Jump to content
Dogomania

ZAWODY - WYSOKA


wiosna

Recommended Posts

Prochal dostanie zawrotu głowy, że tyle osób przyjedzie ;-) W tym roku po raz pierwszy zawody omal się nie odbyły, bo były kłopoty z kasą i sponsorami. Chyba trochę się bał, że coś może nie wypalić, a ludzie przyjadą. Ale będzie jazzzzz, grunt to dobre towarzystwo ;-))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, mam taką informację:

Jurek bardzo prosi o pilne wysłanie zgłoszen osób zainteresowanych udziałem

w Złotym Bucie. Zamawia szycie cholewek i musi znac numeracje butów

Sprawa pilna !!!

Więc, czy ktoś jeszcze nie wysłał zgłoszeń...? :D

Link to comment
Share on other sites

hej!!! Mnie niestety w Wysokiej nie będzie gdyż wyjeżdząm z SASem do Stolca:P dlatego Życze powodznia tym co startują i żałuje ze mnie tam nie będzie :( a w Lubliońcu jeśli bede to p[ojade jako gapiszon jak to Agacia nazywa:-) no to pozdro, i papa to next time... weźcie kręgle ze sobą:P

Link to comment
Share on other sites

Basia, u braciszkow bedzie nocowala Wiosna, ja i Tadek , a miejsca sa, nie musisz sie martwic

co do klasy scooter- no to jest rower bez lancucha, jesli chodzi o mnie to jest to poroniona klasa, tak samo jak pulka, ale to juz moje prywatne zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

Rav, Agnieszka... strasznie się cieszę :lol: Dzwoniłam do "braciszków" i zaklepałam sobie pokój - będę z dwoma psami, bo nie mam co z Luną zrobić. Mam nadzieję, że nikomu to nie będzie przeszkadzało :-?

Macie już jakieś plany co do spędzenia tego piątkowego wieczora? :D Jakieś wpisowe czy coś...? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rav, jak zobaczysz w Wysokiej Czechów, zapier.. na rowerze - lub niektórych zwaodników z Białego Kła, to moze zmienisz zdanie na temat roweru bez łancucha ;-) Jakby nie było to jest bardziej sprawiedliwe, bo ciagnie pies, a nie decyduje tylko twoja siła nóg. Oczywiscie dla scootera moim zdaniem powinna by- krótka trasa.

Link to comment
Share on other sites

Ewaka, chodzi mi o to ze klasa scooter nie ma racji bytu w terenie gorzystym, kamienistym wezmy np Sobotke, czy wyobrazasz sobie tam zap.. kogos na hulajnodze z malymi kolkami? ja nie :) dlatego ta klasa jest bardzo ograniczona ze wzgledu na teren

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...