Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

Witam my nadal problemy mamy ze spaceru nici ....
ale mam prośbę czy mogliby sie dp mnoe zgłosić na priva osobnicy ;) związanie ze schroniskiem potrzebuje namiarów na schroniskowego weta ....
bardzo dziękuję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ja z grotem raczej na spacerek sie nie stawie ze wzgledu na wczorajsze zdazenie chyba ze jego stan na tyle sie poprawi ze ne bedzie przeciwwskazan ale togo sie dowiem w sobote u weta...
ale jezeli ne bedzie to mozliwe to za to mogem zabrac jednego z psiakow ze schrona :)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=darkorange]SPOTKANIE O 16.00 JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=darkorange]JA O 15.30 JESTEM W SCHRONIKSKU PO PSY I ZIELONEGO.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam was przeprosić. Wiem,że późno ale nie mogłam wcześniej pisać.
Mielismy wypadek w tą niedzielę samochodem.
Nie miałam jak powiadomić kogokolwiek.

Mam nadzieję, że będziecie się spotykać z psami ze schroniska.
Serdecznie Wam życzę jeszcze wielu pięknych spacerów.
Trzymajcie się!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

witajcie, strasznie tu ciuchutko.:-(
pewnie sie nie spotykacie, szkoda ... :-(
musze powiedziec, ze norwegowie wrecz lubuja sie w rasowych psach, ani jednego kundelka tutaj nie widzialam . Natomiast pudle maja niestworzone fryzury, hahah ale poki sa w stanie chodzic po gorach z tymki kokami , to nie jest zle , hahahha. Ale musze powiedziec, ze bardzo dbaja o zwierzeta. A kiedy jest anons o adopcji w gazecie, zawsze jest bardzo konkretny , z ladnym zdjeciem, i dotyczy to nie tylko psow i kotow ale swinek czy krolikow takze. :lol:
Poza tym widze znow, ze im bogatszy kraj , tym traktowanie zwierzat lepsze ale tez nie maja polskich problemow. Czy tez problemow wschodniej Europy.
Myslalm ostatnio, czy jest jeszcze w schronisku taki piesek malenki starenki zaraz po lewej stronie w boksach, tam , gdzie jest tyle podobnach malenkich pieskow, kiedy bylam tak ostatni raz podnosil lapke do kraty, Marek mowil , ze one tak robia , bo wiedza , ze to moze jakos na ludzi dzialac . Moze mial racje, nie wiem. Ale byl taki zakoltuniony .Jestem ciekawa, czy tam jeszcze jest.
Poza tym , znow zycze wam wesolych spacerow z piesami i z ludzmi tez.
trzymajcie sie i moze jeszcze kiedys wybrailibysmy sie znow razem?
agnieszka
Hovringen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...