Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vena&vivi']Ok więc o 13 przed Caritasem, łaka to dobry pomysl, tam żadko bywaja ludzie z psami no w godzinach w jakich ja chodze.[/quote]
[I][B]To supcio :loveu: będziesz na dogo w tym czasie?w razie jakby mi może coś wyskoczyło?ale raczej nie wyskoczy :eviltong:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Średnio bo wraca Przemek i idziemy na spacer ze wszystkimi a nie pisze sie na spacer z samcem obcym bo jakby nie patrzec mam stado a wiadomo, że inaczej reagują psy we wlasnym stadzie niz pojedynczy osobnik.[/quote]
[I][B]
Dobra,nakręciłam mamę że pojedziemy jutro :evil_lol:
to ja już wychodzę,widzimy się pod Caritasem...biorę aparat :loveu:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez czekam na fotki:) Jaki był psi zestaw? Bruti i dwie sunie?
Moja dopiero dochodzi do siebie. W nocy była burza i dostała tabletkę uspokajającą. Pół nocy spała (pomimo, ze była burza), a rano szła na spacer jak naćpana.
Za to ja nie spałam pół nocy, bo mi dziadek powiedział, że jego kolegi pies zdechł niedawno na zawał w czasie burzy. To ja co chwile wstawałam z łóżka i patrzałam czy z Tinką wszystko ok. Potem ja wzięłam do łóżka (było troszkę niewygodnie bo mam jednoosobowe) i razem spałyśmy. Ta pogoda mnie wykończy....ja chcę zimę.
A ktoś by miał jeszcze ochotę na spacerek w tygodniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Jesteśmy po spaceru. Dziekuje ślicznie, było super. Czekam na fotki:multi:[/quote]
[I][B]Nie polazłaś na ten drugi ? z całą sforką ? :evil_lol:

Zaraz wkleję do galerii, ale nie wszystkie bo nie mam czasu zmniejszać i obrabiać :evil_lol:

w bannerku mam link do galerii :p

Również dziękuje,bardzo mi się podobał spacer z kimś normalnym :p co prawda musiałyśmy spotkać osobę lekko nienormalną ale to już inna sprawa :evil_lol:

Mam nadzieję, że niedługo się ponownie spotkamy :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Ja też, ale godziny przedpołudniowe...[/B][/I][/quote]
To nie ma sprawy...tylko jutro i najprawdopodobniej wtorek lub środa nie za bardzo.
Jutro idę do sadysty-dentysty:cool1: Jak znowu wybule 20zł za to ze mi szanownie zajrzy do ryjka to sie wpienie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Ja moge jutro o 9...bo na 12 do pracy...[/I][/B]
[B][I]we wtorek...tak na 12...bo na 16 do pracy...[/I][/B]
[B][I]w środę też na 9 bo na 12 do pracy...czwartek pracuję od 8,ale potem jadę na żele :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]piątek wyjeżdżam na wesele i nie ma mnie do wtorku :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rinuś to nie wiem czy z Tobą sie uda.... :( A szkoda, bo Bruti by zafundował Tinie lekcje pływania (chociaż ostatnio wchodzi coraz chętniej). Chyba, że środa lub wtorek wypali ;)
Jak co to spotkamy sie po wakacjach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...