Jump to content
Dogomania

Czy mam odpowiednie warunki abym mogła kupić psa? i jakiego?


Czikaa

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, jak są książki - to ja polecam "Kliker - skuteczne szkolenie psa" Karen Pryor.
Bardzo prostym i przystępnym językiem napisane, nie przegadane ;) a do tego dołączony film idealny dla początkujących. Od razu będziesz miała narzędzia do wstępnego szkolenia psa i łatwiej będzie ci szukać dalej :)
No i trzymam kciuki za wyniki testów!
Aż pomyślałam żeby też zrobić, może coś się zmieniło przez te parę lat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ailusia']O, jak są książki - to ja polecam "Kliker - skuteczne szkolenie psa" Karen Pryor.
Bardzo prostym i przystępnym językiem napisane, nie przegadane ;) a do tego dołączony film idealny dla początkujących. Od razu będziesz miała narzędzia do wstępnego szkolenia psa i łatwiej będzie ci szukać dalej :)
No i trzymam kciuki za wyniki testów!
Aż pomyślałam żeby też zrobić, może coś się zmieniło przez te parę lat ;)[/QUOTE]
dzięki. narazie nie szukam książki, ale jak bede szukala to tu zajrze. ;]

Link to comment
Share on other sites

Ok, to już się przymykam :) ja chyba za nim wzięłam moją ukochaną psicę byłam mozż nadgorliwa, ale nie chciałam mieć niespodzianek, więc czytałam i czytałam ,ale skoro czekasz na wyniki , to możesz też poczytać na dogomanii, jest wiele ciekawych wątków o wychowaniu, pielęgnacji itd. :) to akurat nic nie kosztuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']Ok, to już się przymykam :) ja chyba za nim wzięłam moją ukochaną psicę byłam mozż nadgorliwa, ale nie chciałam mieć niespodzianek, więc czytałam i czytałam ,ale skoro czekasz na wyniki , to możesz też poczytać na dogomanii, jest wiele ciekawych wątków o wychowaniu, pielęgnacji itd. :) to akurat nic nie kosztuje .[/QUOTE]

tak wieem. ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']a ja w testy nie wierzę... jeden pies nie uczula, drugi uczula, poza tym to się zmienia z wiekiem - nie zawsze, ale jednak.
powodzenia w szukaniu, ja już więcej pisac nie będę bo już wszystko napisałam :)[/QUOTE]
ja tez w testy nie wierze, bo wyszlo mi ze nie jestem uczulona na chomika a bylam. ale zrobie testy dla swietego spokoju. i wtedy sie zadecyduje

Link to comment
Share on other sites

Greven , jak to właśnie jest z literaturą psią w bibliotekach. Chodzi mi głównie o nowsze pozycje , jakie macie w tym temacie doświadczenia ? Szczerze mówiąc mi nawet nie przyszło do głowy , żeby iść do biblioteki, książki kupuję lub pożyczam od znajomych, stąd moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Czikaa, Ty jesteś pewna, że alergię masz właśnie na sierść? Dlaczego tak podejrzewasz?
Moja mama przez dwa lata myślała,że jest uczulona na sierść i cały czas było: Baton, idź mi stąd!, Weź go, bo będę kichać! itp. Poszła w końcu na badania i co się okazało? Że ma uczulenie na roztocza :crazyeye: na ślinę i sierść psa nie wykazało nic ;) Także bądź dobrej myśli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikki']Czikaa, Ty jesteś pewna, że alergię masz właśnie na sierść? Dlaczego tak podejrzewasz?
Moja mama przez dwa lata myślała,że jest uczulona na sierść i cały czas było: Baton, idź mi stąd!, Weź go, bo będę kichać! itp. Poszła w końcu na badania i co się okazało? Że ma uczulenie na roztocza :crazyeye: na ślinę i sierść psa nie wykazało nic ;) Także bądź dobrej myśli ;)[/QUOTE]
wiem. narazie nic nie podejrzewam bo czekam na testy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...