Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

Start po Borysa-niedziela godzina 9.00. pod mieszkaniem NiJaSe. Będziemy jechać moim czerwonym "porche" wypachanym na maxa (cała 4-osobowa, kobitkowa ekipa - w tym znajoma NiJaSe która jedzie zobaczyć swoją przyszłą podopieczną Dzidzię).

Mamy też zaproszenie do [B]Agmarka[/B] - zobaczymy czy uda nam się to wszystko pogodzić, bo chcemy jeszcze podjechać z Borysem do weta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D:D no akcja sie szyjuje Agmarek drżyj ;p

[COLOR=Red][B]kurde pomozcie mi w jakis sposob te stadionowce zaczac ogarniac
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']:D:D no akcja sie szyjuje Agmarek drżyj ;p

[COLOR=Red][B]kurde pomozcie mi w jakis sposob te stadionowce zaczac ogarniac
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B][/COLOR][/QUOTE]

Oj, będzie się działo ... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek'][B]Już nie mogę się doczekać ! ! ! :bigcool::knajpa::laugh2_2:[/B]
[B]Publika szaleje :sweetCyb::ghost_2:[/B][/QUOTE]

[B][U]W wersji polskiej:[/U][/B]

joł, joł, joł...joł dy mader faker łąka and ewry bady kombinerki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32'][B][U]W wersji polskiej:[/U][/B]

joł, joł, joł...joł dy mader faker łąka and ewry bady kombinerki :)[/QUOTE]

jes jes jes. zapomniałaś wspomnieć że będzie taki hardkor że sąsiedzi zaczną mnie omijać barrrdzo szerokim łukiem :hand: wystarczy że Niyasek wysiądzie z samochodu, z przyzwyczajenia zawoła Niye i będzie pozamiatane :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']wa mac nooo ekran przez was zaplulam :D:D:D[/QUOTE]
No wiesz...jeśli ćwiczysz już plucie to radzę Ci robić to na odległość, bo nie to żebym miała coś przeciwko opluwaniu sąsiadów, ale oni naprawdę już obchodzą mnie barrrdzo szerokim łukiem :roll:
Chyba czują że szykuje się wizyta dogomaniaków :evil_lol:
I proszę Cię nie pluj już chociaż na lapitopa, bo jaśnie pani księżna Lady nie będzie mogła się przeglądać w brudnym monitorze :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']To w niedzielę Borys zaczyna urzędowanie na grochowie?
Aż się do parku przejdę z pannami, może go przypadkiem spotkam któregoś dnia[/QUOTE]

Tak kochana :)

[B]Borys[/B] od nadchodzącej niedzieli zmienia miejsce pobytu :)
Jutro się szykujemy do wyjazdu, by w niedzielę z rana zawitać po Niego w schronisku w Celestynowie :)
Muszę jeszcze przygotować niezbędną listę spraw do załatwienia i lecimy po "uroczego" brzydala :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Kosu stan lepiej pod moim oknem , bo nie bede tych tobolow targac przez ulice , ciekawe czy to sie wogole zmiesci bo wyglada pokaznie :/[/QUOTE]


Spoko-coś się wymyśli.
Najwyżej będziemy wyglądać jak mały tir (czytaj ciągnik siodłowy z naczepą-to takie zboczenie zawodowe) wypchany na maxa rzeczami na handel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...