Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na bulwar to predzej bo na bulwar to moge sie z nim przejsc bo w autobusia czy tramwaju po 10 minutach zaczyna sie pieklo ludzie wsiadaja wysiadaja a Grot wszystkich musi witac a utrzymac go spokojnie to wielki wyczyn tylko ze ja to nie cszybciej jak za jakies 2 tygodnie bo mam istne pieklo szkola praca remonty nawet nie mam zbu\ytnio czasu tu zagladac z reszta ja rowniez zapraszam do lasku kolo obi na spacerki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witajcie!

Dawno nie pisałam. Chciałam się dowiedzieć, czy spotkania Wam wychodzą , czy spotykacie się regularnie na spacerkach z psiakami?
Ja niedawno wróciłam z Norwegii, co prawda będę jechac niebawem znów ale może udałoby mi się wpaść jakoś na spacerek jakiś. Napiszcie, kiedy się spotykacie teraz?:lol:
Bardzo was wszystkoch pozdrawiam.
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Aha, a przy okazji mój Klusek a raczej Klususiunia (pudel miniaturka) żyje wciąż. Ma 21 lat. Lekarz mówi,że to niebywałe ( 3 miesiące temu operacja usunięcia raka sutka) ale Ona wciąż żyje na przekór wszystkiemu. Wróciłam a Ona wciąż na posterunku.
Jestem czasem zdania, że miłość ludzka potrafi zdziałać cuda. Nasza Klususiunia jest na to najlepszym dowodem.
Pozdrawiam raz jeszcze.
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
No:crazyeye::crazyeye::crazyeye:to rewelacja z tymTwoim psiakiem. Każdy z nas chciałby mieć taką kondycje. Jesteś w Toruniu? Zapraszam toruńczyków 7.10.2007 na dzień otwarty od godziny 12.00. Wiele atrakcji.

Pozdrawiam.
[URL]http://www.schronisko.infocomp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

o widze ze znow cos przegapilam ;/
jesli jakos w niedlugim czasie bedzie organizowany jakis spacerek to bardzo chetnie sie przylacze z grotem jemu tez dobrze to zrobi ale nie szybciej jak w sobote bo dopiero wtedy bede w toruniu ;/


Zombie a co do twojego psiaka to rewelacja skoro nadal sie trzyma
odewij sie jak bedziesz w toruniu :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie znów!
Ja jestem na trochę w Polsce znów. Myślę, żeby dołączyć do spacerku jakiegoś do Was ale już wcześniej pytałam, jak Wy się teraz spotykacie. W jakieś konkretne dni, o konkretnych godzinach ? Napiszcie coś w tym temacie.
Co do psa mojego, to kondycję ma fatalną, teraz to już prawie nie chodzi ale nasz weterynarz (wspaniały zresztą) znów jej zaaplikował lekarstwa , po których jakoś chyba mniej ja bolą stawy. I znów stanęła na tych starych , koślawych łapach. Niezwykłe ale czasem myślę, że lepiej by było już dla niej odejść z tego świata.:-(
Pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

ja też przegapiłam :( ale nie spacerek tylko imprezę w schronisku :( :( :( :(
[B]Zielony jak było? Jak?[/B]
Ale skoro ja nie mogłam przyjść do schroniska, to może schronisko pzyjdzie do mnie do szkoły? Zielony, zadzwonię w przyszłym tygodniu do p. Agnieszki z zaproszeniem. Może sama przyjdzie, albo kogoś oddeleguje?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
No ;) imprezka się udała. Mozna ją ocenić na dobrą. Niebawem pojawia się zdjęcia na naszej stronce to sami zobaczycie. To była druga edycja i mamy nadzieje, że z roku na rok będzie coraz lepiej. Adoptowanych zostało 10 psów i jeden kot:multi: Chodzi nam również o to, by pokazać schronisko i przekonać społeczenstwo do schronisk jak i pokazać:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka jest w nich sytuacja i dać ludziom do myślenia.:lol::mad::shake::lol:

Mało toruniaków?
[URL]http://www.schronisko.infocomp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie!
Mój Klusek już w dramatycznym, strasznym stanie odszedł trzy dni temu w niedzielę. Nic nie jadła , nie piła, nie mogła chodzić, jedno wielkie cierpienie na koniec. :-(. Zakopałam ją ze swoim chłopakiem w lesie daleko od Torunia . Beznajdziejnie było ciężko. Zimno, padało, ciemno i tak smutno okropnie. Jak to opisać, nie wiem zupełnie. Bardzo ją kochaliśmy, mam nadzieję, że to czuła.
Pozdrawiam wszystkich Was
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie!
Piszę z Norwegii, serdecznie Was pozdrawiam:smile:. Podczas pobytu w Polsce udało mi się zajrzeć do schroniska , pochodziliśmy trochę, popłakało się trochę też . Teraz zima i pewnie ogólnie jest smutniej tam niż latem.
Tu jak zwykle jeden pies na całą okolicę a jestem na wsi. :shake:
Nie znam Was praktycznie poza Zielonym więc jeszcze raz pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na przyszłość każdego z Was w Nowym Roku.:santagri:
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...