Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh Borysku ty nawet nie wiesz chlopie co Cie za atrakcje czekaja :D . domek u Asi to pikus ale na spcerach uuuu chlopieeeeeeee ;) , pod bokiem bedziesz mial mnie z moja banda i ciotke SBD z laska zosia i ciotka Awit tez nie daleko , tylko zamiast sama to core wysyla na spacery ;)

Link to comment
Share on other sites

Córa sama ochoczo lata do parku z chłopakiem, coś za bardzo ochoczo...
Muszę się temu przyjrzeć...
Grunt, że panny wybiegane

A kosu, widzę, żeś Ty i całuśne dziewczę i silne bo z kobitkami na barana będziesz ganiała:-)

Link to comment
Share on other sites

Łatek ma na swoim koncie troszkę zbędnych pieniążków (92 zł), przekażemy je albo Skubisiowi albo Boryskowi.
Sama nie wiem, któremu przydadzą się one bardziej,
Skubiś ma szanse na domek, więc jeśli to wypali to Borysek będzie miał już na 1 miesiąc tymczasowania

Link to comment
Share on other sites

hehe no w góre w góre , niech sie przyzwyczaja bo w wiezowcu bedzie teraz urzedowal z widokiem na skaryszak i nasz cudny bulwarek , ahahah i do tego bedzie slyszal jak ciotka NiJaSe uroczym głosem woła "Niya K....A M..C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Dzięki że jesteście :)

[B]Sylwia K[/B] - dziękuję że pamiętasz o Borysku i Skubim.

Teraz najważniejsze są deklaracje stałe, tak by była zapewniona płynność finansowa.
150 PLN nie jest dużą kwotą, ale doskonale wiemy jakie są potrzeby i jakie mamy możliwości, jak wiele innych psów utrzymujemy z własnych kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe no w góre w góre , niech sie przyzwyczaja bo w wiezowcu bedzie teraz urzedowal z widokiem na skaryszak i nasz cudny bulwarek , ahahah i do tego bedzie slyszal jak ciotka NiJaSe uroczym głosem woła "Niya K....A M..C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"[/QUOTE]

Uroczym, niewątpliwie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe osotanio znajomy mnie poinformował ,ze jak ma okno otwarte to słyszy jak czule Niye wołam ....;p;p;p , ale kiszka ;p[/QUOTE]
Nie no spoks ;) ja bym raczej martwiła się resztą osiedla:evil_lol:

Ja na razie nie wspomogę Boryska ale będę pamiętać i jak tylko wpadnie trochę gotówki to dopomogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe'] i do tego bedzie slyszal jak ciotka NiJaSe uroczym głosem woła "Niya K....A M..C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"[/QUOTE]
Raz słyszałam :razz: przez telefon :cool3: Niiiiiiyaaa...K...A M.Ć ! ! ! :evil_lol:
[quote name='NiJaSe']hehe osotanio znajomy mnie poinformował ,ze jak ma okno otwarte to słyszy jak czule Niye wołam ....;p;p;p , ale kiszka ;p[/QUOTE]
O rany! To aż okno musi otwierać? :crazyeye: do laryngologa z nim :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Aha. Bo w końcu nie napisałam tego po co tu weszłam :roll:
Jak zwykle dowiaduję się o wszystkim ostatnia. Kosu godzinami ze mną na telefonie, ale o Borysku ani słowa nie wspomniała :mad:
Deklaruję 50 zł miesięcznie pod jednym warunkiem. [B]Kosu będziesz mnie pilnować :roll:[/B] ostatnio ze spaceru wróciłam z trzema psami (a mam dwa) i zapomniałam odprowadzić psa sąsiadom. Zawinęłam go do domu :diabloti: więc obawiam się że w tym ferworze mogę zapomnieć o deklaracji :oops:
Moja deklaracja dotyczy najbliższych pięciu miesięcy. Potem się zobaczy jak będę stać finansowo, a bardziej prawdopodobne jest że Borysek do tego czasu znajdzie domek :multi:

Link to comment
Share on other sites

pffff z trzema z trzema , ja tam teraz mam w domu 5 ;p , piaty to takie male Iti a o stad :d
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS/page9[/url]
i do tego probowal zaprzyjaznic sie z Lady a ta *******ka nie wiedziala o co kaman ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hmmm slowo pie rdo łka jest niecenzuralne ???:O:O:O[/QUOTE]

Pewnie zapomniałaś użyć polskiego znaku "Ł" i wyszło słowo niecenzuralne :evil_lol:

[quote name='NiJaSe']pffff z trzema z trzema , ja tam teraz mam w domu 5 ;p , piaty to takie male Iti a o stad :d
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS/page9[/URL]
i do tego probowal zaprzyjaznic sie z Lady a ta *******ka nie wiedziala o co kaman ;p[/QUOTE]
Widziałam. Widziałam. Zdjęcia jak ten mały stwór po jaśnie królewnie łazi :mad:

[quote name='NiJaSe']hmm to czy ja dobrze licze ze na pierwszy miesiac juz jest suma pełna??
kurde doliczylam do 50 i juz sie zgubilam oczywiscie , analfabetka matematyczna ;p[/QUOTE]
Ze mnie taki sam matematyk. Kosu pewnie policzy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Z tytułu wątku wnoszę że w najbliższym czasie będę miała gości. Czy to prawda? :multi:
[B]Awit [/B]bardzo mi przykro z powodu Twojego doła. Rozumiem Cię bo też czasami chodzę po takich swoich wewnętrznych dolinach :-( ale zapewniam Was że jak [B]Kosu [/B]wpadnie do mnie w najbliższym czasie to ją szybko uzdrowię :mad:a [B]Niyaskowi [/B]wytłumaczę że żaden pies nie może łazić po jaśniepani Lejdusi. To skandal! :-x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...