzić na spacerki, psy to tez lubią , zwłaszcza one.
Mój piesek nadal zyje:Cool!: , mając 20 lat przezył operację raka sutka, weterynarz mówi, że mój mały pudelek to potęga i niezłomność i że jeszcze nie miał tak starego psa na stole operacyjnym . Bał się , że umrze ale niezawodnie się obudziła i żyje nadal biedniutka i słabiutka ale żyje.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

no my z Grotem tam nie spacerujemy nieszkamy na rubinkowie wiec mamy niedaleko piekny lasek w ktorym byly juz spacerki z dogo zaraz obok domu mamy wielka lake ...
czasem zabieram go doparku nad martowke ale na opgol spedzamy czas na rubinkowie bo podrozowanie z taka krowka nie nalezy do latwych jesli kozysta sie z MZK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...