Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj ok 14 spotkałyśmy sie z [b]Izabelką[/b] nad martówka przy mostku ;)
pieski sie zapoznaly ze soba,my rowniez i spacer przebiegl w mileaj atmosferze ;) po dordze spotkalismy jeszcze Państwa z Beaglem i cala 3 ladnie sie wybawila ;)
[b]Iza[/b] oby jak najwiecej takich spacerow:multi::multi::multi:
fotki ze spacerku w mojej galerii :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']dzisiaj ok 14 spotkałyśmy sie z [B]Izabelką[/B] nad martówka przy mostku ;)
pieski sie zapoznaly ze soba,my rowniez i spacer przebiegl w mileaj atmosferze ;) po dordze spotkalismy jeszcze Państwa z Beaglem i cala 3 ladnie sie wybawila ;)
[B]Iza[/B] oby jak najwiecej takich spacerow:multi::multi::multi:
fotki ze spacerku w mojej galerii :lol:[/quote]

Tak, tak. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu nam sie uda :) Chetnych zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witam . Boicie się spacerowac z psami schroniskowymi? Szczerze prosze odpowiedzieć. Czy dni i godziny nie pasują. Pozdrawiam.[/quote]

ja tam sie nie boje bo moj psiak juz przeciez biegal z psam ze schroniska postaram sie w srode przyjsc bo tylko ten dzien mi pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witam . Boicie się spacerowac z psami schroniskowymi? Szczerze prosze odpowiedzieć. Czy dni i godziny nie pasują. Pozdrawiam.[/quote]
No cos ty? Dlaczego mamy sie bac? Nie w yum rzecz. Nie moge sie zgrac godzina. Problem polega na tym, ze urywam sie z firmy, zeby wyjsc z Kuperkiem i pozniej wracam z nim do pracy. Ide po niego tak o 13tej i spaceruje do 14-14.30. Ciezko mi pozniej sie wyrwac drugi raz. Postaram sie jakos wyrwac, choc 1 raz w tygodniu. Wy wychodzicie o 16tej, tak??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witam . Boicie się spacerowac z psami schroniskowymi? Szczerze prosze odpowiedzieć. Czy dni i godziny nie pasują. Pozdrawiam.[/quote]
Zielony no cos Ty:crazyeye::crazyeye::crazyeye:nikt sie niczego nie boi...bo czego mamy sioe bac??mialam 2 psy ze schronu i wiem ze to sa najkochansze psy...mi tez czesto godzina nie pasuje...bo wiesz w poniedzialki to czesto teraz siedze w ksiaznicy i szukam ksiazek na mature...w srody mam do 17 lekcje a piatek to jak sie spotkam o 13 z Izka to potem Brutus jest padniety i spi...
ale w przyszlym tyg postaram sie wpasc do Was na spacerek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keleris']eee tam lypa jakas postalam sobie z grotem dobre 30 minut pod schronem a tu ani widu ani slychu kogokolwiek :angryy: maly byc spoacerki a tu pucha :mad: normanie wrrr a ja sie taki kawal pofatygowalam ehhh[/quote]
to nie wiem czy oplaca mi sie wogole isc dzisiaj tam...
co prawda ja mam bliziutko ale....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keleris']eee tam lypa jakas postalam sobie z grotem dobre 30 minut pod schronem a tu ani widu ani slychu kogokolwiek :angryy: maly byc spoacerki a tu pucha :mad: normanie wrrr a ja sie taki kawal pofatygowalam ehhh[/quote]
Trza sie z nami umawiac, my jestesmy slowne i konkretne babki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie. :mad: Za kogo Wy mnie macie. Przypominam ponidziałek, środa, piatek godzina 16.00 .Keleris w środe dziewczyna przyszła do schroniska 16 minut po 16. przed brama nie było nikogo. A wyszliśmy z schroniska około godziny 16. 23.:razz: Chodzimy na te spacerki nad Martwą Wisełke , na boisko. Dzisiaj było nas siedmioro i 6 psów. Teraz będzie przerwa, dopiero w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam.
[URL]http://www.schronisko.infocomp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Byłem cały czas w schronisku trzeba było wejść. Wiesz ile pracy jest w schronisku więc nie moge o 16 rzucić wszystkiego i iść na spacerek. Bardzo mi przykro, że się rozchorowaliście. Dziwie śie tylko, że byłaś tak blisko i nie weszłaść do schroniska albo wentke trzeba puścić. Zawsze wygladam na ludzi kiedy zbliża się ta godzxina. Załuje , że tak wyszło.A 16 nie oznacza wymarszu. Trzeba WEJŚĆ DO KOJCA ZAPIĄĆ PSA i jeszcze wybrać ze 163. To troszeczke trwa i daje czas tym co jeszcze nie przyszli lub idą.

Link to comment
Share on other sites

tez racja ale nie chcialam psa zostawiac przed schronem z tego wzgledu ze jak slyszal szczekajace psy to jakby sie szaleju najadl a nie dzwonilam bo tez wpadlam na taki pomysl ale nie mialam numeru bo tamten telefon zgubilam a jak bylam ostatnio w schronie zapomnialam wziac nr
ale bez obaw za jakis czas zrobie kolejne podejcie tylko niech sie troche ociepli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...