Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

Ja jutro tj we czwartek będę w schornisku , więc jeśli któraś z was będzie to pogadamy. Chciałabym zobaczyć , jakiego psiaka wziąć tym razem na wędrowanie i to skonsultować z Zielonym.
Jeśli Patka też ma ochote się spotkac to bardzo fajnie.
Zatem proponuje niedzielę jako najbardziej wstepny termin, jeszcze jest parę dni to można ustalić.
No tak , urodziny, to najlepszego Veris, niech Ci sie wiedzie.
A może znacie jeszcze jakichś wolontariuszy, którzy by sie też na to pisali. Na pewno będzie ładna pogoda.
Pozdrawiam Was

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha, myslę, że jesli jakas osoba z wolontariatu chciałaby jeszcze wziąć psa ze schroniska na spacer w niedziele, to byśmy sie pomieścili w samochodzie - trzy osoby i trzy psy. Ale to tylko w niedziele, bo w sobotę to tramwaj. Mi to nie przeszkadza ale samochodem jest praktyczniej w dwie strony.
No to napiszcie , co myslicie, zwłaszcza ktoś ze schroniska by sie przydał w kwestii zabrania psa na spacer.
Pozd raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

hej niestety co do psów ze schroniska mam takie niecne pytanie czy one nie mają pcheł niestety :oops: Lilith jest na nie uczulona i nie moze miec nawet kontaktu z zapcholnym silnie psem .... :(
poza tym chetnie sie spotkam Proszę Was miejcie na uwadze jednak to by wybrac psy ze sprawdzoną agresją, a raczej jej brakiem, bo więcje psów nieznających sie moze generowac konflikty ...

Link to comment
Share on other sites

Tak[B][COLOR=red] , niedziela o 16.oo pod Beverly Hills[/COLOR][/B] jak poprzednio.
Mi się też wydaje ,że pcheł nie mają, poza tym , gdyby tak było , to już chyba Grot i Borys też mieli . Nie wiem. Niech się Zielony może wypowie dla uspokojenia wszystkich. A wybór psiaków na spacer zalezy od Niego własnie i nie sądzę ,żeby chciał powodować sytuacje stresowe bądź konfliktowe.
Pozdr. wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie. No nareszcie troche luzu. Co do niedzieli to OK. Jeśli o pchły to każdy pies jest pryskany środkiem na insekty.Prawidłowa socjalizacja przynosi same korzyści.Do zobaczenia w niedziele.Zombie to tak jak ostatnio będe czekał, tak?

Link to comment
Share on other sites

zombie ja mam pytanko dasz rade zabrac jeszcze jedna osobe z malym psiakiem? bo ja bym zwerbowala kumpla on zna zielonego i ma psiaka ze schroniska... tylko nie wiem czy na to pujdzie bo jego psina sie boi innych psikow zekomo... mieszka niedaleko schroniska to y sie tam podkulal do was :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Mam kłopot . Nie dam rady podjechać samochodem. Wypadło nam coś znienacka wczoraj i na jutro będzie potrzebny. Awaryjna sytuacja niestety wypadła. No , niestety nie posiadamy dwóch aut. Próbowałam jeszcze dziś załatwić jakiś inny transport ale bez skutku.Myślałam o taksówce też , dzwoniłam , pytałam ale nie nikt nie chce wziąć dwóch psów , jeszcze ze schroniska. Bardzo mi przykro. :shake:
[B]Mam jednak nadzieję, że nie będzie kłopotu dla Zielonego , jeśli podjedziemy tramwajem. Bo jesli o mnie chodzi to wszystko ok.[/B] [B]Za bilety zapłacę. [/B]
Także Keleris, podwójnie mi przykro z Twojego powodu , bo tak Cię namawiałam ostatnio, żebyś kogoś dokoptowała do nas.
[B]Daj znać Zielony, czy jest to dla Ciebie do przyjęcia[/B].
[B]I jeszcze raz Was przepraszam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Zielony ! Przyjadę do schroniska około 15.00.
Jutro ma być ładnie. Możemy się umówić tak, że tylko gdy będzie oberwanie chmury , jakiś deszczowy kataklizm, lub giga ulewa jak na sawannie w porze deszczowej, to nie idziemy. Ale nie przewiduję...:wink:
Także do zobaczenia! :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Aha i jeszcze zapomniałam. Jesli nie będzie kłopotu , czy mógłbyś wybrać pieska, który nie wzbudza zainteresowania szczególnego, wiesz, takiego, którego nieszczęście bardziej rzuca się Tobie w oczy. Ale jeśli uznasz inaczej , to ok.

Link to comment
Share on other sites

No to super z małą Belą... :-)
Ona słodziutka jest jak Wasze wszystkie psinki (niepokorny Borys, szalony Pepe, nieśmiały Grocik), i te dwa nasze najśliczniejsze bezimienne. I wszystkie pozostałe w schronisku i na Ziemi. :Dog_run: :painting:
Pozdr i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Oj Patka, żałuj, że Cię nie było:evil_lol:!!! Nawet kropelka deszczu na Nas nie spadła:p, no może troszkę zimno było..ale My morskie wilki przyzwyczajeni:eviltong:!!!

Beluś jest cudna...aż żal, że nie trafiła do mnie, bo bym ją sobie do domku przygarnęła..oczywiście tymczasowego!!!

Zombisiowi się chciało biegać przez cały czas:eviltong:

Psy natomiast, oj dużo by gadać:loveu: - Borys ustawiał je wszystkie po kolei:eviltong:, a z szalonym Pepisiem jeszcze cosik zrobimy:evil_lol:, Grocisko miał wosenną deprechę z powodu braku przyjaciela do zabaw;)...

Ja dla mnie spacer był poprostu SUPER!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Patka nie ma bata na nastepny raz idziesz z namki koniec kropka. Dla psiakow to jest naprawde fajna zabawa i zawsze jest z czego sie posmiac bo wesolo z nimi... biegaja calym stadkiem tylko Borys rodwailer w mini wydaniu troche przegalopowal dalej niz sobie jego pani zyczyla ale wrocl bo to wkoncu przywudca stada :cool3: ...

ja tez juz nie moge sie doczekac i Grot tez bo rozpiera go energia do dzialania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...