Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)


supergoga

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Nikt nie jest jasnowidzem. Pomyłki się zdażają i jeśli ktoś chce mieć 100% pewność, to ja takich gwarancji nigdy nie dam. Mi się też zdarzyła wpadka, dla "mojego" psa. Sama mu ten dom sprawdzałam i dupa. Na tyle byłam głupia, ze dałam się namówić na odesłanie umowy pocztą (której oczywiście nie odesłali), więc nie mogłam wyciągnąć jakichkolwiek konsekwencji. Na szczęście mi się udało po wielu miesiącach wyśledzić co się z psem naprawdę stało. Ludzie są cwani, czasem im się udaje uśpić naszą czujność.[/QUOTE]
I tu się niestety zgadzam.
tez odbierałam swoja suczkę z domu w który sama ja dałam. na szczęście teraz jest w najlepszym domu na świecie.
i nie wszystkie potencjalne kłopoty jesteśmy w stanie przewidzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez popieram że domu się w 100 procentach sprawdzić nie da i zdarzają się pomyłki - niestety, ludzie są zbyt cwani, ale jeśli to jest ktoś znajomy czy ktoś z rodziny i ktoś za tą osobę ręczy to ja nie widzę problemów w tym żeby trzymać rękę na pulsie i sprawdzać co u psa i w razie co zareagować...przecież było wiadomo kto wziął psa, gdzie one mieszkały nie rozumiem dlaczego tak późno wyszło szydło z worka i dlaczego były np. takie problemy żeby skontaktować się z kimś kogo się zna..przecież to nie było obce osoby:/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Saththa']Zawsze jak ktos coś tutaj napisze, to wpełzam z nadzieją... Ą może jednak ehhh i zazwyczaj wypełzam z niczym ale to "Poznajecie" dało mi do myslenia...[/QUOTE]


szkoda tylko że nie wiemy co mamy "poznawać" :shock: nie da siewstawić ze swijej poczty magdola - na serwer trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Magdola napisz o co chodzi, bo to chyba nie jest miejsca na tego typu rebusy i zagadki.
Gdzie ten pies przebywa? Co za daty się pokrywają?[/QUOTE]
jesli bedewiedziala cos wiecej na pewno napisze.... na razie ciotka magdola, ktora ukryla zaginiecie psa i sprzedala go w rece pseudohodowcow/badz pomogla w zakopaniu zwlok, nadal probuje...i prowadzi dalsze sledztwo...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Coś więcej jednak wiesz, bo piszesz o zgodności dat i skądś masz te foty - więc podziel się łaskawie tą wiedzą. Irytująca ta tajemnicza oprawa i zupełnie nie w porządku, nie wobec mnie, ale wobec osób dużo bardziej emocjonalnie zaangażowanych w sprawę.
Pies do Amanta bardzo podobny, nawet obroża zdaje się być ta sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']zupełnie nie w porządku, nie wobec mnie, ale wobec osób dużo bardziej emocjonalnie zaangażowanych w sprawę.
[/QUOTE]wierz mi te osoby wszystko wiedza.... wszystko pod kontrola....jesli mnie nie ma na dgm, nie znaczy ze si ukrywam...!

Link to comment
Share on other sites

no to na pewno mnie nie uspokaja takie pisanie.... czy to po to żeby Cię prosić? żeby być w centrum zainteresowania czy to jakaś tajemnica? masakra.... piszesz, że osoby zaangazowane wiedzą - Supergoga wiesz???? tez jestem zaangazowana emocjonalnie i nei tylko w sprawę Amanta i tez chcę wiedzieć i nie będę spokojnie....

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Magdolu...ja nie jestem tak bardzo emocjonalnie zaangażowana w sprawę Amanta jak koleżanki, ale nawet będąc BARDZO ZDYSTANSOWANĄ , nie mogę opanować emocji i czytać tak kompletnie spokojnie to o przed chwilą napisałaś. Twoja powściągliwość i sarkazm wydaje się nie na miejscu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...